מעבר לתיכון הרשמות למגמות .. - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעבר לתיכון הרשמות למגמות ..

joni

Recommended Posts

תגידו לי מה תעשו עם שלוש מגמות חכמים גדולים?

אף אוניברסיטה לא תשים על הכימיה שלכם זין אם אתם הולכים לאדריכלות אז סתם קרעתם תתחת

למשהו שאתם בטוח לא הולכים להרחיב בעתיד אני הרחבתי מחשבים ופיזיקה כי זה מה שאני יעשה מה

עוד מגמה תעזור לכם?זה כמעט אווילות לעשות שלוש מגמות מיותר לחלוטין...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אוניברסיטה לא תשים על הכימיה שלכם זין אם אתם הולכים לאדריכלות אז סתם קרעתם תתחת

למשהו שאתם בטוח לא הולכים להרחיב בעתיד אני הרחבתי מחשבים ופיזיקה כי זה מה שאני יעשה מה

אם הוא ילמד מדעים זה יוסיף לו 25% לממוצע על כל מקצוע, אם תרצה ללמוד הנדסה אתה חייב פיזיקה

אם תקח הרבה מורחבים זה יעזור לך להעלות את הממוצע (יש לי 61 באזרחות ,62 בהיסטוריה ו75 בתנ"כ ובכ"ז הממוצע שלי (לאחר בונוסים) גבוה (טיפה) מ100)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פיזיקה ומדעי המחשב - כאילו למקצוע בחיים

קולנוע\תקשורת - לתחביב, וגם התוספת =]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי אכפת אם הם מסתכלים על כימיה או לא, על כימיה מקבלים 20% בונוס ככה שהממוצע בגרויות יהיה הרבה יותר גבוה...

חוץ מזה אני נשארתי בכימיה כי זה מעניין...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לעשות בגרות בפיזיקה זה פשוט הדבר הכי מפגר שאפשר לעשות. בטכניון הם דורשים בגרות בפיזיקה ל-95% מהמסלולים. באוניברסיטאות אחרות גם דורשים למסלולים יותר טכנולוגים ומדעיים. אם אין בגרות, אז צריך לעשות מכינה בפיזיקה ולעבור בחינה של האונ'/טכניון. הבחינה הזו בדרך כלל קשה שבעתיים מבחינת בגרות.

כמו-כן, לפיזיקה יש את הבונוס הכי גדול מבין כל מקצוע תיכוני. אז זה מגדיל משמעותית את ממוצע הבגרות.

נ.ב. גם כימיה, מדעי המחשב וביולוגיה מומלץ מאוד כי לדברים האלו יש בונוסים יחסית גבוהים בטכניון (5 יח"ל בביולוגיה שוות יותר מ-5 יח"ל בתיאטרון בטכניון. לא יודע איך זה במקומות אחרים.). מבין 4 הדברים האלו, הייתי בוחר בביולוגיה, כימיה ופיזיקה ועוזב את מדעי המחשב. אני בחרתי במדעי המחשב וזה אומנם יחסית קל אבל זה משעמם אחושרמוטה. עדיף כימיה שזה נשמע יותר מעניין בהרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...