עזרה - אני מכור ל... - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה - אני מכור ל...

tnt studios

Recommended Posts

ומה רע בשקדים? זה מאד בריא. עדיף מסיגריות. תאכל ותהיה בריא :)

זה לא בריא בכמויות גדולות, סתם לידע כללי, ציאניד , אחד הרעלים הקטלניים ביותר בעולם מופק משקדים >:D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 79
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

רעיון טוב אבל אני לא ממש רוצה להמנע מהם, רק לא רוצה להיות תלוי בהם כמו שאני עכשיו...

בכל מקרה, מה נראה לכם גורם להתמכרות הזאת?

נ.ב: אני הלכתי לישון אז נראה מחר את התגובות...

עריכה: אוקיי DEDDY, שולם? :P

התמכרויות מסוג כזה לא נגרמות דווקא בגלל חומרים כימים בשקדים אלא תגובות המוח שלך! כשאתה אוכל שקדים נבנים עצבים במוח שקשורים לכמה אתה אוהב שקדים ולטעם של השקדים, כך, ככל שאתה אוכל, העצבים מתעבים ועוברים שם אותו חזקים יותר ובתדירות גבוהה יותר ומשום כך המוח בעצם דורש עוד אותות כי העצבים שוב התעבו וכך הלאה וכך הלאה...

התמכרות קיימת לכל דבר, דהיינו, כל דבר שאתה עושה בחיים יגרום לך להתמכרות כלשהי אם תעשה אותו מספר פעמים, וככל שהתדירות תעלה ככה ההתמכרות תגדל בלי שום קשר לכימיה בזה או אף לאהבה שבזה! יש נשים, לדוגמה, ש"התמכרו" לאדם מכה. זו הסיבה שרוב הנשים לא עוזבות גברים כאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי חברה אתם אני צריך עזרה....

אני גיליתי שאני ממש מכור לשקדים..

אני מרגיש שאני לא יכול בלעדיהם...

כאילו... אני לוקח איתי חופן ואז גומר תוך דקה שתיים, אני מרגיש ישר שאני רוצה עוד וההרגשה הזאת נשארת עד שאני לא לוקח עוד.

אתם יכולים להסביר לי מה כל כך ממכר לזה? הם לא כל כך טעימים אבל אני מרגיש שאני לא יכול בלעדיהם.

וגם תתנו לי עצות איך לעצור את זה כי זה יכול קצת לעצבן כשאין שקדים באיזור...

almonds.jpg

כן שקדים זה באמת בעיה מצד אחד אי אפשר בלידהן מצד שני אפשר לעשות ניתוח ואז יותר קל לישון בלילה. בלי נחירות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שקדים זה איכות - כולם כאן מזדהים איתך.

אני מכור לקפה. לא משנה איפה אני ובאיזה שעה, יש לידי קפה. אני בעיר עם חברים? ביד אחת כוס בירה ובשנייה קפה. בקניון? סתם כוס קפה. בבית? כוס קפה. בבצפר? כוס קפה. וככה זה ממשיך -.-

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מכור להורדות ! כן כן אימיול\ביטורנט\קאזה\FTP ... וממה לא

אני ממש כל ליילה לפני השינה חייב לעשות סריקה של כעשר אתרים של הורדות כדי לבדוק מה להוריד וכשאני קם בבוקר הדבר הראשון שאני עושה זה לבדוק את ההורדות

אני מוריד הכלללללל ... משחקים \ תוכנות \ ספרים (כן , ס פ ר י ם) \ סדרות ( עונות שלמות) \ תמונות \ \ קליפים וכל מה שאני מצליח להניח עליו את הסמן של העכבר שלי...

יש לי שני הרד-דיסקים אחד של 200 עוד אחד של 120... (ועוד אחד של 250 בדרך) והם שניהם מלאים עד הסוף ! כל יום יש לי תחלופה של ג'יגות שאני חייב למחוק

כדי לאפשר מקום לדברים חדשים

אתם לא יודעים איזה כיףףףףףףףף זה לחזור הביתה אחרי כמה ימים ולראות את כל 20+ ההורדות שלכם באימיול ירוקותתתתתתתתתתת אויי זה כזה טוב :smile1:

לאחורנה אף השתחלתי לכמה אתרי ביטורנט סגורים ! ואני אומר לכם חבר'ה החומר הזה הרבה יותר חזק מאימיול !!! זה מוריד לי הטופ ואני כבר כמו שאמרתי חייב להשיג עוד איזה 250ג'יגה

הצילו ! :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזדה איתחה מכור לוודקה

למחשבים לבחורות ומכוניות

וכל דבר שקשור לטכנולוגיה ומוזיקה והורדות מלאה משחקים שירים ועוד מלאה ביום מחסל איזה 30 גיגות שלמות והכול לדיסקים

ומשלמעלה ממני אתה יכול לצרוב לדיסקים זה מה שאני עושה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח מזכיר לי את אתמול... בו נגיד ככה , לא מומלץ ללכת לשחק סנוקר עם שתי בחורות אחרי שהן שתו קצת יותר מידי וודקה

אחת כיוונה לכדור הלבן (אמרתי לעצמי שאם היא עוד תפגע בלבן זה יהיה טוב) והעיפה את המקל לתוך הפלורסנט !

השנייה אמרנו לה לכוון לכדור הירוק... אבל היא לא הצליחה בגלל שלטענתה היא ראתה אותו כפול :smile1:

עפנו משם ישר לפני שנגרום ליותר מידי נזק... עם חשבון של 7 שקל בלבד חחח

ד"א חבר שלי פעם בדק את ההורדות שלי ויצא שאני מוריד בערך בכל יום תוכן שאורך כ 3 ימיים לפחות לצפות\להאזין לו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מכור לשוקו, לוקח שלוק, עוד שלוק, עוד שלוק ולא יכול להפסיק......אבל בסופו של דבר אני יודע שאני צריך להפסיק, ולא חושב שזה ממש בעיה. זה הפסיק, אבל היום אני מכור למחשב :P וצריך איכשהו לשנות את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...