צריך חוות דעת על: 7900GT של MSI - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך חוות דעת על: 7900GT של MSI

jacko_il

Recommended Posts

שלום לכולם, לפני כמה ת'רדים בקשתי המלצה לכרטיס מסך טוב כשהכיוון שלי היה 7600GT.. אחרי קצת מחשבה החלטתי שעדיף להשקיע עוד כמה מאות שקלים על כרטיס חזק יותר - ההחלטה הכנראה סופית היא 7900GT..

אחרי בירורים ברשת ובכמה טלפונים מצאתי כרטיס של GAINWARD ב 2000 שקל בנעה מחשבים.. עוד כמה טלפונים ובירורים הובילו אותי לחנות (מוכרת מאד שלא אנקוב בשמה) ואחרי הפעלת קשרים ולחצים הצלחתי להוציא מהם בהנחה כרטיס 7900GT של MSI ב 1800 שקל..

השאלה שלי היא אם מישהו יכול להמליץ לי על החברה/הכרטיס שלהם.. כי לי אישית לא יצא לעבוד עם שום מוצר שלהם.. אני רק מכיר את החברה מכתבות וסקירות ועד כמה שאני יודע זו חברה די טובה..

ועוד דבר שחשוב לי לא פחות - באתר החברה שלהם מצויין שהכרטיס מגיע עם כבל חיבור למתח חיצוני (ישירות לספק עם מלוקס) דבר שנפוץ מקובל וידוע.. אבל רואים שם שהכבל מתחבר לשני יציאות מהספק!! למה זה?? האם הכרטיס דורש כמות גדולה של מתח שמצריכה שני חיבורי מתח חיצוניים??

לינק :

http://www.msi.com.tw/program/products/vga/vga/pro_vga_detail.php?UID=730

כמו כן הם גם כותבים שם שצריך לנתק ולחבר פיזית את החיבורים האלו בכל פעם שמדליקים/מכבים את המחשב .. (WTF???!!)

בקיצור - עזרה. דחוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

- חיבור מתח בודד, לא שניים

- הכוונה היא שאם אתה צריך לחבר או לנתק את חיבור החשמל, תעשה את זה רק כשהמחשב מכובה. אין צורך לנתק ולחבר כל פעם כשמכבים את המחשב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהה או קיי..

רגע אז למה לכבל שם יש שני חיבורים לספק מתח ?? בשביל מה עשו את זה??

גם ראיתי באיזה פורום בחו"ל שמישהו הסתבך עם אותו עניין ולא מבין למה יש לכבל שלו שני חיבורים למתח.. הרי אין שום סיבה בעולם ליצרן ליצר סתם בלי שום סיבה כבל עם שני ראשים..

מישהו אולי יודע אם יש סיבה לדבר הזה ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכל המגיבים.. נראה לי שאני אלך עליו.. מחיר טוב לא? (1800 שח)

מחיר מצוין! (בתנאי שהאחריות תהיה בסדר)

לי יש כרטיס של ואני אומר לך פשוט כרטיסים איכותיים יש להם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז ככה: באתי להזמין אותו עכשיו ומתברר לי שהוא לא זמין עד חודש מאי.. ובנוסף המחיר תוקן עכשיו ל 2000 שקל.. בגלל שאין לי כח לחכות, חשבתי להזמין את הכרטיס של GAINWARD מנעה מחשבים שעולה גם 2000 שקל, אך אפשר לחלק ל 12 תשלומים בניגוד למחיר מזומן.. בנוסף יהיה זמין תוך 10 ימים.. קצת לפני ה ..

מה אתם אומרים ? יש הבדל באיכות ייצור הכרטיסים ? למישהו יש התנסות עם GAINWARD / נעה מחשבים בנוגע לאמינות שירות ואחריות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן כבר ראיתי את זה.. תודה..

הבעיה שבוחרים בהזמנה 12 תשלומים זה נהייה 2193 שקל + זה ייקח שבוע מהיום בגלל החג (היבואן בחופש) ובמחיר שלו אני מעדיף לחכות עוד שבוע ולהזמין מחנות מוחשית ליד הבית שלי..

השאלה איך הGAINWARD ? לא יהיו הבדלים נכון ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...