מחפש אנשים שמשחקים ב-TimeZero - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש אנשים שמשחקים ב-TimeZero

IG

Recommended Posts

מי שמשחק שירשום כאן לפחות את הרמה שלו.

מי שלא מכיר, אז זה משחק רשת חינמי, ברוסית. הסיפור מתרחש אחרי מלחמה גרעינית שלחריבה את העולם. השחקן הוא אדם שצובר ניסיון, לומד מקצוע, מרוויח כסף... יש המון אביזרים, כלי נשק וביגוד... אלפי אנשים מכל העולם, וכמה ישאלים אפילו הקימו עיר שלמה שהקלאן שלהם שלוט בה (יש אפשרות להשקיע כסף אמיתי שמוחלף לכסף של המשחק...)

כדאי להיכנס לאתר ולקרוא הסבר טוב יותר...

www.timezero.ru

אני עכשו רמה 10, ובעוד שבוע אני מניח שאני כבר אהייה רמה 11...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לנסות להוריד את הCLIENT, ממה שאני זוכר יש שם תמיכה באנגלית... אבל זה רק בשביל התפריטים של המשחק, והאנגלית שם די צולעת. מה גם שהשחקנים כולם כותבים ברוסית, ככה שיהייה לך בעייה לשחק (בלתי אפשרי כמעט...) אם אתה לא קורא רוסית בצורה בסיסית לפחות...

כאן אתה יכול להוריד את הקלאיינט (ראשון משמאל...)

http://www.timezero.ru/download.ru.html

פה אפשר לראות קרב מיקרי (בד"כ תיפלו על איזה קרב משעמם של נוב :P )

http://www.timezero.ru/sbtl.ru.html

יש אפשרות לשלוט על המהירות של הצפייה בתפריט בצד ימין למטה- כפתור ימני עליון (קטן כזה...)

כאן אפשר לראות את כל הנשק והאביזרים שיש במשחק... (תפריט שמאלי...)

http://www.timezero.ru/enc.ru.html

א, כן... המשחק עובד עכשו ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא עולה לך כסף ;)

בהתחלה זה יראה לך משעמם וחסר תוחלת, אבל כשתגיע לרמה 3 ותוכל ללכת למכרות זה ישתפר. עד אז אנ מציע לך להתאמן בנשק בינוני (רובים... אתה כבר תראה שם.. זה מתחלק לסוגי - קר, ניזרק (רימונים, אבנים...), קל, בינוני, כבד, אנרגטי) זה יעזור לך לטווח הרחוק... ולגבי חלוקה של המאפיינים שלך (כוח, אינטואיצייה, סיבולת...) אם תצתרך עזרה אז תפנה בפרטי... זה מאוד משפיע על היכולות של הדמות...

עקרונית, בקרב אתה מתכנן מהלך לפי מספר מסויים של "נקודות פעולה", ומשחק. זה אתגר לצפות מראש את המהלך של האוייב, ככה שלא תבזבז לדוגמא נ.פ על הליכה אל האוייב, אלא תתן לו להתקרב ותתן לו מכה או תירה בו פעם "עודפת" (יענו אתה תירה בו פעם אחת יותר ממה שהוא יוכל...), שברמות הנמוכות גם החסימה משחקת תפקיד, וצריך לנחש איפה היריב ירביץ לך כדי לשים שם בלוק, ואתה צריך להרביץ במקום שליריב אין בלוק... ולשנות את המיקום של הבלוק שלך אם היריב גילה איפה אתה חוסם...

ועוד משהו, אין הגבלה למספר הדמויות שאתה יכול לשחק (אבל רק דמות אחת למחשב.. זה ממש עוזר אם יש לך שני מחשבים...), ככה שאם תחלק בצורה לא טובה את התכונות תוכל להתחיל מהתחלה... למרות שאפשר לעשות שם "טיפול גנטי" חינם פעם אחת ולשנות את המאפיינים... אחר כך זה יעלה כסף (של המשחק...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוף, זה כל כך מעצבן כל הקטע של המשחקים הפוסט אפוקליפטיים ללא תרגום.

זו תופעה מתגברת ומייאשת למעריץ Fallout שכמותי. מה שקורה הוא שבמזרח אירופה משום מה יש הערצה אדירה למשחק (אולי בגלל אסון צ'רנוביל) והם

מפתחים שם משחקים כאלה בצורה מטורפת אבל לא מתרגמים כלום לאנגלית! ואני, כמו רבים אחרים מעריצי הסדרה, נשאר מיואש עד ליציאתו של Fallout 3, אי שם בסוף העשור :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, אם הם היו פותחים שרת באנגלית והייה אפשר להעביר לשם את הדמות, בכיף הייתי עושה את זה... (קרוב לוודאי שהרווחים שם היו גדולים יותר :smile1:)

אני קורא קצת רוסית, אבל לפעמים גם לי קשה עם זה... אבל מסתדר ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עידכון קטן:

נכנסתי עכשו לדף הבית של המשחק (הלינק בהודעה הראשונה...) ולהפתעתי הם הכניסו אופצייה לבחור את שפת הממשק!!!! יש אנגלית, גרמנית, טורקית ורוסית!

גם הממשק של המשחק באנגלית. רק בעייה שרוב האנשים במשחק כותבים ברוסית, ככה שצורך תקשורת בין השחקנים רצוי לדעת לקרוא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...