BLACK SPIKE PROJECT עודכן ע"מ 12 פאנל קדמי!!!+6 תמונות - עמוד 6 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

BLACK SPIKE PROJECT עודכן ע"מ 12 פאנל קדמי!!!+6 תמונות

shronxx

Recommended Posts

• תגובות 127
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תודה על התגובות הטובות ;D בקשר להמשך אני מתחיל לבנות פאן באס ועוד משהו שאני לא אומר לכם כרגע......ומקדח כוס זה נע בין 20 ל30 שקל אבל ראיתי סט שלם עם 10 מקדחי כוסות ב 120 שקל בערך

שמע, גם אני רוצה לעשות קטן למארז הישן לאחותי ואני מתכוון להתחיל במאוורר, אני רק רוצה לדעת, מאיפה אני יכול לקנות או להזמין מקדח כוס ( רק את הכוס בלי המקדחה )? ואתה בטוח שזה עולה בין 20 ל-30 שקל???

וכבר אמרתי לך שהמארז שלך מגניב בטירוף :smile1::xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ח"ח על הניסיון אבל... יצא בעעעעע :-\

ציור מטומטם בחרת כי ממש קשה להבחין בנושא הציור - הדרקונים. הם לא מובנים(ואל תגידו בגלל שהתמונה לא חדה מספיק, לא קשור :-\ )...

יצא בסדר לניסיון ראשון :)

בהצלחה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

חזרתי אליכם!!

בזמן האחרון לא היה לי זמן לעסוק במארז עקב לימודים ובגרויות אז בשבוע האחרון התפנה לי זמן והחלטתי שאני צריך קירור רציני יותר למעבד אז הלכתי לנועה מחשבים וקניתי מערכת קירור מים - (Bigwate SE12cm) ובדרך גם קניתי מגיני PCI מוארים, שתי קטודות UV כבל מעוגל ומאוורר בימים הבאים יהיו עדכונים שוטפים מפניי שעכשיו נכנסתי לקצב עבודה מפניי שבכוונתי להשתתף בתחרות נשארו לי שלוש דברים מרכזיים לעשות שהם הפאן באס ועוד פאנל קדמי עם כפתורים וקורא וצביעת מצלמת האינטרנט שלי הנה כמה של הציוד המערכת...

הנה הציוד...

dscf0369edited9jh.th.jpg

הנה הכל מורכב ועובד ליד נוזל הקרור...

dscf0374edited3cx.th.jpg

הנה מערכת קרור המים באריזתה...

dscf0370edited5ky.th.jpg

הנה כל חלקי המערכת...

dscf0371edited9qc.th.jpg

זה מיכל המים היושב במפרץ ה 5.25....

dscf0372edited2no.th.jpg

זה הרדיאטור שמגיע עם מאוורר חזק ובקר עוצמה...

dscf0378edited4hb.th.jpg

והנה גוף הקרור התהליכי הרכבה...

dscf0376edited1ov.th.jpg

וכאן המערכת מוכנה ועובדת!

dscf0381edited9gw.th.jpg

dscf0377edited3vp.th.jpg

מקווה שאהבתם :xyxthumbs: אז תריצו תגובות ובקרוב אולי עוד יהיו ברורות וטובות יותר של המערכת!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המערכת כולה שכוללת :רדיאטור,משאבה,גוף קרור למעבד,מיכל מים וצינורות ונוזל מיוחד שזוהרים בUV הכל עלה 550 שקל..ובקשר לתמונות היום אני יעלה שתראו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...