לראשונה: קטיושה נורתה מרצועת עזה - ברוכים הבאים לישראל 2006 - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לראשונה: קטיושה נורתה מרצועת עזה - ברוכים הבאים לישראל 2006

Milford Cubicle

Recommended Posts

• תגובות 275
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מלחמה היא לא פתרון מצויין אבל במצבים מסויימים היא בחלט דרך פתרון הכרחית.....והמצב שלנו הוא כזה.

ברק הציע 96% מהשטחים עם ריבונות בירושלים לפלשתין וההצעה נדחתה בגלל זכות השיבה ויצאנו למסע של טרור יזום במטרה שלהם להשיג את מה שבמשא ומתן לא קיבלו, להציע יותר מזה אנחנו לא יכולים לכן התשובה שלנו צריכה להיות מלחמה או שאתה מעדיף להשאיר את המצב הנוכחי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעזבו את השמאלנים המפגרים האלה...

הוא אשכרה חושב שאפשר לעשות שלום גם עם בין לאדן, אתם לא מבינים ?

נכון , ואני לא מתבייש בזה, ואני לא חושב שאתה או אני שונים מבן לאדן, אנחנו בידיוק אותם בני אדם במצבים שונים ואם אתה היית נולד לעולם שלו היית תופס את אותו המקום.

הבעיה של זו ההתנסאות הזו כאילו ערבים הם תת גזע בתוך המין האנושי והמחבלים הם בכלל לא בני אדם.

כל עוד אתה חושב ככה ברור שלא תצליח לעשות שלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר אז כבר...

נחשים לא מכישים כי הם נהנים מזה, רק כשהם מרגישים סכנה או אם אתה הטרף שלהם, 90% מהנחשים אתה לא הטרף שלהם...

אם לא שמת לב היהודים בישראל תקועים לערבים כמו עצם בגרון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה של זו ההתנסאות הזו כאילו ערבים הם תת גזע בתוך המין האנושי והמחבלים הם בכלל לא בני אדם.

המחבלים הם לא בני אדם !

המוסלמים הקיצוניים הם תת-גזע !

והבעיה שלך היא שאתה פשוט אידיוט..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם תרשו לי להגיד שהיום זו הפעם הראשונה שהצבעתי , ואני מאוד מאוכזב מהמדינה ביותר מרובד אחד,

אני בהגדרה ימני , אבל ממש לא קיצוני אני בעד שלום אבל בלי לוותר על שטחים משלנו - אם מצב כזה אפשרי בכלל ,

שלום זה דבר חשוב - עד כה אמרתם שהפתרון היחידי הוא מלחמה אבל ככה אנחנו מכניסים את עצמנו למלכוד עצמי!

ממשלת כיבוש לעולם לא יכולה לשרוד!! Overload אמרת שאנשים לא למדים מההיסטוריה , כמה מדינות קמו עקב מלחמת העולם הראשונה?

למה רומי נפלה? אין אי אפשר!! ממשלת כיבוש לעולם לא תוכל להתקיים מבלי פחד ממרי וממרד אזרחי!

שלא מדבר על הנזק החברתי שהמצב המלחמתי מכניס אותנו! זה אוכל אותנו מבפנים! אני לא אומר שצריך להכנע לערבים! להיפך!

להראות להם מי הבוס אבבבבל מבין כל הטרוריסטים שצריך להשמיד יש גם אנשים נורמלים שמגיע להם לחיות בשקט!

גם פה וגם שם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיך שאתה אומר את זה זה נשמע כאילו מה שאתה באמת חושב זה:

"אם לא שמת לב הערבים תקועים ליהודים כמו עצם בגרון"

תעשה לי טובה, ולא רק אתה,

תפסיק להגיד לאנשים אחרים מה הם חושבים, אם זה ערבים,שמאלנים,דתיים,ימניים או כל פלג אחר.

תשאירו את זה להם ולפסיכולוגים שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר אז כבר...

נחשים לא מכישים כי הם נהנים מזה, רק כשהם מרגישים סכנה או אם אתה הטרף שלהם, 90% מהנחשים אתה לא הטרף שלהם...

חמוד, תקשיב, ותקרא את זה לאט כדי שתבין:

אתה טרף של מחבלים. יש לך רובה ביד. מגיעים שני מחבלים שרוצים לטרוף אותך. מה אתה עושה? נכנע? הרי זה אגואיסטי לחסל שני מחבלים כדי שאתה, האחד, תשרוד...

ומצידי, שכול העולם ישרף ואני, לבד עם איזה בחורה נחמדה, נהייה היחידים שנשארו בחיים.

תקרא לזה איך שאתה רוצה, אני קורא לזה אינסטינקט הישרדות...

נכון , ואני לא מתבייש בזה, ואני לא חושב שאתה או אני שונים מבן לאדן, אנחנו בידיוק אותם בני אדם במצבים שונים ואם אתה היית נולד לעולם שלו היית תופס את אותו המקום.

נכון, ואז גם לא הייה לך איכפת מהעולם, ורק שאתה תשרוד.

מה שאתה מציע בעצם זה שנארוז את הדברים שלנו ונעוף מפה קיבנימאט כדי שהערבים לא יעלבו? כי כל המלחמה הזו התחילה מזה שהם נורא נעלבו שהגענו לפה והקמנו מדינה על שטח שאם לא היהודים עד היום הייה נשאר שומם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחבלים הם לא בני אדם !

המוסלמים הקיצוניים הם תת-גזע !

והבעיה שלך היא שאתה פשוט אידיוט..

פעם העלו אנשים על המוקד כי הם לא היו נוצרים, האמינו שעולם עגול והאפריקיים היו מקריבים אנשים לאלים שלהם כדי שיניחו להם.

אז היום אתה חושב שחיים זה ערך עליון, זה לא עושה את הערבים שאולי לא חושבים ככה לא בני אדם, פשוט תרבות שונה.

אף אחד לא צודק פה, זה מה שאתה לא מבין, כל אחד חיי לפי הקוד שלו ושני העמים צריכים למצוא דרך לחיות יחד בלי להפריע אחד לשני, אתה מנסה לשנות אותם.

יכול להיות שהוא רוצה רק בהשמדתי, זה לא סותר את מה שאני אומר, אתם פשוט לא נכנסים לסוף דעתי או מבין לחלוטין את הנקודה שלי.

מה שאני אומר שאין כזה דבר "רוע" מה שנתס היום כ רע עוד 1000 שנה יתפס כטוב, מה שנתפס שרוע אצליך יכול להיות טוב אצל בין לאדן, זה לא אומר שאתה צודק או שהוא צודק, לשניכם יש דעות שונות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא שאני לא רוצה שלום, באמת שאני רוצה. למען האמת אין דבר שהייתי רוצה בו יותר מאשר שלום עם הערבים. למה אנחנו צריכים לחיות בפחד?

פשוט הדרך היחידה להשגת שלום כרגע היא באמצעות מלחמה, בגלל שהערבים המוגבלים תרבותית לא מוכנים לשום דרך אחרת. וזה חבל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם העלו אנשים על המוקד כי הם לא היו נוצרים, האמינו שעולם עגול והאפריקיים היו מקריבים אנשים לאלים שלהם כדי שיניחו להם.

אז היום אתה חושב שחיים זה ערך עליון, זה לא עושה את הערבים שאולי לא חושבים ככה לא בני אדם, פשוט תרבות שונה.

אף אחד לא צודק פה, זה מה שאתה לא מבין, כל אחד חיי לפי הקוד שלו ושני העמים צריכים למצוא דרך לחיות יחד בלי להפריע אחד לשני, אתה מנסה לשנות אותם.

אתה רוצה שנכבד את התרבות של אנשים שרוצים בהשמדתך?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...