בוש מתכנן הפצצה גרעינית באיראן - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בוש מתכנן הפצצה גרעינית באיראן

eXtreMe 360

Recommended Posts

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ברוכים הבאים לישראל 2006, לא הגיעה לחלק פה אזהרות על ספאם? במיוחד לזה שמעלי?

ובקשר לנושא הכתבה, אני ממש יעדיף שזה יהיה B2 מF16I, השאלה מה יהיה ראש הנפץ שהשיאב ינחית על ת"א...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח שלא כי בתקפוה שזה יקרה לא תהיה להם היכולת אבל הם יכולים לשלוח לנו קצת חומר כימי ו/או ביאולוגי

חחח... הזכרת לי את אב"כ

יוווו :kopfpatsch:

מה יהיה? חוץ מזה ששמאלמרט (או ר"מ אחר) גם ככה בובה של ממשל בוש... בסוף בוש יביא להשמדתנו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה מטומטם אתה יכול להיות ?

אף אחד לא מתכנן "הפצצה גרעינית על איראן", אלא שימוש בפצצות גרעיניות על מנת לאפשר יכולת חדירה מוגברת ולחדור בונקרים תת-קרקעיים.

לא מדובר פה על רצח עם כמו שאיראן תעשה לישראל וארה"ב, דמגוג עוכר שכמותך.

עמרי לא ממש הבנתי אותך...

מה ההבדל בין הפצצה גרעינית, לבין הפצצה של בונקרים עם פצצות גרעיניות?

אתה מוכן להסביר שוב בבקשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם ארה"ב תיצא להתקפה באירן לפי דעתי צפון קוראיה תתקוף קודם את ארה"ב וארה"ב תיהיה חייבת להוציא את הכוחות מאירן.

בנוסף לכך רוב האנשים פה בארה"ב לא מעוניינים שארה"ב תיכנס לאירן ואני לא מאמין שבוש יקבל מספיק תמיכה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו שהם לא יחכו !

הרי בוש אמר

Axis of evil : Iran, Iraq and north korea

(http://en.wikipedia.org/wiki/Axis_of_evil)

וצפון קוריאה שונאת את ארה"ב מה אתה חושב שהם יחכו לתור שלהם?!?!

אומרים שיש כבר לצפון קוריאה 2-3 פצצות אטום!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הפצצות הגרעיניות - בניגוד למה שהיה במלחמת העולם ה-2 נגד יפן, הפעם הכוונה היא לא לזרוע חורבן והרס למטרת הרתעה (מה שעבד על היפנים הפנאטיים, אגב, לשמאלנים מביננו) אלא להשמיד מטרות שממוגנות היטב (בין היתר, נמצאות עמוק בבטן האדמה).

הרעיון בפצצה הוא שהיא מגיעה במהירות עצומה לקרקע, חודרת שכבות רבות - ואז מתפוצצת. בנוסף לזה שזה קורה עמוק מתחת לאדמה, זה פיצוץ עצבני ביותר - מה שמבטיח פגיעה מקסימלית בבונקרים תת קרקעיים.

אגב, דווקא בגלל שזה מתפוצץ עמוק מתחת לאדמה, אין לזה יותר מדי אפקט על הסביבה (אלא אם יש מישהו שגר מעל הבונקר או בסביבתו, אבל אני מסופק אם גרים באיזור אנשים "תמימים" שלא קשורים לתוכנית הגרעין).

בוש לא ייבחר לקדנציה נוספת - כי הוא לא יכול. נשיא בארה"ב נבחר מקסימום ל-2 קדנציות על פי חוק. עזבו לרגע את זה שהוא לא היה נבחר גם ככה...

לכן, אין לו כל כך מה להפסיד. והיות ולנשיא בארה"ב יש כוח רב בתוך הממשלה (יחסית לר"מ בישראל), אני לא רואה סיבה שזה לא ייעשה.

לגבי צפון קוריאה, אם הם יחליטו לתקוף את ארה"ב, אני מאמין שזה יפתור את הבעיה המפחידה הזאת אחת ולתמיד (וכמו כל בעיה מפחידה, גם זאת תסתיים בפיצוץ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מודע להכנות של צפון קוראיה למלחמה עם ארה"ב

אבל עדיין זה נראה קצת הזוי שהם יתקפו את ארה"ב גם אם ארה"ב תהיה מעורבת בשלוש מלחמות היא עדיין חזקה

אני לא בקיע כל כך בממשל שם אבל לפי מה שראיתי הוא ממשל דיי מאורגן ... אני מקווה שלגביהם לפחות המו"מ יצליח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...