בעונת הכדורגל הבאה - בית"ר ים תעלם ממפת הספורט בישראל - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעונת הכדורגל הבאה - בית"ר ים תעלם ממפת הספורט בישראל

Milford Cubicle

Recommended Posts

זה בכלל לא עניין שאחד יקרא ערבי מסריח...

זה אם הקהל קורא "מוות לערבים", "סלים טועמה מחבל" וכאלה בתור קהל, לא מעניין אותם ממש הפרט.

הקהל מקלל המועדון סובל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קהל תמיד מקלל או עושה דבר מכוער כזה או אחר.

אוהדים של הפועל ת"א היו זורקים בובת תינוק - כדי להוציא מריכוז את השחקן שאישתו התחרפנה וזרקה את התינוק מהחלון.

אבל בהחלט, חלק מאד גדול ומאד מכריע של האוהדים של בית"ר מתנהגים בצורה פשוט חזירית ומופרעת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא נגד הפועל לא תהיה בעיה, יביאו שוטרים, שוטרים צבאיים שירביצו קצת לאוהדים, יהיה שמח... >:(

http://www.hapoelta.com/police_brutality/

אין ברירה אלא לאכוף את זה, זה בתקנון של פיפ"א זה לא איזה שכונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי, אז אם ככה זה מצויין...

מסכן ברוך דגו (ובכלל השחקנים שחורים), איזה נהמות עושים לעברו כמעט בכל משחק.. אני הכרתי אותו אישית והוא אחלה בנאדם ואני לא מבין למה לעשות לו את זה :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקהל של מכבי זה לא קהל..

אני השנה החלטתי להפסיק לאהוד את הקבוצה אחרי שאהדתי אותה בערך 8 שנים (מאז שידעתי מה זה כדורגל)... זה בושה גם איך שהשחקנים לא שמים על הקבוצה ואיכפת לכל אחד רק מעצמו וגם בגלל שאני מתבייש להיות חלק מאותו "קהל" של הקבוצה הזו... איכסס

אני הולך עם השכן, ניר לוין, להפועל פ"ת ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכדורגל בארץ מזמן הפסיק להיות משחק והשחקנים הפסיקו להיות שחקנים. עכשיו הם רק סלברטאים. יוצאים עם דוגמניות, מבלים במסיבות עד השעות הקטנות של הלילה, מאחרים לאימון... בקיצור, זורקים זין. פלא שאנחנו נמצאים כל כך נמוך בדרוג העולמי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקווה שמישהו יוכל לנער את הכדורגלן הישראלי שחושב שהוא טוב והוא לא באמת כזה(להוציא את מי שמשחק היום בליגות הספרדיות והאנגליות), זה פשוט פוגע בכולם.

ואני עוד מקווה שהחוק הזה של פיפא, או יותר נכון התקנה, תעזור להחזיר את העידוד הנורמלי למגרשים.

אבל תעזבו את זה, הכפר-סבאי דרור קשטן עכשיו יאמן את הנבחרת והכפר-סבאי השני יצחק שום יאמן את הפועל :) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...