מפרט למחשב מבוסס AMD ב-7000 ש"ח למשחקים - דרושה דעתכם - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט למחשב מבוסס AMD ב-7000 ש"ח למשחקים - דרושה דעתכם

SaintO

Recommended Posts

שלום,

הפנו אותי לכאן בטענה שפה אוכל לקבל את התשובה לשאלתי, לא היה לי מושג באיזה פורום לשאול את זה אז פירסמתי פה.

ברצוני לשדרג את המחשב שלי,

יש לי כמה רכיבים שלפי דעתי אני צריך לשמור והשאלה שלי היא, עם הם יתחברו לרכיבים החדשים ולמארז החדש? ומאוד יעזור לי עם תגידו לי בערך כמה אמור לעלות כל רכיב חדש שאני מעוניין לקנות הנה הרכיבים שאני רוצה לשמור:

Creative Sound Blaster 5.1 Live! Platinum כרטיס קול

Plextor צורב

כונן DVD

כונן פלופי רגיל

Microsoft Natural PS/2 Keyboard מקלדת

Microsoft Intellimouse Exploer עכבר

Realtek RTL8139/810X Family PCI Fast Ethernet NIC כרטיס רשת

הרכיבים החדשים שאני רוצה לקנות הם:

AMD XP1800+ מעבד

Gigabyte GA-7VRXP + Raid לוח אם

256Mb - - PC2700 - 330Mhz זיכרון פנימי

Westertn Digital 80GB 7200rpm 8Mb Buffer דיסק קשיח

Gigabyte 9700Pro 128Mb ככרטיס מסך

Altec Lansing ATP 5 רמקולים

ENERMAX - FS-710B

מקווה לשמוע את חוות הדעת שלכם, האם כדאי לי לחכות לכרטיס מסך של ATI או בקשר לכל רכיב פה מה כדאי לי לעשות....תודה

אילו הרכיבים שהמליצו עליהם כללית....אבל חברים שלי לא מבינים משהו משהו...אז בבקשה אנא תעזרו לבחור רכיבים חדשים....יש לי עד 7000 שקל להשקיע....תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, המפרט שאני קונה השבוע הוא:

AMD XP 1800+

GIGABYTE 7VRXP

GIGABYTE RADEON9700PRO 128MB

XTREME PC2700 256MB

TEAC 1.44

BENQ X16X48 DVD

MAXTOR 60GB 7200RPM

ENERMAX FS-710B+350W

TOTAL: 5600 NIS

אז בוא נוריד 350 ש"ח בגלל הפלופי והDVD.

יוצא 5250 ש"ח.

נוסיף מאה על ההארדיסק, 5350.

הרמקולים יעלו לך בערך 500-700 ש"ח(ממש לא בטוח)

אם יש לך 7000, אתה רוצה להשיג כמה שיותר טוב בהכל או כמה שיותר טוב בפחות מחיר?

ד"א-ערוך כותרת או שזה ינעל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ....אני רוצה להשיג כמה שיותר טוב....אני לא עומד על סכום מוקצב של 7000 אני יכול להיות גמיש אבל לא יותר מדי....בקיצור....המחשב הזה יהיה לצורך משחקים ואני צריך עוד הארדיסק בנוסף לזה שיש לי....וגם יש לי טלפון של איזה דילר ככה שאני ישאל אותו בקשר לכמה דברים לדוגמא אתמול הוא אמר לי שמגיע אליו כרטיס

ATI Readon9800 Pro 64 DDR

וזה יעלה בסביבות ה460 $.....והוא מוכר לי מעבד של כמו שרשמתי שם ב99$...יש דברים שהוא יותר זול בהם...ויש דברים שלא....אז כמו שביקשתי....אני רוצה את המחשב הזה למשחקים אני צריך כרטיס גרפי פצצה אחד דיי חדש...ולא .....את המעבד הזה....או אלא עם יש משהו יותר טוב במחיר סביר....רמקולים מצויינים....ויש לי גם ADSL במחשב הזה....זהו זה מה שאני צריך כל השאר אני מקווה שתשלימו לי...תודה

אגב אני רוצה גם לעשות למחשב הזה....אז אני צריך מארז טוב....אני רוצה אחד עם כזה זכוכית בצד ויש לך מושג מאיפה אני קונה את האורות הקטנים האלה? וגם לאיפה אני מחבר אותם?....סליחה עם השאלה לא במקום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום משתמש יקר, וברוך הבא לפורום של HWzone.

אנא תקרא את את הכללים של כל פורום לפני שאתה כותב בו.

כאן נמצאים הכללים של פורום זה.

יש לדאוג לכותרת עניינית ולא הנושא שלך ינעל.

אתה יכול לשנות את הכותרת למשהו בסגנון הזה:

"מפרט למחשב מבוסס AMD ב-7000 ש"ח למשחקים - דרושה דעתכם".

אתה יכול לשנות את הכותרת ע"י שימוש בכפתור העריכה

שאלות בקשר למודינג ואוברקלוק ניתן לשאול בפורום המתאים לכך.

רשימה של חנויות שניתן למצוא בהם דברים מעניינים אתה יכול למצוא ברשימת השוואת מחירים של האתר.

יש מארזים עם מוכנים מראש, אבל לרוב הם לא ממש יפים, וזה יגרום לתוספת לא קטנה למחיר הכולל (עם אתה רוצה גם אורות וכו'..).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לכרטיס מסך - הייתי מחכה לראות איך יהיו הכרטיסים של חברת הרקולס - יש מצב למחיר קצת יותר נמוך אבל לא הייתי סומך על זה.

אני מקווה למאוורר שקט (אומרים שהזה של הג'יגהבייט דיי מפריע) וליכולות אוברקלוק טובות.

לוח - הלוח מצויין, הייתי שוקל להשקיע טיפה יותר בלוח Epox 8K5A2+ (או בלי הפלוס שמסמן Raid), מכיוון שיש לו מחלקים שיאפשרו תמיכה גם במעבדים עתידיים במקרה ותחשוב על שידרוג בעתיד. בכל מקרה יש יותר סיכוי שעם האפוקס הוא יעבוד.

רמקולים - ה-ATP5 דיי יקרים, ניתן למצוא בארץ מערכת בשם Videologic ZXR 500 שהיא 5.1 (לעומת ה-4.1) ואמורה להיות דיי איכותית לפי מה שהבנתי - שווה לברר עליה עוד פרטים. מחירה הוא בסביבות ה-900 ומשהו ש"ח.

מארז - יש לוודא שהוא מגיע עם שלושה מאווררים.

זיכרון - אם אתה מתכוון להמהיר בעתיד אז תיקח משהו איכותי (סגנון Mushkin, , XtremeDDR), אם לא - כל פשוט יהיה טוב, אחד מהידועים הוא Transcend PC2700 CAS2.5.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי תודה רבה....יש לך מושג רק את טווח המחירים של כל פריט? אגב שלחתי את הכרטיס קול לתיקון ואמרו לי שהוא נשרף....אז אני עכשיו גם צריך כרטיס קול חדש....יש הצעות? המחשב אמור להיות מבוסס למשחקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רשימה של חנויות שניתן למצוא בהם דברים מעניינים אתה יכול למצוא ברשימת השוואת מחירים של האתר.

תבדוק כאן, יש לך לינקים לחנויות שונות, תבדוק אצלהם מחירים אם מה שאתה רוצה לא רשום כבר.

כרטיס קול שאמור להיות מעולה וזול יחסית - Hercules Game Fortissimo III, בסביבות ה-250 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי תודה רבה....יש לך מושג רק את טווח המחירים של כל פריט? אגב שלחתי את הכרטיס קול לתיקון ואמרו לי שהוא נשרף....אז אני עכשיו גם צריך כרטיס קול חדש....יש הצעות? המחשב אמור להיות מבוסס למשחקים

יש כרטיס מעולה:

פורטיסימו 7.1 (הרקולס) במחירים מצחיקים :jump:

יאיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל:

הפורטיסימו III = פורטיסימו 7.1

דבר שני גם אני ממליץ עליו ועל אפוקס במקום הג'יגה בייט.

כ.מסך: או שתחכה כמה שבועות לכרטיסים של הרקולס או שתקנה ג'יפורס 4200 או אפילו 4400 נחמד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על העזרה אבל יש לי עוד שאלה אחת (אני יודע שאני מעצבן) :jump:

דיברתי עם הדילר(אחד שמיבא חלקים) שאני מכיר הוא אמר שהוא יכול לסדר לי בדיוק את כל מה שרשמתי....ב4000 שקל + -....אז שאלתי אותו מתי אז הוא אמר שהוא יכול להזמין לי ושזה יגיע עוד חודש.....וזה לא יעבור את ה4500....כדאי לי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...