עזרה - אני מכור ל... - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה - אני מכור ל...

tnt studios

Recommended Posts

אוקיי חברה אתם אני צריך עזרה....

אני גיליתי שאני ממש מכור לשקדים..

אני מרגיש שאני לא יכול בלעדיהם...

כאילו... אני לוקח איתי חופן ואז גומר תוך דקה שתיים, אני מרגיש ישר שאני רוצה עוד וההרגשה הזאת נשארת עד שאני לא לוקח עוד.

אתם יכולים להסביר לי מה כל כך ממכר לזה? הם לא כל כך טעימים אבל אני מרגיש שאני לא יכול בלעדיהם.

וגם תתנו לי עצות איך לעצור את זה כי זה יכול קצת לעצבן כשאין שקדים באיזור...

almonds.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 79
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם אתה רוצה להיגמל מהתמכרות כלשהי הכי קל זה להחליף את ההתמכרות הישנה בהתמכרות חדשה...

עצה שלי... תתחיל לעשן! :hat: ככה גם תהיה מגניב וגם לא תהיה מכור לשקדים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה אני רציני לגמרי...

,DEDDY אני מתעלם מההודעה שלך, אני בכלל לא מכבד מעשנים ולפי דעתי זה בכלל לא נראה קול... חוץ מזה.... טוב לא משנה אחר כך אני יסביר בפרטי אם אתה רוצה...

,SAGI רעיון טוב, יש לי BT2 ואני כבר אוהב אותו אבל הוא מתחיל לשעמם כי אני לא מצליח לשחק ברשת...

,CROCKER אני גם מאוד אוהב קפה (קפוצ'ינו נראה לי קוראים לזה? לא יודע) אבל זה לא עוזר ואני בן 13 ולא רוצה להתמכל למשהו אחר שמזיק לא פחות ברמה של התמכרות...

עוד אנשים?

עריכה:

,JOHNIE אני כבר מכור לחיים, וגם לאוויר אם שחכת לציין...

R9 משו משו משו, מה זה TAURINE?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

,DEDDY אני מתעלם מההודעה שלך, אני בכלל לא מכבד מעשנים ולפי דעתי זה בכלל לא נראה קול... חוץ מזה.... טוב לא משנה אחר כך אני יסביר בפרטי אם אתה רוצה...

תאמין לי שאני יודע מצויין שאסור לעשן ואני בחיים שלי לא עישנתי וגם בחיים לא אעשן.. סתם אמרתי את זה בצחוק :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רעיון טוב אבל אני לא ממש רוצה להמנע מהם, רק לא רוצה להיות תלוי בהם כמו שאני עכשיו...

בכל מקרה, מה נראה לכם גורם להתמכרות הזאת?

נ.ב: אני הלכתי לישון אז נראה מחר את התגובות...

עריכה: אוקיי DEDDY, שולם? :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי חברה אתם אני צריך עזרה....

אני גיליתי שאני ממש מכור לשקדים..

אני מרגיש שאני לא יכול בלעדיהם...

כאילו... אני לוקח איתי חופן ואז גומר תוך דקה שתיים, אני מרגיש ישר שאני רוצה עוד וההרגשה הזאת נשארת עד שאני לא לוקח עוד.

אתם יכולים להסביר לי מה כל כך ממכר לזה? הם לא כל כך טעימים אבל אני מרגיש שאני לא יכול בלעדיהם.

וגם תתנו לי עצות איך לעצור את זה כי זה יכול קצת לעצבן כשאין שקדים באיזור...

almonds.jpg

ומה רע בשקדים? זה מאד בריא. עדיף מסיגריות. תאכל ותהיה בריא :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוה יש לי משהו לאמר לך אני מכור לאגוזי מקדמיה אין על זה אני יאמר לך איך הפסקתי

זה קרה לפני חצי שנה או שנה לא זוכר אבא שלי היה מביא קופסא קטנה היתי גונב לו אותה שהוא היה בשירותים יום אחד החלתיתי לקחת מנת יטר שברתי את החזירון שלי קופת החיסכון היה לי שמה משהו כמו 350 שקל קניתי את כל המקדמיה שבחנות אכלתי הכל בזמן באיה בטלויזיה בבוקר היתעוררתי עים כאב ראש כמו שאתה מישטקר עד הסוף הרגשטי לחץ דם בשמים ומאז לא קונה יותר מ 1 (המוכר נותן לי ליטעום בעד שקל ) היום זה נורא יקר אז הפסקתי לגרי (ראיתי בזול 10 מקדמיה ב 15 שקל חתפתי שבץ לא קונה יותררררררררררררררררררררררררררררררר

זה לא בריא יותר מ 5-10 ביום זה מקפיץ תלחץ דם ומעלה את אחוז השומנים בגוף בטירוף עדיף לך לנסות אגוזיק ברזילאים 3 ביום זה בריא!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...