שריד אבולוציה - דג עם רגליים. - עמוד 2 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שריד אבולוציה - דג עם רגליים.

00000

Recommended Posts

• תגובות 60
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אלוהים בנה והחריב עולמות... אתה יודע שאנחנו לא העולם הראשון ? כן זה נשמע הזוי אבל אפילו בתורה נחרב עולם 1.. אולי אתה לא בקיא בבראשית.. אבל על נוח בטוח שמעת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב לא נחרב עד ליסוד אבל הוצף במבול!.. התורה מדברת על אלוהים כעל משהו שקיים מאז ומתמיד.. מאין לך שלא היה בראש שלו להחריב ולבנות עולמות (כן אני לא דתי בגלל זה אני מתנסח כך) מאין לכם שבעולמות הקודמים שהוא בנה הוא רק בנה סביבת עבודה לאדם.. ורק אז הוא הרס הכל והחליט להוסיף אותנו ?

בעקרון אומרים שהיה תוהו.. ושהיתה בעיה מבחינת היום והלילה.. ! אולי השרידים האלו הם בכוונה... (מצטער אני צופה מושבע של אבודים..) חחחח

אולי זה התכסיס הכי גדול של אלוהים ליצור בנו חוסר אמונה בו.. הרי הוא אלוהים הוא הרבה יותר חכם ונשגב מאיתנו... הוא שולט בכל הוא מושך בחוטים והוא הוביל את המדענים למצוא תגלית שעוד יותר תערער את האמון שלנו בו כדי לבחון אותנו.. הא ?? פתאום הכל מסובך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

link=topic=175148.msg1500847#msg1500847 date=1144348825]

קיצר, אתה חושב שאלוהים יצר את מעדים ואת השמש גם ? :nixweiss:

למה לא ? אם תלמד object oriented אתה תבין שהוא בסך הכל ירש מהמחלקה star ... :)

בקיצור נוח כתב את בראשית אחרי שאלוהים סיפר לו את הכל?

לא אחי ... נוח לא כתב כלום.. אלוהים סיפר למשה מה קרה.. למה אתה חושב שמשה היה תקוע בהר סיני 40 יום ? הוא לא שיחק דוקים עם אלוהים 1 על 1
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משה קיבל את התורה ב 40 יום ו 40 לילה... כן המספר 40 חוזר על עצמו גם בנוגע למדבר...

יש פה משהו שאשכרה בקיא בתורה שאתם ישר סותרים את הדת ? ואני לא מדבר על הברית החדשה וכל החרטה ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משה לא היה תקוע בהר סיני 40 יום

הוא ובני הלכו בסיני 40 שנה במעגלים

אני לא זוכר את הסיבה אני חושב שזה עונש על משהו

אלוהים רצה דור חדש שיכנס לארץ ולא דור שבא ממצרים.

דבר שני : יש המון דברים בעולם שהם דברים לא הגיונים והמדענים מספרים תירוצים אליהם או שאין להם.

פשוט הם מכחישים את האמת. שאלוהים קיים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...