ספק אינטרנט עם פינגים טובים - עמוד 5 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ספק אינטרנט עם פינגים טובים

q1234

Recommended Posts

OZZ אין לי שום ספק בנקודה הזאת אתה צודק ב 100%

אבל עדיין, זה לא משנה הרבה כי הפינג עצמו גבוה ביחס לשחקנים שגרים בחול. שלהם יש פינג מעולה.

אז "ספק עם פינגים טובים" לא נראה לי שקיים כזה מושג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 80
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אבל עדיין, זה לא משנה הרבה כי הפינג עצמו גבוה ביחס לשחקנים שגרים בחול. שלהם יש פינג מעולה.

אז "ספק עם פינגים טובים" לא נראה לי שקיים כזה מושג.

כן, נראה לי שאתה צודק ושזאת המסקנה היחידה מהדיון הזה.

אני עצמי מתחבר לראשונה לאינטרנט מהבית בקרוב. התקשרתי לספקים לברר, ושאלתי לא רק על רוחב הפס אלא גם על הפינג. בשתי החברות (אינטרנט זהב ונטוויז'ן) המוכרן - שידע לפרט עשרות חבילות מבחנת קילוביטים של רוחב פס - בכלל לא ידע מה זה פינג!

אין מודעות לנושא הזה בארץ, מה שאומר שרוב החברות ירושו לעצמן לזלזל. צרכנים מודעים וקונים לפי קילוביט רוחב פס, אז העיקר שמוכרים 1.5-2-5 מגביט, ולעזאזל הפינג.

יותר מזה, נכנסתי לדיון שלכם כדי לנסות לקבל מושג על איזה ספק הכי טוב (חשוב לי יותר הפינג, אבל גם שלא יהיו נפילות). מקריאה של כל ההודעות עולה שכולם למעשה אותו דבר, כולל בנושא הפינגים והנפילות. למעט כמה חריגים לרעה, כמו זהב באופן כללי וברק על ADSL, לא היה שום סוג של קונצנזוס. חלק טענו ש- 012 הכי טובים, אחרים הזכירו את 014, מישהו דיבר על איזה סקר ששם את נטויז'ן במקום הראשון בארץ, ואחריו מייד מישהו אחר אמר שמניסיונו נטויז'ן היא אחת הגרועות.

אני מתכוון להתחבר ב- ADSL, ומכיוון שבשום מקום לא מצאתי הוכחה מוצקה שספק ספציפי הוא הכי טוב - נראה לי שאלך על נטויז'ן. גם כי לא שמעתי עליהם תלונות קטסטרופליות מהסוג שהושמע כאן נגד זהב וברק, וגם כי הם בסכ"ה חברה גדולה, ותיקה ומוכרת. כמובן שאמשיך לעקוב כאן אחר הדיון, אולי בכל זאת תופיע לה כבאורח נס איזו הוכחה מוצקה שספק מסוים שומר על פינגים נמוכים ואפטיים גבוה ויציב :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אני שמח שהגעת למסקנה הנכונה.

ודבר שני בעניין netvision אני ממליץ לך בחום שלא להתחבר בגלל שאתה חייב להתחייב לחצי שנה או שנה התחייבות וגם קשה להתנתק מהם וזה אני אומר לך מנסיון אישי.

ממליץ לך לברר על כמה וכמה ספקים (בלי התחייבות) לפני שאתה מנסה בכלל את NETVISION

בכל אופן לשיקולך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בינתיים מכל הבדיקות עלה שהחיבור שלי מקבל את הפינגים הכי טובים.

q1234 תעבור לכבלים ותבקש חיבור קבוע,גם יעלה לך יותר זול... ותראה את ההבדלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט לנתק ולחבר את המודם והמודם אחרי כמה שניות מחובר לאינטרנט ואז נשאר רק לדחוף לו כבל רשת ואתם מחוברים.

זה משנה אם אני מחובר למודם הכבלים דרך ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי תרשימים.. זה אותו דבר כל הספקיות.. התרשים הזה רק מראה את הניתוב..

זה משנה אם אני מחובר למודם הכבלים דרך ?

תראה,לפינגים זה לא משנה,אם תעבור לחיבור קבוע ועדין תשתמש בחייגן זה לא ישנה,עדין אתה תקבל את אותו פינג טוב,אבל אם אתה רוצה ממש להנות מהחיבור הקבוע אז עדיף לך לחבר בכבל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

...

ודבר שני בעניין netvision אני ממליץ לך בחום שלא להתחבר בגלל שאתה חייב להתחייב לחצי שנה או שנה התחייבות וגם קשה להתנתק מהם וזה אני אומר לך מנסיון אישי.

ממליץ לך לברר על כמה וכמה ספקים (בלי התחייבות) לפני שאתה מנסה בכלל את NETVISION

עד כמה שהבנתי מהמוכרן, יש לנטויז'ן חבילות ללא התחייבות. אבל בלי קשר, איך הם היו מבחינת הפינגים וה- uptime?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי, עדכון לגבי הצעות של נטויז'ן (כרגע סיימתי שיחה עם נציג מכירות) --

חבילות ללא התחייבות בהחלט מוצעות, ובמחירים אטרקטיביים (אלה חבילות כבלים, כי הבנתי מהת'רד הזה וגם מנציגי נטויז'ן שהחיבור בכבלים יציב יותר וסובל פחות מירידות בפינגים וברוחב הפס):

• חבילה של 750/96: 74 ש"ח לחודש.
  • חבילה של 1500/128: 45 ש"ח תשתית + 39 ספק = 84 ש"ח לחודש.

עד כמה שהבנתי, בשתי החבילות יש התחייבות לתשתית (HOT) לשנה, אבל גם היא ניתנת להקפאה (כך שאם אני נוסע לחו"ל לחודשיים, אני יכול למעשה להקפיא - כלומר לבטל זמנית ולא לשלם שקל - את המנוי שלי לאותם חודשיים). אין כל התחייבות לספק.

המעניין הוא שהחבילה השנייה (1500/128) זולה יותר דווקא כשאתה לא מתחייב. המחיר עם התחייבות לאותה חבילה הוא 89 ש"ח לחודש, יקר בחמישה שקלים.

כמו כן ביררתי, והוצעה לי חבילה "לגיימרים" עם התחייבות לפינגים נמוכים ואפטיים גבוה, ברוחב פס 2000/150 עבור 85 ש"ח תשתית + 79 ש"ח ספק לחודש.

אני שוקל ללכת על חבילת הגיימרים הזאת אם רק אבין מה זה אומר מבחינתם "פינגים נמוכים". מישהו כאן אולי יודע על זה משהו? נציג השירות לא כל כך ידע להגיד לי, כנראה שאנסה להתקשר אליו שוב ולבדוק. אם זה לא יישמע לי מצדיק את המחיר כנראה אלך על החבילה של ה- 1500/128 בכבלים. כמובן שאשמח לשמוע תגובות וביקורת מכם על ההחלטה הזאת, כל הנושא הזה של בבית הוא חדש לי וזאת הפעם הראשונה שאני שוכר שירותי ספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...