האם ניתן לחבר שני GAMEPADS למחשב (FIFA 2006 ) - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם ניתן לחבר שני GAMEPADS למחשב (FIFA 2006 )

yaniv1306

Recommended Posts

אני גר במיאמי, קניתי אותו לפני כמה חודשים בניו יורק ברשת best buy...

עלה לי 44 דולר...

זה שלט על , מתחבר למחשב וגם ל 360, שאתה מחבר אותו ל 360, הוא אוטומטי תומך ברטט, פועל כמו שלט 360 רגיל

הרי השלט חוט של 360 זה גם ... :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי הדיון הזה נתן לי רצון לעצב את כל החדר שלי מחדש!!! חחח אני יודע שזה נשמע מוזר... אבל אני חושב על לעשות רידקורציה, להשאיר את הCRT על השולחן להוסיף 40" LCD על הקיר מעל השולחן.... לחבר שני בקרים, PS2, ממיר של יס... מקרר... וואי זה יקח זמן... אבל זה רעיון טוב חח

בכל מקרה שני בקרים זה מגניב למחשב, אתה תוכל להשוות את המשחקיות בין המחשב עם שני בקרים לבין קונסולה כמו PS2 או XBOX?

תודה! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גר במיאמי, קניתי אותו לפני כמה חודשים בניו יורק ברשת best buy...

עלה לי 44 דולר...

זה שלט על , מתחבר למחשב וגם ל 360, שאתה מחבר אותו ל 360, הוא אוטומטי תומך ברטט, פועל כמו שלט 360 רגיל

הרי השלט חוט של 360 זה גם ... :)

המחיר הזה הוא כולל משלוח? אתה מדבר על השלט החוטי נכון? כי האל-חוטי לא מתחבר ב- למחשב נכון?

וגם אני, בדיוק היום ( ליתר דיוק, אתמול כי עבר כבר 12:00 ) הזמנתי מחנות בקוריאה ( דרך האינטרנט כמובן ) את השלט החוטי ב-44 דולר גם ( כולל משלוח ).

אני כבר לא יכול לחכות למרות שהזמנתי רק לפני 4 שעות :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחיר הזה הוא כולל משלוח? אתה מדבר על השלט החוטי נכון? כי האל-חוטי לא מתחבר ב- למחשב נכון?

וגם אני, בדיוק היום ( ליתר דיוק, אתמול כי עבר כבר 12:00 ) הזמנתי מחנות בקוריאה ( דרך האינטרנט כמובן ) את השלט החוטי ב-44 דולר גם ( כולל משלוח ).

אני כבר לא יכול לחכות למרות שהזמנתי רק לפני 4 שעות :lol:

הוא גר במיאמי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...