תבדקו בבקשה אם האתר עובד.... (לא שלי) - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תבדקו בבקשה אם האתר עובד.... (לא שלי)

(‾`·._.·[Tkaliber]·._.·´‾

Recommended Posts

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זאת בדיוק הבעיה

ה DNS מצביע על IP מסויים בשביל האתר הזה, וה IP הוא לא נכון, כנראה שייך למשהו אחר שלא מחזיר פיגנים, או אפילו לא משוייך לשום דבר.

אתה יודע מה זה DNS בכלל ?

שיווו עוד אחד שעובד בתמיכה מנסה להיות מקצועי! :kopfpatsch: אם לא היה משהו תקין עם ה-DNS של האתר הוא לא היה עולה לאף אחד ולא לחלק כן ולחלק לא!.....

הבעיה היחידה היא בניתוב של חברות האינטרנט שלנו לאותו אתר....

אני לא מבין מאיפה אתם מביאים את השטויות האלו....

DNS לא תקין של אתר..... מילא הייתי אומר לך שהאתר שלי לא עולה והאתר הזה כן... וה-DNS שלי יושב על האתר הזה היה הגיוני שאולי האתר שלי ה-DNS שלו לא תקין ולא מצביע על IP נכון...

אבל זה לא המצב. האתר הזה לא עולה וכמו כן כל האתרים שמאוחסנים אצלו לא יעלו למי שלא עולה אתר זה.

ואין קשר ל-DNS או ל-IP..... (באתר עצמו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת שאלה טובה.

וגם לא רק ב-012 יש את הבעיה.

אבל שוב תחשבו רגע מה הקשר ל-DNS.

לכל DNS יש IP שמצביע על אותו DNS :

Nameserver 1: ns1.awardspace.com

Nameserver 2: ns2.awardspace.com

אם ה-IP של אותו DNS לא היה נכון אף אחד לא היה מצליח לגלוש לשם כי ה-IP היה מצביע ל-DNS לא נכון.

ולכן אם מישהו מצליח ולא משנה עם זה גולש אחד, זאת אומרת שה-IP מצביע על DNS נכון ולכן זה יורד מהפרק ואין קשר....

גם אם אותו אתר ביצע חסימות למספרי IP מסויימים נגיד לתווך של 012 אז לא חלק היו גולשים.

לא ממש עברתי על כלל התרד הזה (לא ציפיתי שזה יתפתח כל כך) אבל יתכן שהבעיה היא בכבלים ללא קשר לחברה.

עובדה שהאחראים שם בדקו וגילו ש-PNS הגלישה היא ללא בעיה ו-LNS יש בעיה זאתר אומרת שיש לחברה בעיה איפה שהוא ב-LNS ואחרי בדיקה קצרה הם גם הפילו את PNS וגם משם הוא לא הצליח לגלוש ורק מעמדת ADSL לא היה לו בעיה.

שוב הבעיה היא מחברות האינטרנט איפה שהוא.

מקווה שהם יגיעו לפתרון הם גם יסבירו לי מה הייתה הבעיה בנתיים אנחנו לדעתי לא נעלה עליה כיוון שאין לנו דרך לבדוק.

ושוב מספיק שאחד קיסל REPLAY מאותו אתר אז.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע, אין צורך להשמיץ

קודם כל לא מתחייב שכולם יקבלו את אותו IP, כי לא כולם עוברים דרך אותו שרת DNS

- מי שמחובר ל 012, עובר דרך DNS של 012 , מי שמחובר דרך 013, דרך DNS של 013.

לכן חשבתי שיש אנשים שמקבלים IP תקין שמגיע מ DNS שמעודכן נכון (שהתעדכן נכון משרת ה DNS שמעליו בהיררכיה) (ומצליחים לגלוש לאתר)

ויש אנשים שמקבלים IP שונה , שלא מצביע על האתר (מ DNS שלא עודכן בהצלחה עם הכתובת הנכונה של האתר)

זה מה שחשבתי , אבל :

הבנתי אחרי קריאה נוספת שזה לא המצב, שאכן מדובר בבעיה של ניתוב לחו"ל, וזה מוזר שזה קורה בכמה וכמה ספקיות.

(כי נראה שכולם מקבלים את אותו IP מה DNS הלוקאליים השונים, ולחלק יש פינגים לאתר וגולשים אליו, וחלק לא, למרות שזה אותו IP)

אני לא טוען שאני הכי מבין בעולם, אבל אני כן מנסה ללמוד ולהיות מקצועי כמה שיותר ורק מנסה לעזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^

אני לאנסה להשמיץ :-X

פשוט אם היייתה קורא לעומק היית מבין שזאת לא הבעיה... ואני שמח שאתה מנסה להיות מקצועי (הרוב לא ממש מנסה...)

בכל אופן כן כנראה הבעיה בניתוב - אך מה שמוזר שיש בעיה בכמה חברות (אם לא בכולם) אז זה בכל זאת לא הגיוני.......

ומה שמוזר שבנתיים הבעיה באתר זה....

אל יודע אני פשוט מנסה לחשוב על הכל ולא מצליח להבין וזה שגם שם לא סדרו עד עכשיו (בספק) גם הם כנראה לא ממש מבינים מה הולך...

טוב נקווה שיפתר בקרוב.

ואם לא נראה לי פשוט שאני יפתח אצלי שרת כבר ויינתב את ה-DNS אליי.. (לא ממש מוצא חן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע,

שמתי פרוקסי עכשיו על IE רגיל

(פרוקסי של נטויז'ן, אם זה משנה, למרות שאני לא מחובר דרכם)

וכשניסיתי עכשיו לגלוש לאתר

קיבלתי

Forbidden

You were denied access because:

Access denied by access control list.

יש מצב שחברת האחסון שם חוסמת גישה לפי טווחי כתובות IP או לפי הגדרות זיהוי מדינה ושפה במחשבים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טווח איפי עובד לפי "טווח אייפי".

זאת אומרת שאם יש חסימה שם לטווח איפי אז 012 לא היו גולשים לשם.

או כל מדינת .....

לא נראה לי הגיוני שהם חסמו מיספרי IP מסויימים ידנית ולפי "לוטו" מסויים.....

חוץ מזה ששיניתי DNS של ספק (וגם מין הסתם השתנה IP) ללא הפסקה! (אפשר ידני או ע"י כיבוי המודם)...

זה לא זה.

מי שיעלה על הבעיה פשוט תותח או שיש לו המון מזל.... :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאו דווקא

לכל ספקית יש כמה טווחי כתובות, ולא רק טווח אחד, בוודאות.

לפי כבלים/ADSL ואני מניח שיש עוד קריטריונים, כמו איזה LNS או PNS ספציפי מחבר אותך לרשת וכו'

וכל חברה גם קונה עוד טווחים של כתובות ברגע שיש לה חוסר (=עודף לקוחות) - זה קורה פעם בכמה חודשים

הטווחים לא בהכרח צמודים זה לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר,

אבל נראה לך שיש חסימה לטווח מסויים לכל חברה?

כאילו אם הם רצו לחסום חברה מסויימת אז למה לא לחסום את כל הטווח?

ואם הם רצו לחסום את כל החברות?

או את כל ישראל?

הרי ע"י בדיקה קטנה כל אחד יכול לדעת מהם הטווחים לכל חברה\מדינה. נכון?

שוב זה לא הגיוני.... ובנוסף הבעיה היא לא הייתה קבועה, אני גלשתי לשם ללא בעיה ופתאום זה קרה...

זה לא חסימה מאז ומ...

לא נראה לי הגיוני אבל שוב אי אפשר לדעת.... אני אישית כבר לא יודע מה הולך כאן,...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...