המיקוד כבר כאן - יאללה בלאגן !!! - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המיקוד כבר כאן - יאללה בלאגן !!!

TUCG

Recommended Posts

• תגובות 124
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

CommandoGuard

איך רואים שאתה חרשן טילים. פשוט מפחיד. אני מכיר ילדים כמוך וזה לא נעים.

overload

אני גם לומד פיזיקה מורחב ואני ממש לא כמו הלחוץ הזה... כמו רוב הילדים בכיתה שלי... אנחנו רגועים, יודעים כמעט את כל החומר, כנראה שהמורה שלנו פשוט יותר טובה משלו ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא עניין של מורה! פשוט אין זמן. פיזיקה זה דבר שצריך כמות מסוימת של שיעורים כדי לקלוט כמו שצריך כל נושא. במתכונת הלימודים של פיזיקה במערכת החינוך שלנו, אין מספיק שעות כאלו (אחרת לא מספיקים ללמוד הכול עד הבגרות) במערכת אז קשה להבין הכול פרפקטו.

חוץ מזה, עדיף להיות לחוץ. כי תאר לעצמך אתה רגוע, מקבל את מבחן הבגרות לידיים, מסתכל עליו ומרגיש כאילו קיבלת זפטה ללחיים, אתה חוטף פניקה מטורפת לחץ, חושב לעצמך "מה זה הדבר הזה?!" ואז מגלה שכל הרוגע הזה לא השתלם בכלל! יש מבין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא הולך לקרות לי.. בגלל שאני מתרגל מספיק ומבין את כל החומר בצורה טובה מאוד. כרגע אני יושב על ממוצע 99 ותאמין לי שהמבחנים שלנו לא קלים בכלל. אנחנו לומדים 8 שעות בשבוע וזה מספיק ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

8 שעות בשבוע מספיק אעלק. אולי בפיזיקה מודרנית ותורת האור. בכל הנושא לחשמל ומגנטיות, כזו מסגרת של זמן ממש לא מספיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כיתה י' השנה.. 5 יחידות 4 שעות בשבוע (מ1 עד 3 פעמיים בשבוע) כיתה של 40 ילד

אין למידה אין ריכוז וגם ככה מורה גרוע.. ו-א-י-ן מה לעשות...

:pissed:

מזל שאין בגרות השנה..

מערכת החינוך בארץ חרא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

8 שעות בשבוע מספיק אעלק. אולי בפיזיקה מודרנית ותורת האור. בכל הנושא לחשמל ומגנטיות, כזו מסגרת של זמן ממש לא מספיקה.

אני לא יודע. אולי אתם כיתה של מוגבלים, או משהו כזה. אצלנו זה מספיק וגם כולם מבינים את החומר. אני לא מבין מה הבעיה...?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזל שאין בגרות השנה..

מערכת החינוך בארץ חרא.

וואי, איזה מזל חרטא יש לך אם כך. מורה גרוע בפיזיקה זה אומר שחד וחלק צריך לקרוע את התחת בבית. מזל שאני בורכתי ב-2 מורות מצוינות של פיסיקה שאפילו זכו בכל מיני פרסים והן לימדו ממש טוב.

כיתה י' בכל מקרה זה שעמומון. לומדים אופטיקה כאשר נבחנים על זה בבגרות רק עוד שנתיים וחצי. הם חושבים שמישהו זוכר את זה עד אז? בזבוז זמן.

אנחנו לא מוגבלים. אולי מאותגרים שכלית ועצלנים...אבל לא מוגבלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן.. סיימנו אופטיקה עכשיו מכניקה.. :pissed:

באמת צריך ללמוד לבד בבית.. הבעיה אצלי.. שאני מתייאש מהר ומאבד מוטיבציה \ עצלן בטירוף :smile1: בגלל חוסר מוטיבציה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן.. סיימנו אופטיקה עכשיו מכניקה.. :pissed:

באמת צריך ללמוד לבד בבית.. הבעיה אצלי.. שאני מתייאש מהר ומאבד מוטיבציה \ עצלן בטירוף :smile1: בגלל חוסר מוטיבציה

נו, כי זה חומר ממש משעמם. מזל שמכיתה י"א נכנסים לקצב ומכניקה הופך לדי מעניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזל שאין בגרות השנה..

מערכת החינוך בארץ חרא.

אנחנו כיתה של 30 ילדים מורה מצויין ( אייל סיני למי שמכיר) לומדים 3 שעות בשבוע ונראה שאנחנו מספיקים את החומר.

אנחנו עכשיו בנפיצה אם אני לא טועה. (מכניקה התחלנו בתחילת השנה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהה אז אתם הפוך... שכחתי אופטיקה כבר..

לא שידעתי משהו.. כל המבחנים של כולם בכיתה מבוססים על שליפים ועבודה קבוצתית.. עד שכל הכיתה התחילה להדרדר ותלמידים הכי חרשנים קיבלו 70..

אז זה בעיה..

נו, כי זה חומר ממש משעמם. מזל שמכיתה י"א נכנסים לקצב ומכניקה הופך לדי מעניין.

אני עכשיו בחיכוך.. נראה חביב ממה שהצלחתי לקלוט ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו כיתה של 30 ילדים מורה מצויין ( אייל סיני למי שמכיר) לומדים 3 שעות בשבוע ונראה שאנחנו מספיקים את החומר.

אנחנו עכשיו בנפיצה אם אני לא טועה. (מכניקה התחלנו בתחילת השנה)

רק 3 שעות? נראה לי שבית הספר שלכם חוסך. לפי מערכת החינוך, מגיע לכם 4 שעות בשבוע, אאל"ט.

טוב, יאללה, חבר'ה, אני הולך לישון. אמן אמן שהיום בלילה יפרסמו את המיקוד ואז מחר שאני מתעורר בבוקר והמיקוד מול העיניים שלי זה יהיה כזה ההשכמה הכי טובה שיכולה להיות לבנאדם אני פשוט אהיה האדם הכי מאושר בעולם. פליז פליז פליז מיקוד מחר בבוקר. :please:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...