מעבר לתיכון הרשמות למגמות .. - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעבר לתיכון הרשמות למגמות ..

joni

Recommended Posts

אז ככה בפסח אני נרשם לתיכון וגם למגמה שאני רוצה אז יש לי התלבטות קטנה ורציתי לשאול מה לדעתכם עדיף יותר

אפשרות ראשונה זה ללכת לריאלית רגילה ולעשות 5 יחידות במתמטיקה אנגלית + כימיה ופיסיקה

או ללכת למדעית ששם חוץ מ כמיה ופיסיקה אני גם עושה מחשבים בהיקף של מחש יחידות . חוץ מזה יש שם כל מיני קורסים אקדמאים וטיולים , הרצאות ( בטניון ) הבעייה שבשביל להגיע לשם צריך ממוצע של 90+ בהכל ויש לי בערך 88 אז חוץ מהשאלה מה עדיף האם כדי באמת להשקיע כדי להיות במדעית ?

btw : מזה מבחן פסיכוטכני בידיוק זה משהו מסובך לעבור ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך למדעית בתיכון עיוני רגיל.

אני למדתי בכיתה מדעית בתיכון והיה פשוט תענוג, חברים מצויינים, אווירה מצחיקה, בנות... אל תחשוב שמדעית זה חננות, ידענו מתי לעשות בלאגן ומתי לשבת ללמוד.

וזה שיש לך ממוצע 88, יקבלו אותך...אל תדאג. ( יותר חשוב שלא יהיו הפרעות או ב' למיניהם :P)

הטיולים אחלה, יצא לנו בכיתה י' לישון במכון ויצמן עם הרצאות... זמן איכות ;D בין השאר שהיה דיי בלאגן באותו לילה :lol:

לדעתי לך על זה.

- מבחן פסיכוטכני עוברים בכלל בחטיבה, בכיתה ח' או משהו כזה...במבחן הזה בעצם הוא "אמור" לומר לך איזה כיוון יותר מתאים לך לפי העדפות ומבחנים שונים וומשונים :D

אני לא מזמן הסתכלי בתוצאות שלו ובאמת אני נמצא והגעתי למשהו שהיה רשום שם שאצליח בו, קטע... :smile1:

בהצלחה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פסיכטוכני זה בכלל המבחן שעושים בצו-ראשון, לא ?!

בחיים לא שמעתי שלמבחן שעשיתי בכיתה ח' קראו פסיכטוכני, תמיד זה היה מבחני הדסה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי עדיף כיתה רגילה. קודם כל, בגלל שעדיף כיתה יותר מגוונת מבחינת האנשים. אין לי בעיה עם אנשים "מדעיים", אני בעצמי מרחיב פיזיקה ומחשבים (טכ"ם), אבל יותר כיף שיש אנשים איך נאמר.. מכל צבעי הקשת. וחוץ מזה, אין סיבה להרחיב 15 יחידות, לא תרוויח מזה יותר מדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך למדעית בתיכון עיוני רגיל.

אני למדתי בכיתה מדעית בתיכון והיה פשוט תענוג, חברים מצויינים, אווירה מצחיקה, בנות... אל תחשוב שמדעית זה חננות, ידענו מתי לעשות בלאגן ומתי לשבת ללמוד.

וזה שיש לך ממוצע 88, יקבלו אותך...אל תדאג. ( יותר חשוב שלא יהיו הפרעות או ב' למיניהם :P)

הטיולים אחלה, יצא לנו בכיתה י' לישון במכון ויצמן עם הרצאות... זמן איכות ;D בין השאר שהיה דיי בלאגן באותו לילה :lol:

לדעתי לך על זה.

- מבחן פסיכוטכני עוברים בכלל בחטיבה, בכיתה ח' או משהו כזה...במבחן הזה בעצם הוא "אמור" לומר לך איזה כיוון יותר מתאים לך לפי העדפות ומבחנים שונים וומשונים :D

אני לא מזמן הסתכלי בתוצאות שלו ובאמת אני נמצא והגעתי למשהו שהיה רשום שם שאצליח בו, קטע... :smile1:

בהצלחה :xyxthumbs:

אוקי סבבה תודה! נראה לי שאני אלך על זה . אגב יש סיכוי שהממוצע שלי יהיה אולי 86-84 זה יהווה בעייה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תעשה בחיים שלוש מגמות לא תשרוד וזה סתם ילחיץ אותך בטירוף...

אתה לא יודע מה זה פיזיקה + מחשבים(אני כן)

ועוד עם כימיה זה סיוט לא נורמלי פשוט חבל עליך קח פיזיקה + מחשבים וזהו הרבה יותר יעיל וטוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תעשה בחיים שלוש מגמות לא תשרוד וזה סתם ילחיץ אותך בטירוף...

אתה לא יודע מה זה פיזיקה + מחשבים(אני כן)

ועוד עם כימיה זה סיוט לא נורמלי פשוט חבל עליך קח פיזיקה + מחשבים וזהו הרבה יותר יעיל וטוב...

שלוש מגמות זה לא כזה נורא.

אני עושה 3 מגמות (במקרה גם פיזיקה כימיה מחשבים) וזה ממש לא כזה נורא, בעיקר בגלל שמחשבים בתיכון זה הדבר הכי שכונה בעולם.

זה כמו להגביר רק שני מקצועות, כל יא' הייתי אולי בשני שיעורי מחשבים וסיימתי עם 98 בבגרות, וגם השנה (יב' מן הסתם) לא ממש "צריך" להיות בשיעורים בשביל לקבל ציון טוב. אבל גם אם כן, כל עוד יש אנשים שכיף להיות איתם ואין לך בעיה ללמוד הרבה שעות בשבוע (שזה לא כזה נורא) אז להגביר 3 מקצועות זה ממש לא קשה כמו שאומרים...

עכשיו השאלה אם אתה בכלל רוצה להגביר 3 מקצועות, כי תכל'ס אני לא יודע כמה זה ייתן לך (או לי) בעתיד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לומד שלוש מקצועות בחירה, בינהם פיזיקה ומחשבים וזה סבבה. מה שטוב במקצועות האלה(בבית ספר) זה שצריך רק הגיון. זה מה שהמורה שלי לפיזיקה אומר וזה נכון. בטח ינסו להפחיד אותך בקשר לפיזיקה, אבל הרמה של הבגרויות היא פשוט בזיונית, עם חזרה על החומר לפני השיעור ושיעורי בית אתה מקבל 90+.

מחשבים זה סתם דפוק, אני לא חושב שיש מישהו שלומד לפני המבחן, חוץ מזה, הבגרות זה עם חומר פתוח(אתה יכול להביא מה שבא לך, פרט לחברים ומחשב).

עריכה: דרך אגב, אני בי"ב, כלומר, אני עם קבלות. :cool2:

לבחור מעלי ולפותח הדיון, שלוש מקצועות בחירה עם ציונים גבוהים נותן לי את האפשרות לקבל 70 באזרחות וספרות ועדיין לצאת עם ממוצע של 110+.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...