לראשונה: קטיושה נורתה מרצועת עזה - ברוכים הבאים לישראל 2006 - עמוד 13 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לראשונה: קטיושה נורתה מרצועת עזה - ברוכים הבאים לישראל 2006

Milford Cubicle

Recommended Posts

אני לא מאמין

אתם קוראים לעצמכם אנשים שפויים?

נראה לי ששיחקתם קצת יותר מדי משחקי מחשב בחיים שלכם

מלחמה נראית לכם פתרון

מקסימום נשתמש באטום.

חבורה של ילדים מטומטמים.

אני איתך.

חושבים שמלחמה זה משחק,בא ועובר כמו כלום ולא מודעים לתוצאות,כמה זה יפגע בשתי היריבים - ילדים מלחמה זה לא משחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 275
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא מאמין

מלחמה נראית לכם פתרון

מקסימום נשתמש באטום.

חבורה של ילדים מטומטמים.

אני לא מאמין.

אתה קורא לעצמך אדם שפוי?

נראה לי ששיחקת קצת יותר מדי באו"ם מדומה בחיים שלך.

לא לעשות שום דבר נראה לך פתרון?

מקסימום נתפוצץ באמצע הרחוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני איתך.

חושבים שמלחמה זה משחק,בא ועובר כמו כלום ולא מודעים לתוצאות,כמה זה יפגע בשתי היריבים - ילדים מלחמה זה לא משחק.

אז בוא וספר לי, אבא, מה הפיתרון שלך.

לעשות עם בן לאדן שלום?

ואח"כ אתם קוראים לנו "חבורה של ילדים מטומטמים".. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מאמין

מלחמה נראית לכם פתרון

מקסימום נשתמש באטום.

חבורה של ילדים מטומטמים.

אוי אלוהים :kopfpatsch:

אני חושב שמלחמה זה הפתרון הכי נורא שיש וזה אסון, רק אמרתי שאם יהיה מלחמה לא נצא מפסידים.

אתה מומחה בלסלף דברים של אנשים את זה כבר הבנתי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בין לאדן? תנסה לעשות שלום על אחמד טיבי- אזרח וחבר כנסת בישראל. נראה מה יהיו הדרישות שלו להפסקת הסייוע של ערביי לטרור והפסקת התמיכה באירגונים (או בקיצור- פירוק התנועה האיסלאמית...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעשות עם בן לאדן שלום?

אין לי שום פתרונות,אזלו לי רובם.

אני אומר שמלחמה זה לא פתרון ורק יזיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעשות עם בן לאדן שלום?

מה זה משנה?

הרי לכל דבר תתנו טיעון נגד מגוחך

ותמשיכו להאמין שמלחמה בכלל ושימוש בנשק גרעיני בפרט הם הפתרון.

אוי אלוהים :kopfpatsch:

אני חושב שמלחמה זה הפתרון הכי נורא שיש וזה אסון, רק אמרתי שאם יהיה מלחמה לא נצא מפסידים.

אתה מומחה בלסלף דברים של אנשים את זה כבר הבנתי..

ואתה מומחה למלחמות?

יותר מדי בטחון...

"מקסימום נשתמש בנשק גרעיני"

אין לכם מושג מול איזה סד"כ תצטרך להתמודד במלחמה כוללת

אבל מה זה משנה?

מקסימום נפוצץ את כל המזרח התיכון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מומחה, יש לי את הדעה שלי ואני דובק בה עד שיוכיחו לי אחרת.

לא אמרתי "מקסימום נשתמש בגרעין" זה גם סילוף הדברים.

אמרתי ככה: " אני מאוד מאוד מקווה שלא נגיע למצב כזה (ואני גם בטוח ב99.9% שלא נגיע למצב כזה), אבל אם המצב הנורא הזה יגיע, ויהיה חשש אמיתי למדינת , נוכל להשתמש באטום" - זה מאוד שונה מ"מקסימום נשמש באטום", זאת תיהיה מלחמת עולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה משנה?

הרי לכל דבר תתנו טיעון נגד מגוחך

ותמשיכו להאמין שמלחמה בכלל ושימוש בנשק גרעיני בפרט הם הפתרון.

אתה מדבר ?

בינתיים אתה היחיד פה שרק אומר כל הזמן "אי-אפשר לצאת למלחמה" בלי להגיד מה כן אפשר וצריך לעשות.

אולי לך זה נראה סבבה ש"יש פה ושם פיגועים, אבל לפחות אנחנו לא במלחמה" - אבל בשבילי זה לא מתקבל על הדעת. ומצידי אפילו אם צריך לעשות רצח עם בשביל להפסיק את זה - SO BE IT. זה לא אני הבאתי את המצב הזה, אף אחד לא מכריח אותם להתפוצץ לי ברחובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר ?

בינתיים אתה היחיד פה שרק אומר כל הזמן "אי-אפשר לצאת למלחמה" בלי להגיד מה כן אפשר וצריך לעשות.

אולי לך זה נראה סבבה ש"יש פה ושם פיגועים' date=' אבל לפחות אנחנו לא במלחמה" - אבל בשבילי זה לא מתקבל על הדעת. ומצידי אפילו אם צריך לעשות רצח עם בשביל להפסיק את זה - SO BE IT. זה לא אני הבאתי את המצב הזה, אף אחד לא מכריח אותם להתפוצץ לי ברחובות.

[/quote']

Aman

לפני כמה חודשם אני כבר כתבתי: יש שני פתרונות לסיכסוך הזה: לתת לערבים מה שהם רוצים- השמדה של ישראל

או לעשות מה שטוב בשבילנו- גרוש של הערבים.

אני בוחר לחיות, ובהתאם לזה, אני בוחר בגירוש הערבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה כן אפשר לעשות? זה לא ברור?

לנסות לפתור את הדברים במו"מ, גם עם מצריים אף אחד לא האמין פעם שנחתום הסכם שלום

וכן, אם לא תהיה ברירה אז צעדים חד צדדיים

אין ברירה אחרת

בסוף זה יהיה אנחנו פה והם שם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר ?

אולי לך זה נראה סבבה ש"יש פה ושם פיגועים, אבל לפחות אנחנו לא במלחמה" - אבל בשבילי זה לא מתקבל על הדעת. ומצידי אפילו אם צריך לעשות רצח עם בשביל להפסיק את זה - SO BE IT. זה לא אני הבאתי את המצב הזה, אף אחד לא מכריח אותם להתפוצץ לי ברחובות.

קודם כל אל תגזים, צריך לשנות את המצב שאנחנו נמצאים היום אבל מלחמה היא לא הדרך וגם המצב של היום הוא לא כככזזזזזהההה נורא.

צריך להתחיל להתקדם לגבולות קבע של מדינת עם שמירה על הבטחון, כניסה למלחמה זו טעות הכי גדולה שנעשה.

לעומרי יש פתרון, אני לא מסכים איתו (למרות שהוא יותר הגיוני מפתיחה במלחמה) אבל יש פתרון (הפתרון של עומרי שאני אומר אותו לפי המפלגה שהוא הצביע, זה להגיע לגבולות 67 וגם אז לא לתת הבטחה שזה סופי ובסוף ללכת עוד אחורה + בגבולות 67 ניהיה בבעיה כי תיהיה יותר חשופה (ומול קטיושוט אין לנו מה לעשות, כי הם יורים מבתים ואם הורסים את הבתים אז השמאל צועק).

מה שצריך לעשות זה לקחת תוכנית כמו התוכנית של ליברמן, להשתדל לא לעשות עוד התנתקויות (אבל אם חייבים לפנות אז אין בררה) ולבחור תוכנית שהיא תיהיה הפתרון הסופי, כמובן כמו שאומרים פה, להשתדל שהפתרון הסופי יגיע למצב של גבולות קבועים ובטוחים אם כמה שפחות עררבים בשטח המדינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה כן אפשר לעשות? זה לא ברור?

לנסות לפתור את הדברים במו"מ, גם עם מצריים אף אחד לא האמין פעם שנחתום הסכם שלום

וכן, אם לא תהיה ברירה אז צעדים חד צדדיים

אין ברירה אחרת

בסוף זה יהיה אנחנו פה והם שם

זה בדיוק מה שאנחנו רוצים!

רק בתנאים שלנו, כי בתנאים של הערבים, הם שם ואנחנו בעולם הבא...

ותזכר איך עשינו שלום עם מצריים: אחרי מלחמה שבה הם הבינו שהם לא יכולים לנצח אותנו הם הסכימו לשבת ולדבר. הפלסטינאים בינתיים מקבלים רושם טוב שהם בצד המנצח. במיוחד אחרי הפרס שהם קיבלו משרון.

קודם כל אל תגזים, צריך לשנות את המצב שאנחנו נמצאים היום אבל מלחמה היא לא הדרך וגם המצב של היום הוא לא כככזזזזזהההה נורא.

צריך להתחיל להתקדם לגבולות קבע של מדינת עם שמירה על הבטחון, כניסה למלחמה זו טעות הכי גדולה שנעשה.

לעומרי יש פתרון, אני לא מסכים איתו (למרות שהוא יותר הגיוני מפתיחה במלחמה) אבל יש פתרון (הפתרון של עומרי שאני אומר אותו לפי המפלגה שהוא הצביע, זה להגיע לגבולות 67 וגם אז לא לתת הבטחה שזה סופי ובסוף ללכת עוד אחורה + בגבולות 67 ניהיה בבעיה כי תיהיה יותר חשופה (ומול קטיושוט אין לנו מה לעשות, כי הם יורים מבתים ואם הורסים את הבתים אז השמאל צועק).

מה שצריך לעשות זה לקחת תוכנית כמו התוכנית של ליברמן, להשתדל לא לעשות עוד התנתקויות (אבל אם חייבים לפנות אז אין בררה) ולבחור תוכנית שהיא תיהיה הפתרון הסופי, כמובן כמו שאומרים פה, להשתדל שהפתרון הסופי יגיע למצב של גבולות קבועים ובטוחים אם כמה שפחות עררבים בשטח המדינה.

אתה חושב שהערבים ירצו להתפנות מרצון? כל הוויכוח פה הוא על זה שנצתרך להפעיל כוח כדי לפנות אותם. אבל צריך לעשות מה שצריך לעשות. המצב של היום לא יכול להימשך לנצח!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, הויכוח שלי אתכם הוא בזבוז זמן

אתם מחזיקים בדעות קיצוניות מדי, מה שמונע אפשרות לדיון אמיתי.

מזל שאתם מיעוט בעם, תמיד הייתם ותמיד תהיו.

יום טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...