דיון חשוב- מה קורה עם המשחקים של עכשיו????? - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון חשוב- מה קורה עם המשחקים של עכשיו?????

DS

Recommended Posts

חדשני?!

"תבנה כמה שיותר טנקים שיורים רקטות ילך להתקפה. הפסקת לייצר את הטנקים ל5 שניות- הפסדת"

או יותר מדוייק:

"תייצר ענק, לא משנה מה ההרכב, וכל יחידה, איך שהיא מיוצרת שתצתרף לקרב"

כל הרעיון במשחק הייה לשלוח כמה שיותר יחידות להתאבד בתיקווה שהם ישרטו את ההגנות של האוייב.

וגם מגוון היחידות הייה פשוט עצוב... אותן היחידות בדיוק לשני הצבאות, רק צבע וצורה טיפה שונים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש משהו במה שאתה אומר, מצד שני, "בנה כמה שיותר גדול ותקוף!" היה הסאבטקסט של כל משחק אסטרטגיה באותה תקופה ולמרות זאת TA הביא חידוש ורענון לז'אנר ובהחלט זיעזע את ההגמוניה של Red Alert.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נכון. בRA ובWC הייתה חשיבות להרכב של הצבא. הייה משנה איזה טנקים ייצרת, איזה מיגדלי שמירה בנית וכו...

בWC בכלל, זה הייה כמעט ובלתי אפשרי לשחק בלי איזה קוסם או שניים בכול התקפה רצינית... גם אם היית בונה מיליון חיילים, יש שלבים שלא היית מצליח לעבור בלי עזרה של כמה קטפולטות או קמה קוסמים, או כמה ייצורים מעופפים.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את TA לא אהבתי אבל ההמשך שלו kingdoms היה מהנה למידי, עם מגווןן מקורי של יחידות

חבל שהוא עדיין היה חסר אסטרטגיה לחלוטין, כל שלב שניסתי להתחכם הביא להפסד, בסופו של דבר הטריק היה לייצר הכי הרבה מהיחידה הכי "מתאימה" לפי מה שיש ליריב (במשחקי אונליין זה היה עוד יותר בולט, כולם בחרו את הגזע שיש לו את היחידות הכי חלשות אבל שאפשר לייצר אותם מהר, מייצר מיליונים ותוקף)

נכון שבRA ובWC היה צריך צבאות גדולים גם, אבל הם היו צריכים להיות מאוזנים (אם כי בRA כוחות האוויר היו מעט לא מאוזנים) וגם היו הרבה התקפות בליץ עם מעט יחידות (ראיתי סירטון של קוראני שמנצח בSC עם שני חיילים וחמש יחידות שאוספות משאבים תוך כמה דקות מתחילת המשחק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

STARCRAFT אאא צמרמורת

הרס לי את הילדות :) רק בצבא

נגמלתי.

שנתיים כבר נקי אבל כול פעם שמישהוא

מזכיר את המשחק זה חוזר עליי פלאשבאקים :silly:

משחק ענק!!! :xyxthumbs:

24/7 ב BATTLE.NET

Starcraft isr-1 RiP

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SC.... אחחחח, הזיכרונות ::)

הייתי מתאמן על בליצים- אני נגד 5 קלאנים של המחשב (ברמה רגילה...)... בונים שני חיילים ושולחים להתקפה :smile1:

מה עם איזה המשך לסידרה? בליזארד מתכננים משהו? אני כבר מצפה ל"חבילת ההרחבה" שלהם ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

6שנים מחק לי SC אני זוכר את היום

בו חבר שלי חזר מארצות הברית ובידו

קופסה של המשחק ואז זה התחיל....

אבל מה שיחקתי הרבה משחקים ועדין אני

חושב ש SC הוא משחק האסתרטגיה הטוב

ביותר,צריך לחשוב ולא סתם לבנות MASS ARMY

ב Sc אתה ממש בונה אסתרטגיה למלחמה ועוד דבר שאני

רוצה להוסיף שזה המשחק היחיד שהוא עם אינסוף טקטיקות

מלחמה אני זוכר שאפילו אחרי 6שנים משחק היו דברים חדשים

ו אני מדבר על SC ולא על BW.

אוף אני חולה :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה אני אוהב משחקי גנגסטרים,מאפיות וכאלה אבל עוד לא ניסיתי אסטרטגיה אבל לא נראה לי שאני אוהב אסטרטגיה

משחקים טובים בגוף שלישי ל PC

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...