המחשב הפיצוצי החדש שלי :-) - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחשב הפיצוצי החדש שלי :-)

SnakeBite

Recommended Posts

• תגובות 91
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני קונה את כל המחשב מנועה מחשבים...החנות היחידה שמצאתי בה את כל החלקים

1. המעבד הזה אומנם מאוד סטנדרטי למה שהשוק מציע אני מודע לזה...קודם כל עם אוברקלוק אפשר לטחון אותו כמו ש typhoon עשה באתר..וכמובן שעדיף ליבה כפולה אבל לפי מה שקראתי באתר...הליבה כפולה האמיתית רק תגיע בהמשך השנה...או שאני טועה??? -תתקן אותי אם כן..

2.הלוח אם אומנם פיצוצי אבל הוא תומך בכל הדברים החדשים וגם בטכנולוגית ה 65 nm של אינטל..וגם בעוד כמה דברים...שמעתי שאותו לוח בסדרת ה 955x שהיא פחות טובה משתמשים בו כל האובקלוקרים המומחים..וגם אם אני אוריד ל 955x זה עדיין לא יוריד 150 שקל כולה..או אם אני קונה את גרסת הלא פרמניום זה יוריד ב 300 שקל

3. הזכרון הוא רק גיגה אבל גיגה מהיר והוא עולה רק 830 ש"ח...וה 2 gb כבר קופץ ל 1700 והקפיצה לא מצריכה את ההוספה כי תמיד אפשר להוסיף עוד 2 סטיקים כאלה..אני רוצה מחשב מהיר..וזה הקריטריון של המהירות...זה והמעבד...בעיקר...

4.המארז אין מה לדבר..אני מזה סגור עליו ולא על ה stacker שהוא אמנם יותר טוב בכמה דברים אני מסכים אבל לא אוהב אותו...בוא נגיד את זה ככה..שאם לא הייתי לוקח את מה שיש לי הייתי הולך על הזה של gigabyte עם 2 מאווררי 120 מאחורה ואחד מקדימה...

5.הספק הוא רכיב חיוני לאוברקלוק מוצלח וגם להגנה על המחשב...הספק המסוים הזה בגרסת 400w יש מאמר באתר ומפורט שם את מעלותיו...ומחשב יקר צריך ספק מכובד שישמור עליו מפני מזיקי החשמל..

6.lcd כבר הזכרתי כאן אבל אני אזכיר שוב אם לא....אני לא רוצה מכמה סיבות אחת..פיקסלים שרופים שזה מכה..אומנם היום זה לא נפוץ מי יודע מה אבל עדיין לא רוצה לקחת צאנסים...אבל הסיבה שניה שהיא היותר חשובה...למערכת רמקולים שלי יש 7 רמקולים 2 צדדיים 4 בפינות ואחד סנטר שהוא על המסך נמצא ואי אפשר לשים על lcd מכיוון שהוא שוקל קילו פחות או יותר...ו 19 אינץ גדול מידיי בשביל החדר אין מקום לצערי...הוא יתפוס לי את כל השולחן..

7. כרטיס המסך...אני רציתי ללכת על 7800gt של אבל אמרו לי שעדיף 7900gt שעולה כמעט אותו דבר...וגם החברה של bfg נותנת אחריות לכל החיים...

אז תתיחס לתגובות שלי...

עידו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר מערכת לאוברקלוק הייתי הולך על אופטרון 165 או 170. יהיה יותר מהיר יותר מכל אינטל שניתן למצוא כיום. ואם אינטל לאוברקלוק אז 805. באוברקלוק הוא יגיע לא פחות רחוק ויתן לך שתי ליבות, זול יותר ממה שאתה רוצה לקנות. האמת שבתקציב שלך עם חלוקה טובה יותר של הכסף אפשר להגיע למערכת 3800X2 עם שני 7900GT ב SLI.

http://www.ocforums.com/showpost.php?p=4369946&postcount=69

לגבי הזכרונות - יש בנועה PQI TURBO שעולים פחות עם אותם תזמונים.

לגבי המסך - בתקציב שלך לפחות תחפש איזה F700P במקום המאג הזה. הטיעון עם הרמקולים לא רלוונטי. תולים על הקיר. לא מחליטים על רכיבים חלשים ולא מתאימים בגלל שאין איפה לשים את הסנטר. זה בערך כמו לבחור מכונית רק אם היא מתאימה לנעל שיושבת ליד האגזוז.

לגבי הספק - קנה אנרמקס ליברטי או POWERSTREAM.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום..בדקתי את מה שאמרת...בדקתי את 2 הספקים הם נראים טוב ואני בטוח שהיא מעולים...אבל המחיר...שיהם בגרסת 500w כמו שלי עולים ב 200 שקל יותר...

בקשר לזכרונות זאת חברה לא ידועה...בטח הם יהיו דפוקים ואיטיים...והתזמונים שלהם לא אותו דבר זה 4-4-4-12 ושלי 4-4-4-8 ocz זאת הבחירה של האוברקלוקרים המקצוענים תסתכל ב x bit labs שעשו שם בדיקה עם כמה זכרונות ותסתכל את המסקנה...וחוץ מזה הוא עולה 400 שקל יותר...נכון שזה יותר זול משלי אבל הכמות של גיגה מספיקה לי הכי חשוב שהוא ישרת אותי הכי טוב....

ועוד משהו..ששכחתי להזכיר בטרד הראשון...."אני לא רוצה אני יודע הכול עליהם...אבל לא רוצה אני יודע שאומרים שהם יותר מהירים ויותר זולים אז כל מי שרוצה שלא ינסה...תגידו שאני לא מבין כלום...לא איכפת לי זה לא נושא לדיון"

שכחתי להזכיר אבל הסיבה שקניתי מעבד כל כך דפוק ואיטי יחסית...כי שמעתי שהליבות הכפולות של אינטל עוברות תהפוכות בשנה וחצי הקרובות..כך שאני מעדיף "לסבול" את המעבד הזה ואז להחליף עוד שנה וחצי למשהו יותר מהיר...ראיתי גם שהמעבד של 2.8 dual 830 עולה בזאת 1178 ממש דומה לשלי אני ינסה להחליף בחנות את המעבד..נקווה שאני יצליח כי כבר הזמינו לי אותו...

את המסך של נתת לא מצאתי בזאת את תתן לינק ותסביר לי מה שונה בינו לבין שלי כי לפי הנתונים הם פחות או יותר אותו דבר וחוץ מזה שמעתי על שהמסכים שלהם מתקלקלים אחרי שנה שנתיים ולעומת זאת יש לי mag עכשיו בבית במחשב הנוכחי והוא סוס עבודה בלשון המעטה..וקניתי כבר 6 מתלים לקירות....אין עוד לצערי..אבל עזוב את זה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את ה 805 אפשר להשיג בהרבה מקומות. מעבד כזה זה כל הכיף באוברקלוק. אחרי אוברקלוק תקבל ביצועים הרבה יותר טובים מכל 630 במחיר זול יותר.

למה ה F700P, פשוט הרבה יותר איכותי. אני לא יודע מאיפה המצאת את עניין השנתיים. יש לי כמה מסכים של LG ועוד לא ראיתי אחד שמת. חוצמזה, הוא בא עם 3 שנות אחריות. למאג יש מסכים עם שונות גבוהה מאוד. לא מומלץ. בטח שלא עם כרטיס מסך כמו שלך.

הזכרונות האלה לא דפוקים. תקרא בקורקות משתמשים ב NEWEGG. את ההבדל בתזמונים לא תרגיש במיל. אבל, כסף שלך.

סביר מאוד להניח שגם הלוח שאתה קונה לא יתאים לקונרוי שזה הדור החדש הבא של אינטל. ככה שלא ממש יעזור לך. אפשר לקנות 805 עם לוח בחצי מחיר וכשיצא הקונרוי תשדרג.

עריכה:

זאת תהיה גם אופציה טובה יותר מהמאג:

http://www.zap.co.il/model.asp?model_id=4366

http://www.consumer.philips.com/consumer/catalog/product.jsp?productId=107P50_00_GB_PROFESSIONAL&activeTab=specifications&language=en&country=GB&catalogType=PROFESSIONAL&proxybuster=0HRKIVXTOAAABJ0RMRESHQNHKFSEKI5P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי התייעצויות עם אח שלי ועם ההורים החלטית לשדרג כמה דברים משמעותיים

מה שמוסמן באדום שודרג...

מעבד Pentium D 830 3.0 Ghz S-775 1Mbx2 Cache 64 bit BOX

לוח אם ASUS P5N32- Deluxe

זכרון OCZ 1024MB (512x2) 667MHz performance series 4-4-4-8 DIMM Unbuffer

מארז GIGABYTE 3D AURORA Silver

FSP AX500-A BLUE STORM 500W

דיסק קשיח WD 250 GB SATA II 16 MB Buffer

צורב NEC ND 4550A BLACK

1.44 floppy 1.44 black

כרטיס מסך BFG 7900GT OC 256mb / 256 bit / Memeory clock 1360 mhz /core clock 475 mhz

מקלדת Media Elite Black

עכבר explorer wireless night vision

מסך MAG AH 778 - ישודרג ל lcd

רמקולים GigaWorks S750 700W RMS

כרטיס קול X-fi Elite Pro

החלטתי לקנות את המארז של שהמליצו עליו פה מכיוון שיש לו 3 מאווררי 120 והוא גם נראה לא רע..אפילו שה- tt kandalf נראה יותר טוב...

החלטתי לשדרג לליבה גפולה כי המחשב נראה מעפאן בלי מעבד נורמלי..

והחלטתי לשדרג ללוח SLI X16 שהוא בין הלוחות היחידים שתומכים ב sli וב :)

ויש לי עוד עודף של 1400 ל lcd יש המלצות??

האם מה ששידרגתי במפרט מומלץ???

עידו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם בא לך על אוברקלוק אז ה 920 יהיה יותר טוב.

עדיין אני חושב שאתה מבזבז כסף על הזכרונות ועל כרטיס המסך.

LCD טוב ב 1400. אין.

1700 ~

גם אוברקלוק וגם הייתי עולה בספק.

אני עדיין מציע לך לשקול 3800X2 או אופטרון 165 עם אסוס PREMIUM או DFI SLI

עריכה: ואיפה ה BIG TYPHOON בשביל האינטל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במחיר של הכרטיס קול והרמקולים אתה קונה רסיבר ורמקולים אמיתיים.

נכון...קניתי את זה כבר....אתה לא קולט וחוץ מזה הם טובים אין לך מה לדאוג ואם כבר הייתי קונה קולנוע בייתי הייתי קונה רמקולים של jbl ורסיבר טוב עולה 3000 לפחות והרמקולים עוד 4500 ככה..כך שלא הייתי יכול לקנות....אז רק מזה תעשה טובה....

אם בא לך על אוברקלוק אז ה 920 יהיה יותר טוב.

עדיין אני חושב שאתה מבזבז כסף על הזכרונות ועל כרטיס המסך.

LCD טוב ב 1400. אין.

1700 ~

גם אוברקלוק וגם SLI הייתי עולה בספק.

אני עדיין מציע לך לשקול 3800X2 או אופטרון 165 עם אסוס SLI PREMIUM או DFI SLI

עריכה: ואיפה ה BIG TYPHOON בשביל האינטל?

ה 920 ברור שיהיה יותר טוב גם 955 יהיה יותר טוב אבל המחיר...תתחשבו גם בו....

lcd 17 יש גם ב 1200 של mag אבל samsung אתה צודק...יכול להיות שאנ אוסיף קצת...

הספק מספיק בהחלט אני ראית מחשב עם ספר 460 של tt שיש לו sli זה בסדר...חוץ מזה צריך לחשוב גם בטווח הארוך אם אני אגדיל ל 600w זה יעלה לי הרבה בחשבון חשמל...

מה אתה לא מבין ב אני לא רוצה ??

בקשר ל big typhoon אני לא מתכנן oc בטווח הקצר אולי עוד שנה וחצי שנתיים....אז יש זמן נקנה גם אותו בע"ה...

לא אמרת אבל אם יש שיפור במפרט..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^מה אתה לא מבין??

הוא קנה את זה כבר...

חבל.פשוט בזבוז נוראי.

נכון...קניתי את זה כבר....אתה לא קולט וחוץ מזה הם טובים אין לך מה לדאוג ואם כבר הייתי קונה קולנוע בייתי הייתי קונה רמקולים של ורסיבר טוב עולה 3000 לפחות והרמקולים עוד 4500 ככה..כך שלא הייתי יכול לקנות....אז רק מזה תעשה טובה....

רסיברים טובים אפשר למצוא ב1500 שקל גם.ועוד מערכת טובה ב2000 שקל.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר אז?

זה שהוא קנה לא אומר שאסור להעביר ביקורת ולהסביר,הרי בשביל זה הוא בא לפה.

בכל מקרה,תהנה.

בזאת אני סוגר את הדיון על הרמקולים קניתי וזהו....

וחוץ מזה תמצא לי מערכת של 7.1 של עם subwoofer ועם רסיבר של pioneer ...שעולים פחות מ 5000 אין דבר כזה...

מה אתה חושב ש זה הרמקולים הכי טובים בעולם? :lol:

ובמקום רסיבר של פיוניר יש לך רסיברים מצויינים של דנון במחירים הרבה יותר טובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר אז?

זה שהוא קנה לא אומר שאסור להעביר ביקורת ולהסביר,הרי בשביל זה הוא בא לפה.

בכל מקרה,תהנה.מה אתה חושב ש זה הרמקולים הכי טובים בעולם? :lol:

ובמקום רסיבר של פיוניר יש לך רסיברים מצויינים של דנון במחירים הרבה יותר טובים.

כן הם הרמקולים הכי טובים בעולם לקלונוע בייתי מנסיון...בן דוד שלי קנה והם מזה איכותיים הוא משוגע קנה רק ב 8000 ועכשיו הוא קנה משהו חדש 13.1 משהו מטורף לגמרי זה הפורמט החדש של dolby hd של 13 ל sub ...

ויש לו גם פיוניר וזה הכי טוב תאמין לי כופל את כל החברות...

אבל זה לא הדיוק מה בקשר למפרט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...