מתלבט בין מס' ניידים (תעזרו ..זה סופי..) - עמוד 4 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט בין מס' ניידים (תעזרו ..זה סופי..)

aldema

Recommended Posts

• תגובות 69
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא צריך סוס עבודה..

אני צריך מחשב עם שם כמו של שיהיה בו:

זיכרון ג'יגה

כרטיס מסך חזק(כמו X1400 )

XP PRO

מעל 40 ג'יגה מקום

שיראו במסך מעולה

מינימום 15 אינץ'

צורב DVD

WIFI

אשמח להצעות עינייניות . :yelclap:

:bash:

IBM זה לא "שם" מבחינתך??? :screwy:

בתור אחד שמשתמש בT40 כבר שנתיים, המחשב סוחב בלי בעיות. הייה גם לפני איזה שנה בחדשות שאיזה משפחה החביאה את הT40 שלה בתנור (שאם יבוא גנב שלא יקח אותו...) והאישה רצתה לאפות משהו, הדליקה את התנור להתחמם, ורק אחרי חצי שעה נזכרה שיש שם מחשב.... לטענת המשפחה, המחשב עבד בסדר אחרי 30 דקות ב200 מעלות...

אז יש את הלונובו...

:smile1: לנובו קנתה את חטיבת המחשבים הניידים של ... היום כל נייד תחת אחריות ושירות של ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו, שחוץ ממה שיש במלאי של החנויות, אין יותר (זה לא השתלם להם לייצר מחשבם אישיים וניידים...) הם מכרו את החטיבות ייצור שלהם, כולל הכול לכמה חברות.

לנובו קנתה את החטיבה של הניידים, ככה שתאכלס, כמעט ושום דבר לא השתנה. מחשב של לנובו זה אותו מחשב של בצבע קצת שונה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הכוונה "חזק במולטימדיה"? שיריץ HL2?

במחשב שלי יש R7500M ובאמת שאין לי תלונות לגבי ומשחקים קלים כמו WC3.

ו"חזק בעבודה" זה אומר שהוא לא קורס ולא מתקלקל כמו מחשבים אחרים, לא שיש לו מעבד HIGH- END שעושה בסופר פאי 25 שניות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שהLG לא כולל בזיכרון שלו ג'יגה אחד..

בגלל זה זה יוצא לאבא שלי יקר מדי = מחשב P1 -9500+ זיכרון חצי ג'יגה - 500 + PRO - כמה מאות שקלים..

בסוף זה יוצא מעל 10K - אבא שלי לא מוכן להוציא על מעל 10 אלף שקל עד 10K טופ שבטופ.. :nixweiss:

היום הוא ראה בBUG את הHP עם המסך 17 והתפעל מאוד... הסברתי לו שהמליצו לי לא לקחת שום אבל הוא לא הקשיב לי , אבל מה אני כבר יגיד לו? נמחק: אינטגרל.. וגם לא הבנתי את הדבר הזה: המרכיבים של הHP נראים יותר טובים וחזקים משל הHP ועדיין הHP יוצא יותר זול -

למה זה ככה יוצא?

אני לא יודע איך לשכנע אותו לא לקחת .. ניסיתי אפילו את השיטה הרגילה שלי כדי לבאס אותו(אמרתי לו: "אין בעיה, קח את הHP , רק אחר כך אל תבוא אליי אחרי חצי שנה ותבכה לי שמהמחשב התקלקל ולמה לא אמרתי לך שזה יכול לקרות ..) :nixweiss:

ד"א : 950M הכרטיס מסך הזה: הוא מקביל לאיזה כ.מסך אחר ? הוא יותר טוב מהX700 ?

אני אשמח אם תענו לי על השאלה:

הX1400 יותר טוב מ7300 או ההיפך?

המסך 17 של יותר טוב מהP1 של LG?

ALDEMA - לא מדברים על חנויות, מפיצים וכו'.. בפורום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"ה X1400 אמור להיות קצת יותר טוב מה 7300" - יעני אני לא כל כך ירגיש את ההבדל..?

חוץ מזה שמסך 17 טוחן ,יש לו עוד חסרונות ?

המסכים של פחות איכותיים משל LENOVO?למשחקים וסרטים..

ד"א הHP עם המסך 17 נותנים לנו אותו אם נקנה עם 3 שנים אחריות.. שווה לקחת?

נ.ב - למי שערך לי את ההודעה(אשמח אם תזדהה ,דרך אגב..) - מצטער לא ידעתי של מדברים על חנויות ומפיצים :nixweiss::kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...