המיקוד כבר כאן - יאללה בלאגן !!! - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המיקוד כבר כאן - יאללה בלאגן !!!

TUCG

Recommended Posts

כידוע לכולם המיקודים לבגרויות מתפרסמים ביום ראשון 26.3, אבל מכיוון שמשרד החינוך מעלה בדרך כלל יום לפני ויום לפני יוצא שבת, רובנו חושדים כי המיקודים יעלו כבר מחר (או היום אפילו) בערב. ולכן כולנו דרוכים עם אצבע על הקישור, כל 5 דקות בודקים אם עלה כבר המיקוד לקיץ (לי יש כבר לחצן מוכן במקלדת שמקשר אותי לעמוד המיקודים).

כידוע, המיקוד מאוד מאוד קריטי במקצועות כמו פיסיקה מכיוון שאף פעם לא מסיימים ללמוד את החומר בזמן והמיקוד למעשה קובע האם תלמדו בכיף או תבואו ל-20 השלמות בפסח. המתח נערם מדקה לדקה, משניה לשניה, מה יהיה במיקודים? מי יודע...נחכה ונראה!

עדכון: החל מעמוד 7.4 ואילך של הדיון, המיקוד התפרסם!!! :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 124
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני גם מחכה בקוצר רוח למיקוד...

נקווה שיהיה טוב!

אבל האמת, אצלנו אין השלמות כמעט

בספרות יש לחלק מהכיתות, ולערבית יש

חוץ מזה אין כמעט כלום (איזה שעתיים מתמטיקה בקושי, ובערך 4 ביולוגיה)

שנה שעברה לא היו השלמות בכלל, אצלנו באמת סיימו את החומר בזמן

למשל במתמטיקה סיימנו אותו הרבה לפני הזמן, אז המיקוד לא עזר לנו לזה

(אם כי לא היינו צריכים לדעת טריגו בבגרות בכלל... [006])

בפיזיקה שנה שעברה עזר קצת, אבל לא הרבה בכלל

אנא, מי ששם את ידיו על מיקודים כלשהם, אנא שיפרסם אותם כאן

רוב הסיכויים שהאתר של משרד החינוך יקרוס לפני שאני אצליח להיכנס... (אני לא ממש בבית שישי-שבת)

מיקוד, למי ששאל ולא יודע, זה כשממקדים את החומר לבגרות, כלומר אומרים לך

למשל שלא יהיה נושא X בבגרות, או דברים כאלה

למשל שנה שעברה בפיזיקה ירד כבידה, ולכן לא היה צריך ללמוד את זה בכלל

(כי לא צריך את זה בבגרות, והרי בתי ספר מלמדים בשביל לעבור בגרות, לא בשביל ידע חס וחלילה...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כידוע לכולם המיקודים לבגרויות מתפרסמים ביום ראשון 26.3, אבל מכיוון שמשרד החינוך מעלה בדרך כלל יום לפני ויום לפני יוצא שבת, רובנו חושדים כי המיקודים יעלו כבר מחר (או היום אפילו) בערב. ולכן כולנו דרוכים עם אצבע על הקישור, כל 5 דקות בודקים אם עלה כבר המיקוד לקיץ (לי יש כבר לחצן מוכן במקלדת שמקשר אותי לעמוד המיקודים).

כידוע, המיקוד מאוד מאוד קריטי במקצועות כמו פיסיקה מכיוון שאף פעם לא מסיימים ללמוד את החומר בזמן והמיקוד למעשה קובע האם תלמדו בכיף או תבואו ל-20 השלמות בפסח. המתח נערם מדקה לדקה, משניה לשניה, מה יהיה במיקודים? מי יודע...נחכה ונראה!

אני רואה שאתה יודע את האתר של המיקוד :)

אתה מוכן לשתף אותו איתנו? :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CommandoGuard

בלי להעליב.

תירגע קצת.

ולכן כולנו דרוכים עם אצבע על הקישור, כל 5 דקות בודקים אם עלה כבר המיקוד לקיץ (לי יש כבר לחצן מוכן במקלדת שמקשר אותי לעמוד המיקודים).

זה בסך הכל מיקוד מחורבן.

אם תשב בבית כל היום ותחכה לו זה לא יעזור לך.

רואים גם שאתה לומד פיזיקה, תן לי לנחש, מורחב :)

הם תמיד לחוציםפ כמו טמפון, ביולוגייה RULEZ :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CommandoGuard

בלי להעליב.

תירגע קצת.

זה בסך הכל מיקוד מחורבן.

אם תשב בבית כל היום ותחכה לו זה לא יעזור לך.

רואים גם שאתה לומד פיזיקה, תן לי לנחש, מורחב :)

הם תמיד לחוציםפ כמו טמפון, ביולוגייה RULEZ :lol:

ממש לא פיזיקה רולז ומ"מ אחריו חח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

overload, אחי, זה דווקא יעזור מאוד כי תאר לעצמך את כמויות האושר שאתה רואה שכל החומר המעצבן, למשל בהיסטוריה השואה והגטאות ירד במיקוד. זה גורם לי אושר פנימי במונחים שאי אפשר לתאר, כל הגוף שלי רועד מרוב שמחה.

אני מקווה מאוד שזה מה שיקרה ושאני באמת ארעד מתוך שמחה ולא מתוך עצב (שזה מה שיקרה אם ירדו דברים כמו חוזה ריבנטרופ מולוטוב ומלא משנות ה-30).

ולמה גיליתם את האתר עם המיקוד? ברגע שיתפרסמו המיקודים, העומס על האתר יהיה מטורף וכרגע הגדלתם על אחת כמה וכמה. יפה מאוד :P

וואי, אני מרגיש את זה בעורקים המבעבעים שלי עד כדי כך שהדם כמעט צורח לצאת שהמיקוד יוצא היום.

מיקוד, מיקוד, איפה אתה... עד מתי ?!

אגב, איך המצב שלכם במקצועות השונים מבחינת המיקוד? אצלי:

פיסיקה מורחב - יש לנו מלא נושאים שלא עשינו. אם הם ירדו במיקוד, תודה לאל. אני אוכל לנשום לרווחה. אם לא, 20 השלמות בפסח. ממש לא כיף. אני פשוט אמות במקום. שנה שעברה המיקוד במכניקה היה ממש נחמד (ירדו נושאים שלמים כמו גרוויטציה, מתקף ותנע, חיכוך שזה מעצבן...פשוט המיקוד האופטימלי המושלם!)

מתמטיקה - סיימנו את כל החומר חוץ מפרבולה בגיאומטריה אנליטית ומקומות גיאומטריים. לא משהו רציני, בטוח נסיים הכול בזמן אבל לא ישאר הרבה זמן לתרגולים.

היסטוריה - סיימנו את כל 3 הפרקים הראשונים של הבחינה. ביחידת הגישור, המורה שלנו מהמרת על עלייה ופליטה ועל מלחמת סיני. אם הנושאים האלו נופלים במיקוד, פחות או יותר הלך עלינו.

אזרחות - נשאר לנו בערך עוד שליש מהחומר לעשות. אין לי מושג איך נספיק. אני מתפלל שיירד הרבה מזה במיקוד. אמן אמן אמן!

כל השאר די בסדר מבחינת הספק החומר.

נ.ב. למי שאמר שאני אנצל את החומר לחזרה על החומר. סליחה, אבל אני לא מתכוון ביומיים האלו לחזור על חומר שאולי ירד במיקוד. אין טעם, פשוט אין טעם. מיקוד, מיקוד... רוצים מיקוד כאן ועכשיו!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו באמת מה זה השטויות האלה? קשה לכם לספר על האתר של המיקוד? אני צריך לחכוןת לבגרות בשביל זה?

באמת תודה ::)

---

תתעלמו מהתמונה זה בטעות חח אי אפשר לערוך

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו באמת מה זה השטויות האלה? קשה לכם לספר על האתר של המיקוד? אני צריך לחכוןת לבגרות בשביל זה?

אלוהים ישמור אותך מהחומר של הבגרות. עזוב, גם ככה לא תזכור כלום עד אז. ותקווה שכל החרא הקשה לא יהיה בבגרות, תקווה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמויות האושר שאתה רואה שכל החומר המעצבן... ירד במיקוד. זה גורם לי אושר פנימי במונחים שאי אפשר לתאר, כל הגוף שלי רועד מרוב שמחה.

וואי, אני מרגיש את זה בעורקים המבעבעים שלי עד כדי כך שהדם כמעט צורח לצאת שהמיקוד יוצא היום.

מיקוד, מיקוד, איפה אתה... עד מתי ?!

רוצים מיקוד כאן ועכשיו!!!

חולני ביותר.

נשמע כאילו כשאתה גומר בחינה אתה אשכרה גומר...

תמצא חיים, ויש לי שעורי בית זה לא תרוץ.

פיסיקה מורחב

::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח....אל תגיד, הייתה לי היום בחינה בפיסיקה קשה מאוד. ממש לא נעים. אבל ברגע שגמרתי אותה היה לי עושר ואושר ויושר וכושר, פשוט היה לי שמייח בלב כי ידעתי שגמרתי עם זה. ואז, אחותי, נזכרתי שיש לי...

יום ראשון בגרות בע"פ באנגלית. יום שלישי מתכונת באנגלית. יום שישי מתכונת בחיבור...

אין סוף ללחץ ?! מה יהיה, מה יהיה ?! שישמור עלי האל מהדברים האלו... אין מנוחה... במצב הזה עדיף שאני כבר אחלה בשפעת העופות ולא אצטרך לעשות את כל זה. וואי וואי וואי, בשם האל, האב, ורוח הבן, שמישהו יציל אותייייייייייי

נ.ב. מה שהכי מעצבן אותי זה שסוף סוף קניתי ספרי אינפי. חומר ממש מעניין וכיפי. עכשיו אין לי זמן לקרוא בגלל כל הלחץ והחרטא הזה כסעמעמעמאק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...