לראשונה: קטיושה נורתה מרצועת עזה - ברוכים הבאים לישראל 2006 - עמוד 14 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לראשונה: קטיושה נורתה מרצועת עזה - ברוכים הבאים לישראל 2006

Milford Cubicle

Recommended Posts

אין לי שום פתרונות,אזלו לי רובם.

אני אומר שמלחמה זה לא פתרון ורק יזיק.

אז אתה בעצם אומר שאין מה לעשות ונגזר עלינו להיות מובלים כצאן לטבח.

אני מבין שאין לך בעיה עם המצב הקיים, ואתה מוכן לנסות כל דבר רק לא מלחמה. אם כך, מה דעתך על עימות בעצימות גבוהה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 275
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אומרי דווקא נראה לי שאתם המיעוט לא? רוב הממשלות שהיו כאן היו ימניות(בשנים האחרות) היתה רק ממשלת שמאל אחת של ברק ותראה למה היא הובילה ובכלל מי שקיצוני זה אתה או קיצוני או אטום תראה אני נגד מלחמה אבל יש לי פתרון לבעיה הפלסטינית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OMRIJ אתה מערבב כלכך הרבה גורמים, מיצרים וירדן הן מדינות ריבוניות, שלא רוצות להיות פה. גם אם הם שונאים אותנו בדם, הם עדיין מיצרים וירדנים והעמים שלהם רוצים לחיות באדמה שלהם. פלשתינאים הם עם שרוצה לחיות בפלשתין, שום עם לא יחיה תחת כיבוש, אנחנו חזרנו לפה אחרי 2000 שנות גלות.

יש שני פתרונות:

1 = מלחמה כללית עד רק אחד העמים האלה ישאר

2 = מציאת פתרון שיהיה מקובל בצורה מלאה על שני העמים

ההיסטוריה, ומה עוד ההיסטוריה שלנו הוכיחה ששום עם לא יהיה מוכן לחיות תחת כיבוש, או ישלים עם גלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בעיה? טחחחחחחחחח תסתכל מה היית צריך לעשות כדי לפנות כמה מתנחלים מסכנים. כל כוח פינוי שיכנס לפנות ערבים ימצא את עצמו שוחה בדמו.

וכמו שאמרתי פינוי זה לא פתרון, הם לא ישלימו עם גלות, זה רק יחמיר את המצב. אנחנו חזרו לפה אחרי 2000 שנה, אז הם יחזרו עוד 200.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם ישתמשו בנשק, אנחנו נשתמש בנשק... הי, זה לא נקרא במקרה מלחמה?

אני, בורג ועמרי לא דורשים חיסול של כל הערבי, הבעייה היא שזה כנראה מה שידרש כדי להגיע לשקט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר לטרנספר אותם, אותנו גירשנו ואנחנו חזרו. שום דבר לא יעזור צריך למצוא פתרון. בגלל שיש לך טנקים זה לא אומר שיש לך זכות להשמיד עם שלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא בגלל שיש לנו טנקים, זה בגלל שהעם הזה לא רוצה להגיע להסכם בדרכי שלום, אלא רוצה להמשיך בלחימה עד ההשמדה שלנו.

וכמה אנשים מאיתנו מוכנים לוותר על שטחים למען הקמת מדינה פלשתנאית? ההבדלים לא כאלה גדולים, רק שאנחנו הכובשים, ולנו יש את הטנקים.

בסופו של דבר אנחנו נצתרך להשלים שלא כל תיהיה שלנו, והם יצתרכו להשלים שלא כל תיהיה שלהם ואנחנו here to stay.

עד אז לא יהיה פתרון, אי אפשר לגרשם, אי אפשר להשמידם, ואין עם מי לדבר עכשיו. לכן הדבר היחידי שאנחנו יכולים לעשות זה לחכות ולקוות ששני הצדדים בסופו של דבר יבינו שאין מה לעשות חוץ מלהשלים עם העובדות בשטח ועם זכות הקיום של השני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אני צריך לשבת ולחכות שלהם יבוא החשק לדבר, ובינתיים לספוג פיגועים?

זה בעייה שלהם שהם ברבארים מטומטמים שלא מבינים שום דבר בדיפלומטייה אלא רק כוח!

ואם הם רוצים כוח, אז לנו יש יותר.

הם מסרבים לקבל את זה שהם לא ישלטו על כל . במפלגה השולטת השטחים ההשמדה של זה אחד מסעיפי האמנה שמגדירה אותם כמפלגה. בשביל זה הם קיימים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד אז לא יהיה פתרון, אי אפשר לגרשם, אי אפשר להשמידם, ואין עם מי לדבר עכשיו. לכן הדבר היחידי שאנחנו יכולים לעשות זה לחכות ולקוות ששני הצדדים בסופו של דבר יבינו שאין מה לעשות חוץ מלהשלים עם העובדות בשטח ועם זכות הקיום של השני.

בקיצור, אתה אומר: "אסור להילחם בהם כי זה לא הומני, אז אנחנו צריכים לשבת ולספוג את הפיגועים בשקט עד שיבוא יום והם יחליטו להפסיק".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי שאסור להלחם בהם, אמרתי שלמחוק אותם מעל פני האדם או לטרנספר אותם זה לא פתרון ריאלי.

i haven't said any thing about; beating some sense into them - the hard way....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה שוב חוזר לסיפור של לפגוע במחבלים עם פינצטה?

דיברנו על זה לפני כמה עמודים. זה פשוט לא ריאלי כל עוד ה"תמימים" לא פועלים נגדם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...