יש לי שאלה: מה יותר מומלץ לקנות כיום 7600GT או 7900GT בגלל ה-DX10 שבאופק? - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש לי שאלה: מה יותר מומלץ לקנות כיום 7600GT או 7900GT בגלל ה-DX10 שבאופק?

GFG

Recommended Posts

• תגובות 82
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בלי קשר ל DX10 או DX666

עדיף לקחת עכשיו 7600GT

אנחנו לא רחוקים מכניסת הדור הבא

לדעתי ה 7600GT

יכול להחזיק בכייף כל משחק חדש על רזולוציה טובה והגדרות משחק גבוהות ( אולי גם קצת פילטרים, בכמה משחקים)

ה 7600GT יספיק לך עד שיתבשל קצת הדור הבא

ואז קח איזה 8600GT" שיעלה 1000 שקל ויתן ביצועים כמו ה x1900XT

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

הסבר נכון, חוץ מ FX5200...

FX5200 תומך ב DX9.

תומך בו בצורה גרועה מאוד ולא טובה ככה זה לא נקרא ממש לתמוך ...

לכן הבאתי את הדוגמא איתו !!!

אם איתו זה כזה גרוע אז כל שכן לכרטיס 9200SE כמו שלי שתומך DX8.1 בלבד ...

:P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חשוב מה הביצועים של הכרטיס... הכרטיס תומך!!

2 שאלות :

1. מה זה: "WDDM" ?

2. ויסטה יפעיל משחקי DX9 (ומטה) פחות טוב מ ? + זה בדוק?

3. יצאו משחקי SM4 ? + יצאו שתןמכים ב SM4 ?

^^^

4. אם התשובה היא כן אז ידוע מתי יצא ה SN5 ?

יש לך פה 4 שאלות ולא 2 :screwy:

1.לא יודע על מה אתה מדבר...

2. כמובן שתפעיל... למה פחות טוב? אותו הדבר!

3.SM4 כלול ב DX10...

4. ומתי יצא SM147?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה הבהלה הזו לDX10 , גם אם הוא היה רלוונטי, ואני בדעה של דוגמא בקשר למתי הוא ינוצל, הכרטיסים הראשונים של DX10 לא יהיו שווים להסתכל עליהם, את הDX9 הם יריצו אולי קצת יותר טוב מהשאר ויישומים שהם לחלוטין DX10 יקרטעו, זו חדשה ולכן יקחו כמה דורות עד שהם יגיעו למוצר מוצלח, בידיוק כמו סדרת ה5XXX שיופי שתמכה בDX9 אבל שום דבר לא רץ כמו שצריך.

מה שיגרום בסוף לדחיה נוספת של משחקים.

בקיצור, קנה 7900GT בשבל ההפרש בינו לבין ה7600GT שווה להתאמץ, אתה כבר מוציא סכום קרוב התוספת שווה את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה יכול? תקנה 79GT אל תחשוב אחרת.

אין שום טעם לחכות לD3D10.

דוגמא פשוט צודק בכל מה שהוא אומר, יקח שנים עד שיהיה צורך ממשי בזה.

תראו עכשיו, אתם חושבים שמה שיש לכם זה הגבול של DX9? חכו ותראו מה UT07 יביא לכם אז תראו לאן עוד אפשר לקחת את הDX9...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה יכול? תקנה 79GT אל תחשוב אחרת.

אין שום טעם לחכות לD3D10.

דוגמא פשוט צודק בכל מה שהוא אומר, יקח שנים עד שיהיה צורך ממשי בזה.

תראו עכשיו, אתם חושבים שמה שיש לכם זה הגבול של DX9? חכו ותראו מה UT07 יביא לכם אז תראו לאן עוד אפשר לקחת את הDX9...

אותי דוגמה גם שיכנע....

החלטתי כבר שאני יקנה אתה הקונרו עם איזה X1900XL ויהנה לי בכיף שנה וחצי-שנתיים ורק אז, שיהיו כבר מבחר כרטיסי ומשחקי DX10 בשוק זה יהיה הזמן הנכון להחליף כרטיס מסך ובנוסף נוכל לדעת אם לכרטיסים תיהיה תאימות מלאה ל-DX10 (ולא להידפק עם תאימות FXית).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותי דוגמה גם שיכנע....

החלטתי כבר שאני יקנה אתה הקונרו עם איזה X1900XL ויהנה לי בכיף שנה וחצי-שנתיים ורק אז, שיהיו כבר מבחר כרטיסי ומשחקי DX10 בשוק זה יהיה הזמן הנכון להחליף כרטיס מסך ובנוסף נוכל לדעת אם לכרטיסים תיהיה תאימות מלאה ל-DX10 (ולא להידפק עם תאימות FXית).

עזוב שנה-שנתיים. אין טעם לשפר את הX1900XL עד שהD3D10 לא יתבסס כמו שצריך.

ואני לא מדבר על מבחר כי מG80 אפשר לעשות 70 כרטיסים שונים כמו 8800 GT\GTX\KUBEBA\GABRI וכו', וזה גם מבחר. אני חושב שיותר נכון להגדיר יתבוסס שיהיה לפחות 10-15 משחקים שיעבדו על D3D10 כמו שצריך ויראו שיפור משמעותי מDX9.. ואם לא משמעותי אז לפחות שיפור נראה לעין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קראתי את כל מה שכתוב אבל עם תקנה ת 7900GT והוא עדין להשתמש איתו כמה זמן (עם פחות אפקטים) אני זוכר שהיא לי גיפורס 4 והרצתי איתו כל מני משחקים של DX9 אבל פחות אפקטים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...