PSP Vs. DS - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

PSP Vs. DS

bykeking

Recommended Posts

קודם כל, כן, אני יודע שהיה על זה דיון. הדיון פשוט לא הספיק לי... :s05:

הבנתי שכולם פה בערך ממליצים על ה-DS. הדבר היחיד שלא הבנתי הוא למה? יש הבדל גדול במחיר של הקונסולה (ds עולה קצת יותר מחצי המחיר של ה-psp). המחיר של המישחקים הוא אותו הדבר... ההדל היחיד שאני רואה זה הגרפיקה המההמת ב-psp והגרפיקה בסגנון ps1 או מחשב עתיק... אז למה? :nixweiss::kopfpatsch:

בבקשה תעזרו לי... אני רוצה לקנות לי איזה משהו שאני יוכל לשחק בו כשאני לא בבית.

ד"א, אם זה משנה, יש לי אפשרות לקנות משחקים וכו' בהונג-קונג וארה"ב...

תודה רבה לעונים! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 77
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני בארץ לא ממליץ על אף אחד מהם בלי ...

אבל לשאלה הPSP הוא לא מוצלח כנגן ביגלל זמן הבטריה וחוסר בכרטיס בקניה-צריך ליקנות כרטיס בגודל נורמלי גם הגודל לא עוזר פה

הוא גם לא מוצלח כנגן סרטים ביגלל הכרטיס והבטריה

הוא גם עולה+- 100 דולאר יותר בחול וגם המישחקים בחול יותר יקרים

מה שכן הגרפיקה הרבה יותר טובה והוא מיתקרב לPS2 בניגוד לDS שיש לו בערך תגרפיקה של הN64

לכל אחד מהמכשירים יש יתרונות אחרים כמו המסך מגע של הDS ה2 מסכים ומיקרופון מובנה

לאומת מסך רחב לPSP ופורטים טובים של מישחקי PS2

אני אישית מעדיף תDS פשוט כי יש לו מישחקים הרבה יותר מקורים אבל למי שאוהב Pro Evolution Soccer

ומישחקים בסיגנון ולא שם ... על מקוריות אני ימליץ לו רק על הPSP ולהפך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הds אולי לא מתהדר בגראפיקה מפוצצת אבל הוא בעל מחיר סביר בהחלט וגם בעל מבחר משחקים עצום לכן כרגע הוא עדיף על הפספ.

לפני שבוע ראיתי psp בפעולה בפעם הראשונה ואני חייב לומר שהגראפיקה באמת מרשימה אבל עדיין הגרסה הזאת לא שווה את הקנייה (הבטריה חלשה מדי כדי להריץ את המשחקים/לשמוע מוזיקה/לראות סרטים מספיק זמן ולהנות. על פי השמועות מפתחת גרסה יותר יעילה של הפספ עם זמני בטריה יותר גבוהים ועוד פיצ'רים נחמדים. מול הגרסה הזאת לds לא יהיה יותר מדי מה לעשות.

אבל אבל אבל המפרט המרשים של הפספ עדיין לא מבטיח משחקים מצויינים...(אקס בוקס לדוגמא).

הרבה מאוד חברות חתמו עם נינטדנו על הסכמים לפתח בשבילה משחקים ובאמת ישנם משחקים מכל הסוגים ועוד יותר נמצאים כרגע בפיתוח....משחקים שלא מזניחים כמעט שום קהל יעד..

כך שלדעתי כרגע עדיף ds . אבל בכל מקרה יותר עדיף לחכות ולראות איך המאבק הזה יתפתח.

יש עוד המון למה לצפות....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הds אולי לא מתהדר בגראפיקה מפוצצת אבל הוא בעל מחיר סביר בהחלט וגם בעל מבחר משחקים עצום לכן כרגע הוא עדיף על הפספ.

לפני שבוע ראיתי psp בפעולה בפעם הראשונה ואני חייב לומר שהגראפיקה באמת מרשימה אבל עדיין הגרסה הזאת לא שווה את הקנייה (הבטריה חלשה מדי כדי להריץ את המשחקים/לשמוע מוזיקה/לראות סרטים מספיק זמן ולהנות. על פי השמועות מפתחת גרסה יותר יעילה של הפספ עם זמני בטריה יותר גבוהים ועוד פיצ'רים נחמדים. מול הגרסה הזאת לds לא יהיה יותר מדי מה לעשות.

אבל אבל אבל המפרט המרשים של הפספ עדיין לא מבטיח משחקים מצויינים...(אקס בוקס לדוגמא).

הרבה מאוד חברות חתמו עם נינטדנו על הסכמים לפתח בשבילה משחקים ובאמת ישנם משחקים מכל הסוגים ועוד יותר נמצאים כרגע בפיתוח....משחקים שלא מזניחים כמעט שום קהל יעד..

כך שלדעתי כרגע עדיף ds . אבל בכל מקרה יותר עדיף לחכות ולראות איך המאבק הזה יתפתח.

יש עוד המון למה לצפות....

בנוגע לתחרות אמרה שהיא תוזיל תPSP ל200 דולאר בימקום 250 היום

ודברים כאלה יפגעו בנינטנדו אבל גם בסוני כי יצור הPSP מאוד יקר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הPSP של צובר תאוצה ואט אט הוא מקבל עוד ועוד משחקים

ותרשה לי לומר שם שהמשחקים של הPSP הם לא "ילדותיים" כמו של נינטנדו

כולם משחקים רציניים

גם לנינטנדו יש כמה רציניים אבל ספורים בלבד

הרב זה מריו וכאלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולם משחקים רציניים

הרב זה מריו וכאלה...

לא ידעתי שמטרויד ועוד הרבה מישחקי RPG שיוצאים השנה הם ילדותים

לידיעתך לDS יש מישחקים לכולם חלק מאוד ילדותים כמו המישחק של פיץ וחלק בוגרים

בכל מיקרה הם מיתחרים על סוג גימרים אחרים

מישחקי מרוצים ומכות רגילים זה הצד החזק של הPSP

RPG פלטפורמה ומישחקים מקורים ומוזרים זה הצד החזק של הDS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולם משחקים רציניים

הרב זה מריו וכאלה...

אתה אומר שטויות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון, תודה לכולם! :xyxthumbs:

אני לא צריך את נגן (אייפוד 40 ג'יגה עושה את העבודה מצויין...), לכן זה לא קריטריון בשבילי.

משחקי rpg פלטפורמות וכו' בכלל לא מעניינים אותי... מכות, מרוצים, fps וכדומה... ואם ה-psp עולה רק יעלה רק 200$ בארה"ב זה יהיה בדיוק כמו ה-ds אז אפילו המחיר לא יהיה שיקול...

עוד דבר, לא הבנתי למה משמש הכרטיס ב-PSP חוץ מלשמירת משחקים ושירים... יש לו עוד שימושים?

אם אני קונה PSP, מה לקנות איתו?

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמת אין לי PSP אבל אני מתאר לעצמי שאתה תוכל לשמור כל מיני שטויות מהמשחק כמו סקרין שוטס וכו' וכו'

ובקשר לאביזרים אני ישאל את בן דוד שלי מה כדאי או אם יש לו בעיות מסוימות וצריך איזה אביזר כדי לתקן/לשפר כמו בטריה אור של המסך וכל מיני שטוית כאלה

(לבן דוד שלי יש את ה PSP זה לא שהוא מומחה או משהו כזה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...