היתלבטות איזה דיסק קשיח לקנות למחשב חדש. - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

היתלבטות איזה דיסק קשיח לקנות למחשב חדש.

dino

Recommended Posts

אם כבר אנחנו מדברים על זה, בואו נדבר על נושא שלא נטחן מאוד לאחרונה... הבנתי שחלק מיצרניות הדיסקים הקשיחים מפרסמות מספר שעות יומיות או חודשיות שמומלץ לעבוד עם הדיסקים שלהן. על אני יודע, ושמעתי איפשהו שמקסטור היא החברה היחידה שאומרת בפירוש שהדיסקים שלה מתאימים לעבודה של 24/7. מישהו יודע אם זה נכון? ומה עם יצרניות אחרות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה אתה חושב שהם יגידו? שלנו לא יכול לעבוד יותר מחמש שש שעות ככה, הוא עייף מסכן, תקנו מקסטור?.... ::)

IBM אומרים על ה-120GXP שהם לא מתוכננים לעבודה של יותר מ-8 שעות ביום (בממוצע).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי אישית יש SEAGATE כבר קרוב לשנתיים, עם 0 בעיות! טפו,טפו,טפו...

לחבר שלי גם היה SEAGATE. הדיסק הזה פשוט מדהים:

הוא כבר בן 3 שנים, והוא עבר גיהנום! הוא ביקר בערך אצל כל המחשבים של החבר'ה מהשיכבה שלי, עבר מיד ליד, *נפל* מגובה מטר לפחות מספר לא מבוטל של פעמים, הועבר ממקום למקום תוך שהוא שוהה בכיס מכנס, ללא שום אמצעי הגנה, ולמעשה הוא כבר החל להתקלף.

כולו שמנוני, מכוער ומגעיל מרוב כל ההתעללויות שעבר!

כמובן שיש בו BED SECTORS , אבל הוא עדיין חי!!! לא במחשב של חבר שלי אלא אצל חבר אחר שלו שהחליף איתו מינידיסק ישן בתמורה - סיפור ארוך...

בכל מקרה במקום הסיגייט הוא קנה 75GXP , שהיה בזמנו הכי מומלץ ע"י כולם והוא הספיק להידפק פעמיים.

לפותח הת'רד: אני אישית הייתי הולך על ה WD CAVIAR SE 80GB 8MB , כי במחיר שלו הוא נותן תמורה נהדרת.

למרות הספק שעומד בקשר לאמינותו,אני הייתי נותן לו צ'אנס...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש בבית 5 מאקסטור מהחדשיים (3 60 ג'יגה אצלי, ועוד שניים של 40 ג'יגה).

עוד לא הייתה לי בעיה עם אף אחד מהם בינתיים..

רציתי שהאחרון יהיה Barracuda IV כדי שאני אוכל להשוות סוף סוף, אבל לצערי זאת הייתה קנייה דחופה ולא מצאנו אותו במלאי באף חנות באיזור.

זה לאחר שה-75GXP של אח שלי מת סוף סוף...

בכל מקרה, יש לי SCSI שכמובן אמור להיות מאוד אמין, אבל הוא התחיל לעשות לי בעיות לאחרונה.. :-\

דיי נמאס לי מסקזי, אני חושב שאני גם אלך על ה-WD, או על IDE...

עריכה: ו-Macr0t צודק.. זה הכל אותו חרא.. מדיה מכנית צריכה להעלם מהעולם הזה מתישהו, האמינות שלה שווה ל-....

במכונת CNC של אבא שלי שכמובן עם הרבה רעידות ותזוזות אי אפשר להשתמש בהארד דיסק רגיל - שמו הארד דיסק של ..

פתרון חמוד, אך יקר ובנפחים מוגבלים מאוד.. בכל מקרה זה מספיק למכונה שפועלת על משהו סגנון דוס..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין יצרן שאפשר להצביע ולהגיד שהדיסקים שלו אמינים ב - 100%

לפי נסיון שלי רמת אמינות הגבוה ביותר ילש לדיסקים של FUJITSU (וחבל שאין יבוא של דגמים עם בקר EIDE) אחריהם SEEGATE.

דיסקים של MAXTOR, WD, - הם לא דיסקים אמינים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצחקת אותי. מקסטור וסיגיט אמינים במידה זהה. זה שמישהו כאן משמיץ אותם לא אומר כלום. מקסטור אמינים כמו סיגיט, גם WD לא רעים במיוחד. וIBM כרגע יש להם סדרה דפוקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הייתה איזה ידיעה לא מזמן ש-Fujitsu הולכים לאבד המון כסף בגלל סידרה שלמה של כוננים שהשתמשו במחברים או סלילים (או אנערף) דפוקים?

לזה לא הייתי קורה אמין במיוחד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שהבנתי לא ממולץ הארד-דיסק סקאזי... אני ממש רוצה לשפר את הביצועיים של המערכת שלי ורציתי לשאול

אם אולי היה לכם ניסיון רע עם סקאזי או שזה באמת חרא של דבר.

כי אני ממש חושב ששווה לי לקנות אחד - הרבה יותר מהירות המIDE של היום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שהבנתי לא ממולץ הארד-דיסק סקאזי... אני ממש רוצה לשפר את הביצועיים של המערכת שלי ורציתי לשאול

אם אולי היה לכם ניסיון רע עם סקאזי או שזה באמת חרא של דבר.

כי אני ממש חושב ששווה לי לקנות אחד - הרבה יותר מהירות המIDE של היום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...