באיזו קונסולה הגרפיקה טובה יותר? XBOX\PS2? - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

באיזו קונסולה הגרפיקה טובה יותר? XBOX\PS2?

Guarding angel

Recommended Posts

אז...? זה לא אומר שאין היום משחקים מעולים ששוה לשחק בהם

לא אמרתי שאין משחקים מעולים, אבל כרגע כל המשחקים עובדים בצורה איומה יחסית, FPS מאוד נמוך תחת הגדרות נמוכות, ללא ניצול כל מה שהאקס מציעה.

עוד שנה שנתיים כאשר המפתחים יתחילו לעכל אותו(לא היה SDK נורמאלי עד שרוב המשחקים העכשויים היו מוכנים, את המשחקים פיתחו על מאקים עם x800...) נראה דברים באמת מרשימים.

מה שיפה שMS גם מוציאה וורפר שמאפשר להריץ את הAPI של הבוקס על מחשבים רגילים, זה עדיין לא מוריד את עלות הכניסה לפיתוח בצורה רצינית, אבל כבר מראה על עתיד שלא צריך להשקיע בו רבע מיליון דולר רק כדי לקבל את כלי הפיתוח לקונסולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

The freedom- אתה יודע איזו שטות אמרת בעמוד הקודם?

"תסתכלו על הלבנות"

דבר ראשון, אומרים לבנים, לא לבנות.

דבר שני, אתה ראית את Instincts predeator שאתה מדבר בכלל? ראית את המים שם? המשחק הזה אוכל בקלות את הגרפיקה של FEAR ומקיא אותה על מדרכה בתל ברוך.

תבדוק את החתימה שלי ;)

ראיתי כבר את 2 ככה שאני יודע למה אתה מתכוון ודברתי על משהו שונה לחלוטין על המשחק הספציפי ההוא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש שמועות על SDK במאה דולר שהיא עומדת לשחרר

אין משחק הגדרות ב360, הכל בא עם סטדרט

וחוץ מקויק 4, שם באמת יש FPS בעייתי כל השאר רצים על 30-60 חלק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש "הגדרות" לא משהו שאתה מכוון אבל יש, למשל שום משחק לאקסבוקס לא משתמש בAF או AA כמעט למרות שהקונסולה מסוגלת.

שום משחק לא תומך בהמון פונקציות שהX360 תומך בגלל שלא היה להם על מה לפתח את זה.

TT בקשר ל"SDK" ב100 דולר זה מה שדיברתי, זה לא SDK מלא אלא רק תוכנתי. עדיין לא יאפשר לך לפתח משהו רציני אבל זאת התקדמות.

ה XNA Build יצאה כבר בבטא 6 נדמה לי: http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?familyid=868FE562-5DED-4BB1-8648-708D3481BDA3&displaylang=en

ממה שידוע לי היא תיהיה חינאמית ואתה משלם על המנוי בMSDN.

וזה לא עדיין הXNA Framework שדורש x360 dev kit, שעולה בין כמה עשרות לכמה אלפי דולרים תלוי ברשיון שאתה רוכש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הDevKit שלהם למוסדות חינוך עולה כמה אלפים יפים, וזה הnone commertial licence הזול ביותר שלהם.

לא יודע מה בדיוק יש בקיט הזה, אבל הרשיונות עולים המון, רוב הסיכויים שהרשיון מאוד מאוד מגביל(שימוש פנימי בלבד וכו') והקיט הוא תוכנתי בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיבה שאני שואל היא שכבר נמאס לי להשקיע במחשב המעפן שלי...

ואני לא מדבר על הXBOX360\PS3...

כיום מה יותר כדאי ומשתלם ?

כמובן שאני מתכוון לPS2 הגרסה הדקה+צ'יפ ולXBOX הרגיל+צ'יפ...

כמה זה אמור לעלות לי?

והאם ישנו הבדל כולשהו בין הPS2 Slim לבין הגרסה הרגילה (הגדולה)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...