איך עובד משתיק קול של אקדח? - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך עובד משתיק קול של אקדח?

tom123

Recommended Posts

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתיק קול מאפשר התפשטות מבוקרת של גל הקול, בטווח שלא מאפשר מעבר טוב של גל הקול.

בקיצור מדובר בהרבה תאים שמובדדים את הגל. אם אתה רוצה מדריך קל להכנת משתיק קול. אז בעקרון זה שני צינורות PVC אחד קצת יותר עבה מהכדור שאפשר או להלביש על הקנה, או להבריג פנימה והשני בקוטר 1-2 ס"מ גדול יותר מהראשון.

את הצינור הראשון אתה מחורר ועוטף בבד דק או שכבה מאוד דקה של צמר גפן, ומקבע באמצע הצינור הרחב הכי טוב עם סיליקון.

את הצינור הרחב אתה ממלא בסיבי זכוכית לבידוד, בקצף מבודד או בחול, וסוגר את המשתיק מהצד השני עם סיליקון. לא תוציא מזה יותר מכמה יריות אבל זה עובד מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה עדיין לא יעבוד טוב כמו משתיק קול מסחרי

אבא שלי ניסה לבנות כמה כאלה, ולמרות שהם משתיקים יחסית טוב אז עדיין לא הלחישה ששומעים בסרטים ובמשחקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, ובסרטים זה מוגזם, אני ואח שלי בנינו אחד כזה וזה משתיק קול מאוד טוב יחסית. בקושי שומעים את היריה, זה נשמע כמו פתיחה של בקבוק שמפניה.

אבל גם התחמושת שהשתמשנו הייתה רגילה ולא תת קולית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה די פשוט האמת, הגורם לרעש הפיצוץ כשקליע נורה מקנה, הוא בעצם הגז הדחוס שנוצר כתוצאה מהחום של אבק השריפה , הגז הזה דוחף את הקליע קדימה ובמליונית השנייה שבה הקליע עוזב את הקנה נוצר הפיצוץ כתוצאה מהתפשטות מהירה של הגז בחלל האויר , בדומה לפקק של בקבוק שמפנייה שגורם לרעש חזק של פיצוץ כשהוא מוסר ממקומו, כי הגז הדחוס בחלל הבקבוק מתפשט באויר

מה שהמשתיק עושה זה פשוט, הוא מתחבר לקצה הקנה ויוצר מעין הארכה לקנה , רק שהנפח שלו הרבה יותר גדול , ויש לגזים הרבה יותר מקום להתפשט לפני שהקליע יוצא ומשחרר אותם סופית, בשלב הזה הגז יהיה הרבה פחות דחוס ופחות רעש יווצר

DOGMA אני לא חושב שהוא שאל איך להכין משתיק קול ביתי , הוא שאל איך משתיק קול אמיתי עובד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא עובד על בדיוק אותו עיקרון כמו שהבייתי, רק שהוא בנוי טוב יותר כדי לעמוד במס' רב של יריות, ומחומרים אקוסטיים טובים יותר

בסרטים זה אולי קצת מוגזם, אבל זה עדיין די קרוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

למה אתה רוצה לעשות בזה ???

ואם אתה רוצה קנה מיסחרי והכי טוב לרובים רגילים [לא M16 וכול זה]לך לרוסיה שם בונים משתיקי קול טובים

וגם לאוזים וסניפרים כול מניי

אבל לM16 הכי טוב בארצות הברית אבל מאוד קשה להשיג

:cwm10:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...