לראשונה: קטיושה נורתה מרצועת עזה - ברוכים הבאים לישראל 2006 - עמוד 11 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לראשונה: קטיושה נורתה מרצועת עזה - ברוכים הבאים לישראל 2006

Milford Cubicle

Recommended Posts

OMRIJ, איפה בדיוק הוא אמר שהוא רוצה להתשמש באטום? לא חייבים להשתמש בו כדי שהוא יעשה את עבודתו, מספיק שהוא קיים אצלנו וזה כבר מבטיח שההשלכות של מהלך כזה (שלילת אזרחות, טרנספר, כל דבר אחר שנראה לך לא ריאלי) יהיו לא משמעותיות מדי.

כמו כן, אף אחד לא דיבר על להשתלט על המון ערבים שמסרבים לצאת מכאן, משתמשים בכוח מופרז, כמה עשרות אלפים שלהם מתים וכל השאר מפחדים להמשיך ועזבים בשקט. בכלל, אני מקווה שאתה מודע לכך שהיו תקופות בהם ערבים פשוט פחדו מאיתנו? אפילו ערביי , והיום אין להם בעיה לצפצף על החוק הישראלי. הכל בגלל שנים של שיקולים הומניים והחלטות יפות נפש פחות או יותר מחקו את כל מה שנשאר מכושר ההרתעה שלנו. אגב אם תרצה לקרוא קצת על איך המנהיגים שלהם נטפלים בנסיונות הפיכה והתקוממויות של אוכלוסיה, תגלה שאפילו הם מודעים לכך שהשפה שערבים מבינים הכי טוב (והכי חשוב גם מכבדים) זה כוח.

1.הוא זה שאמר מי שיעז יושמד, לא אני.

2.כמה עשרות אלפים???? אתה מדבר כאילו מדובר בעופות, במקום פורצת מלחמה כוללת, זה סיכון שאתה מוכן לקחת?

אני מעוניין במלחמה דווקא משום שמאסתי במלחמה!

אני מעדיף לפתוח במתקפה מלאה תוך שימוש בכל הכוח שעומד לרשותך, בידיעה שבמתקפה כזו תשמיד את האוייב שלך (לאו דווקא את כל האזרחים, אלא את האוייב ככוח) ותזכה לפחות ל-7 שנים של שקט, מאשר להמשיך להתפוצץ ברחובות במלחמה שלא נגמרת.

באופן עקרוני (מבחינה אידיאלית), הייתי רוצה שיהיה שלום עולמי וממשל עליון על כל המדינות - ממשלת כדוה"א (בערך בנוסח של ארה"ב). שלום מעין זה יכול, לדידי, להתקיים רק באמצעות טכנולוגיית החלל וישוב כוכבי לכת ומערכות כוכבים בתוך ומחוץ למערכת השמש. יש צורך במטרה עליונה כדי ללכד את שורות בני האדם.

בכל אופן, לא נראה לי שלאיסלאם יש מקום בסדר העולמי החדש שלי.

אתה מוכן לקחת גם את הסיכון שמתקפה כזאת תשמיד אותנו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 275
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

דבר אחד אתם לא מבינים, הערבים לא עד כדי כך טיפשים, הם לא יכנסו איתנו למלחמה.

מה שלא נעשה להם, הם יפוצצו שגרירויות, יעשו פיגועים, ירצחו יהודים סביב העולם, ינסו לחטוף , יעשו פיגועים, אבל לא יתחילו מלחמה עם ושוט..

הם יודעים שאם הם יתחילו וטילים אנחנו נמחוק את כל מזרח התיכון וכל מי שיבוא אחרי זה (ועומרי אין ספק שאנחנו נמחוק ולא נימחק, זאת לא שאלה, הצבא שלנו הרבה יותר חזק ממה שאתם חושבים ואני יודע את זה).

מכיוון שהערבים יודעים ופוחדים, הם הבינו ששיטת המלחמה שתביס אותנו זה פיגועים ושיטות כמו שציינתי למעלה, ככה מצד אחד הם יפגעו בנו, בביטחון ובאיכות החיים, ומצד שני המדינה שלנו מלאה פוסט עמק וכאלה מיני שמאלנים יפי נפש שלא יתנו לנו להגיב כי "זה רק מחבלים קיצוניים זה לא כולם".

בקיצור, דא - ליברמן. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(ועומרי אין ספק שאנחנו נמחוק ולא נימחק, זאת לא שאלה, הצבא שלנו הרבה יותר חזק ממה שאתם חושבים ואני יודע את זה)

אתה חי בסרט (אבל אתה בן 13 אז אני יכול להבין את זה)

אתה יודע באיזה סד"כים מדובר? (כלל מדינות ערב)

אז מה אם יש לנו גרעין? אתה חושב שישראל יכולה פשוט להשתמש בו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחת השיטות היותר מתוחכמות של האויב שלנו היא סמים. הם מזרימים כמויות אדירות של סמים למדינה ביודעין שזהו נגע חברתי שפוגע במדינה בצורה אנושה.

הם מחריבים את המדינה מבפנים עם הסמים, ואף אחד לא שם לב לזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש סיטואציה בה כמות הופכת לאיכות.

כלומר יכולים באופן תיראוטי להביס אותנו במלחמה אם הערבים יהיו חכמים ויכניסו לאיזור פה כמיליון חיילים, קשה מאוד להתגונן נגד זה, לא משנה כמה חזק הצבא הקטן שלנו (ובו נודה הצבא שלנו יחסית מאוד קטן).

רק כדי להכניס אותך לפרופוציה, לדעתי סין יכולה להיות המעצמה מס' אחת בעולם (והיא תיהיה), בגלל מסות האנשים שיש שם, מספיק שהם יגייסו עשירית מהאוכלוסיה לשירות חובה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבוב

אני מדבר על מלחמה אמיתית, עם , טנקים, אזעקות, צו-8

אתה חושב "שתעלים" את הפלסטינאים והעולם ישתוק? שאר המדינות הערביות ישתקו?

"להעלים" זה לשים גדר שמפרידה בינייהם לשאר האנושות (או לפחות בינייהם ומדינת ישראל).

מי שירצה להמשיך ולהיות אזרח, שיתחיל להתנהג כמו אחד כזה, ונשאיר אותו. מי שלא, אז הוא פולש, שאף מדינה לא הייתה סובלת.

רק תחשוב כמה זרים ארה"ב מגרשת כל שנה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חי בסרט (אבל אתה בן 13 אז אני יכול להבין את זה)

אתה יודע באיזה סד"כים מדובר? (כלל מדינות ערב)

אז מה אם יש לנו גרעין? אתה חושב שישראל יכולה פשוט להשתמש בו?

קודם כל, אני לא בן 13.

אני לא חושב שישראל פתאום תזרוק פצצה גרעינית או שתים לכל מדינה ערבית.

אבל דבר אחד אני בטוח - תשתמש בכל מה שיש לה לפני שהיא תמחק.

אולי לא ניהיה הראשונים שזורקים, אולי לא כלום, אבל במצב מלחמה, כל מדינה שהיא יודעת שהיא הולכת להמחק (פצצה גרעינית זה אומר להמחק), היא משתמשת בכל מה שיש לה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה חושב שתהייה מלחמה עם שאר מדינות ערב?

הם יגישו מחאות לאו"ם, מקסימם יעשו איזה חרם וישרפו כמה דגלים. אבל מלחמה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין איך אפשר להתייחס למלחמה בכזאת קלות ראש

ההשלכות של מלחמה יכולות להיות הרבה יותר קטסטרופליות

למעשה הן יכולות להיות סופניות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...