call of duty2 אוהבים משחקי יריות ברשת כנסו - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

call of duty2 אוהבים משחקי יריות ברשת כנסו

the damonion

Recommended Posts

שלום לכולם פתחתי נושא זה כדי לשקם מחדש את קהילת (COD2 (call of duty2 ליפני עד לחצי שנה הייו למשחק 15 שרתים ישראלים והיום יש רק 6 בגלל ששתי החברות העיקרית למכירת שרתים נפלו בגלל שצרייך cd key מקורי בישביל לשחק ...

ואני פתחתי נושא זה בישביל להוסיף CLAN למשחק ושאנשים יקנו שרתים

שרת ל 14 אנשים עולה 90 +שרת TS שזה תוכנה לדיבור ,המשחק מהנה מאוד ויש בו מישחקיות טובה שאף פעם לא משעממת .

בבקשה עזרו לי להחות קצת את המשחק אני רוצה להגיע לפחות לעוד 15 שרתים בישביל שנוכל לפתוח CUPS של CLANS בישביל לקנות שרת ולדעת קצת יותר על המשחק והשגת המשחק פנו אליי בבפרטי ICQ 293786977 או לאתר www.vif.co.il ולא עכשייו המשחק לא צורך cd key מקורי ואני יסביר איך באייסקיו ..

הסבר על המשחק: COD2 זהו משחק לחימה שנערך במלחמת העולם השנייה עם נשקים ממלחמת העולם השנייה מין הסתם למשחק יש גרפיקה בין הטובות שראיתי

ואני משחק במשחק כבר בערך 7 חודשים 10 שעות ביום(אני חרשן) ואני נהנה בכול פעם ואני פתחתי תתדיון הזה כדי שיפתחו יותר שרתים שנוכל לעשות FCM קרב בין קבוצות CLANS לדיבור תוך כדי המשחק אנחנו משתמשים בתוכנה TS (team speak שאפשר להוריד באתר הבא והיא חינמית לחלוטין

www.teamspeak.com

cod 2 זהו משחק בין לאומי שמשחקים בהרבה ארצות בעולם ויש אליפויות של קבוצות וכו...

מי שרוצה לקנות שרת ולפתוח clan (קבוצה) שיודיע בדיון הזה ולעזרה פנו אליי בפרטי תודה לכולם על העזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"בגלל שצרייך cd key מקורי בישביל לשחק ..." לא אכפת לאנשים להקים קלאנים לבזבז את הזמן שלהם על משחק מחשב, ושלא נדבר על קניית שרתים וכל השיט מסביב כמו פד שמגביר הדיוק של העכבר שלך ב0.03%.

אבל לקנות משחק ב220 קצת קשה מידי הא? :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חייב CD KEY יש שיטה ;) בגלל זה אמרתי שידברו איתי בפרטי

90 שקל לחודש בישביל שרת משחק +TS זה כסף קטן לפי דעתי ,בכול זאת החברים בclan גם מתחלקים....

ואני משחק עם עכבר ג'נרי של teac של 40 שקל ומצליח לי לא רע במשחק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה חושב שאמרתי שיפנו אליי בפרטי

ולמה לא לקנות משחק ב 220 שקל עם אתה נהנה מימנו ויש לך תכסף ,בכול זאת משחק שאתה משחק אותו חודשים עם לא שנים...טוב לפחות אני משחק בו ברשת מאז שהוא יצא ועוד רבים וגם שיחקתי ובראשון בערך שנה עד שיצא השני ועברתי אליו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הפד לעכבר זה באמת עוזר, קניתי QPAD HIGH SENCE ב50 שח והוא עזר לי מאוד!!

שיפר לי את הACCURACY מ30~ ל45~

ולפותח התרד... למה שלא תשחק בחול... זה יותר טוב, בארץ יש רק LAMERS...

אני משחק בET רק בשרתים מחול, פינג 100~ ולא מפריעה, זז חלק בלי לאגים וגם האנשים יותר נעימים ומשחקים יותר טוב...

ישארל = SPAM בלתי נגמר והמון LAMERS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב עם אתה לא מיתענין אז אל תגיב לא באתי לריב עם אנשים .......קיצר להסבר על המשחק פנו אלי או של חבר שלי בבפרטי 239544003 או אלי 293786977

בcod2 זה משפיע 100 פינגים וגם אני מנסה לשקם תקהילה הישראלית שלכולם יש שפה משותפת ושיהו קרבות בין קבוצות וכו....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אני אומר לך שהקהילה פה חרא!!

ומה אתה דבוק למשחק ולשיקום הקהילה כאילו זה החיים שלך, המשחק לא הצליח הארץ כי אנשים לא רוצים לקנות ויש EMULE...

אם למשחקים היה מחיר סביר (למרות שהוא זהה לזה שבארהב (ששם משחק חדש עולה בערך 50 דולר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שכן, השחקנים הישראלים ברובם חוצפנים וחסרי בושה בכל הנוגע לכללי משחק אתיים (:) נשמע דבילי אני יודע אבל כשב BF2 עושים לך BASE RAPE מטורף בערך רבע שעה אתה ממש משתגע מהחוצפה :) ).

בכל מקרה ההנהלה של האתר לא אוהבת פיראטים ולכן הם דוחים אותך. אני מבין את שני הצדדים האמת אבל הדבר הכי מבאס בעולם זה לקנות משחק ולגלות שאתה משתעמם ממנו אחרי יומיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נוו תוריד מאימיול ביטורננט או מאיפו שאתה רוצה ותשחק ושי קהילה רק שהייתי רוצה שתיגדל עד כדי כך שנוכל לפתוח תחרות של clan עם פרסים כספיים ...ונשתתף בתחרויות בעולם....חוץ מיזה עם אתה משחק מול clan אחר קבוצה נגד קבוצה אז למה שתקללו אחד את השני או תריבו ..... :nixweiss::kopfpatsch:

קיצר משחק שאפשר לשחק בו בלי סוף תורידו תקנו תעשו מה שבא לכם רק תשחקו ברשת

!!!! ואני יכול להבטיח לך שאתה לא תישתעמם אחרי יומים כול שחקן cod2 נהנה ממנו והמשחק הזה הייתי אומר אפילו ששוה את הכסף!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אשמח להשתתף בקלאן אבל אני די נוב...(משחק פחות משבוע..)

דבר איתי ב-icq 226199129

נ.ב

כולם לבוא למשחק זה משחק מעולה!!!

הרבה יותר כיף מקונטר סטרייק!!

וגם יש בו כמה מצבי משחק מעולים!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא באתי לפה כדי לצרף אנשים לclan שלי באתי לפרסם תמשחק ושאנשים יפתחו clanim ושרתים הנה סאגי הוא הראשון שרוצה לפתוח clan מי שרוצה להיצתרף אלייו שיודיע פה ביחד תבחרו שם לclan ואוליי תקנו שרת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא באתי לפה כדי לצרף אנשים לclan שלי באתי לפרסם תמשחק ושאנשים יפתחו clanim ושרתים הנה סאגי הוא הראשון שרוצה לפתוח clan מי שרוצה להיצתרף אלייו שיודיע פה ביחד תבחרו שם לclan ואוליי תקנו שרת

גם אני משחק אבל גם בערך שבוע...ואם אפשר אני אצטרף לקלאן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...