יש לי דותן 730 ואני צריך עזרה עם הoc... - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש לי דותן 730 ואני צריך עזרה עם הoc...

naorai

Recommended Posts

שלום כולם!

אז ככה יש לי דותן 730 שרץ בסטוק ואפשר לראות הכל בתמונה....

הלוח הוא hunter שקיבלתי עם הlw60 express שלי של . אז ככה הלפטופ שלי קצת חמים, אבל הדותן ב45 במאמץ והוא מדורג לעבודה עד 100 ככה שיש עוד הרבה מקום לתמרון. המחשב הוא לפטופ ככה שהוא לא מאוורר מדי, אז אני יצטרך להזהר עם המתחים. אבל איך לע***ל אני מתעסק עם הביוס המקולל של הלוח הזה? אני יכול להעלות screenshot של הביוס אם צריך...

בעיקרון אם לא הבהרתי את עצמי, אין בביוס, או לפחות אני לא מצאתי, אפשרות לשחק עם fsb או מתחים. ווואי ואם אפשר מכפלות זה יהיה אדיר, אבל הוא נעול לא?

קיצר, תודה לכולם, ואני ממש מקווה לסחוט קצת את הדותן שלי! :xyxthumbs:

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיפשתי בגוגל וגיליתי שאני לא לבד עם הבעיה הזאת... אבל נראה לי מגוחך שאני לא יכול לעשות oc... ואני לא יודע מה יעזור לי לפתוח את הלפטופ כי עברתי על כל הpll של בclockgen ואף אחד מהם לא עובד.

על כל פנים, אני ממש ישמח לעיצה טובה כרגע אבל כמו שזה נראה הם סגרו את זה כל כך טוב שאפילו shamino לא יכול לעשות לדבר הזה oc

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם בשביל oc פשוט אני יצטרך mods ללוח, אז חבל לי על המחשב- אם אני יפשל אין לי כסף לחדש- אז זה out of the question...

אבל כבר עשיתי oc עם ג'אמפרים - אז אם זה כל הסיפור אני יעשה את זה (או לפחות אשמור את זה בתור אופצייה) - אל תשכחו זה הדותן הכי חלש שיש אין לי ספק שאני יכול להגיע איתו לoc נחמד ביותר.

הבעיה עם זה שהם לא מפרסמים כלום- אבל כלום- עדכון ביוס אין באתר בשביל לעדכן הייתי צריך שהיבואן ישלח לי את הקובץ במייל(!). בכל מקרה אם מישהו נתקל בלוח שלהם בשם hunter שמבוסס על 915pm אני יודה לו מאד!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה נורמלי !!!!!!!!!!!!!!

יש לי גם דותן בנייד של סוני ואני בחיים לא אעיז לגעת ולשנות,

כל תקלה הקטנה ביותר תעלה לך הון תועפות וגם ככה הנייד לא אמור לתת יותר מדי

וגם ככה לניידים אין אורך חיים ארוך ויציב

אז אתה רוצה לקצר גם את זה

תחשוב שוב פעם טוב טוב לגבי התעסקות עם ובודאי עםoc

והכל לצערי מניסיונות עבר במחשב ישן יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לשנות מכפלה בעזרת ג'אמפרים, ואל תגיד לי שלא כי זה מה שעשיתי לK7 שלי... :hat:

לוחות מודרניים מזמן לא משתמשים בג'אמפרים על מנת לשנות מכפלה.

אם היית צריך ג'אמפרים על מנת לשנות מכפלה, EIST ו CoolnQuiet לא היו עובדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...