צריך המלצות למשחקי יריות. - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצות למשחקי יריות.

00000

Recommended Posts

אל תבאסו את הבן-אדם יותר מדי.

לי יש 7800GT, אבל לכל שאר החברים שלי יש כרטיסים מעפנים- 5. אבל בכל זאת הם נהנים מאוד מהמחשב שלהם, ובאמת, הם חורשים

עליו ונהנים לא פחות ממני. הם פשוט משחקים במשחקים פשוטים יותר אבל גם מהנים. בעיקר במשחקים חינממים לאונליין- כמו GUNZ, RAKION ואני מתבייש לומר את זה אבל גם ב- MAPLE-STORY. בקיצור אם הם מוצאים משחקים מהנים בישבילם אז בטח ובטח שיש משחקים גם בשבילך אם קצת תחפש.

לדוגמא, אני מאוד ממליץ לך לקנות את המשחק- ONIMUSHA 3 למחשב, הוא משחק תותח ( מבחינת המשחקיות ) והגרפיקה שלו לא משהו, כך שזה

יעבוד אצלך חלק. הגרפיקה שלו קצת יותר מהרמה של PS2 אם לא באותה רמה, ו-PS2 זה פחות טוב מהכרטיס מסך שלך מבחינת ביצועים גרפיים כך ש...

לסיום, אני ממליץ על ONIMUSHA 3 ואם תחפש אני בטוח שתמצא עוד הרבה משחקים שיעבדו אצלך חלק וגם לא על ההגדרות הכי נמוכות :xyxthumbs:

חג שמח :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שטויות !!! יש לי מחשב דומה, חדש אבל עם כרטיס מסך X550 ובמשחקים כמו DOM 3 ו-HALF-LIFE2 ובהגדרות גבוהות והכול 10

:kopfpatsch:

כי הם משחקים ישנים אולי? והגרפיקה שלהם לא כבדה? נראה אותך מריץ oblivion או f.e.a.r בהגדרות בינוניות עם הכרטיס הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב לא כזה נורא... הוא אפילו נחמד.

אני עם מעבד 1.5GHZ, 9200SE 640MB הרצתי COD2 על 1024X768 עם הגדרות הכי גבוה. המשחק עצמו ממש לא כבד. אולי לא היה לי 100 FPS אבל 50 בטוח. (עכשיו אני מסודר עם מחשב פצץ אבל לא חשוב :P )

קיצר אתה יכול להנות מהרבה משחקים ולא חינמיים. פשוט אל תעלה מ 1024X768, ותשחק עם ההגדרות high/med/low

GL :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...