Elder Scrolls IV: Oblivion - הדיון הראשי - עמוד 27 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Elder Scrolls IV: Oblivion - הדיון הראשי

The_overclocker

איזה סקילים של לחימה עדיף לבחו ב-OBLIVION???  

1983 הצבעות

1. 1. איזה סקילים של לחימה עדיף לבחו ב-OBLIVION???

• destruction + conjuration
    • blade + block + heavy armor
    • blunt ( גרזנים ונבוטים ) + block + heavy armor

Recommended Posts

• תגובות 2.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

a simple question....will it run(at all) on an MX 440? -___-

המשחק לא רץ אפילו על מרבית מסדרת כרטיסי FX [כל כרטיס מתחת ל5600FX לא יכול להריץ את המשחק]

אז בשורה התחתונה-לא,זה אפילו לא ירוץ אצלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהוא כבר יכול לעזור לי במשימה- UNFRIENDLY COMPETITION?

הגעתי לקטע שאחרי שאני הורג את זה שמספק לטורוניר את הסחורה אז אני צריך למצוא ראיות לפשע באזור של הבית קברות, אבל אני לא מוצא :'(

אתם יודעים מה אני צריך למצוא ואיפה?

ואם כבר אני פה אז איזה SKILL עדיף: BLUNT או BLADE?

ו-LOGIC: אתה סתם כותב הודעות בלי סיבה ( שזה נוגד את הכללים של הפורום ), אתה בלי סיבה שם בפורום- לא שהן לא יפות

אבל הם לא מיוחדות וגם ככה כולנו כבר משחקים במשחק אז אין סיבה. וזה עוד מילא, אבל למה לא הכנסתה את זה להודעה הקודמת שכתבתה מקודם ועשיתה את שניהם ביחד? לפי הנתונים את ההודעה הקודמת כתבתה בדיוק דקה ועשר שניות אחרי, אז ניתפסתה :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

*אזהרת ספויילר*

בקווסט של Unfirendly Competition אחרי שהרגת את ארגמיר יש במוזילאום (איפה שהרגת אותו) עת חפירה (Shoval).

קח אותו ולך לתורוניר, זה יספיק (יחד עם הספר שלקחת מהדירה של ארגמיר).

ובקשר לשאלה במה יותר כדאי להתמחות ... זה תלוי, עד עכשיו ראיתי יותר חרבות מאשר גרזנים, אבל אני רק ברמה נמוכה ואני לא יודע עוד איזה חרבות וגרזנים יש במשחק. אני הייתי הולך על Blade כי אני אוהב יותר חרבות, אבל למה כדאי במשחק מבחינת האיכות של הנשק אין לי תשובה =\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהוא כבר יכול לעזור לי במשימה- UNFRIENDLY COMPETITION?

הגעתי לקטע שאחרי שאני הורג את זה שמספק לטורוניר את הסחורה אז אני צריך למצוא ראיות לפשע באזור של הבית קברות, אבל אני לא מוצא :'(

אתם יודעים מה אני צריך למצוא ואיפה?

ואם כבר אני פה אז איזה SKILL עדיף: BLUNT או BLADE?

ו-LOGIC: אתה סתם כותב הודעות בלי סיבה ( שזה נוגד את הכללים של הפורום ), אתה בלי סיבה שם בפורום- לא שהן לא יפות

אבל הם לא מיוחדות וגם ככה כולנו כבר משחקים במשחק אז אין סיבה. וזה עוד מילא, אבל למה לא הכנסתה את זה להודעה הקודמת שכתבתה מקודם ועשיתה את שניהם ביחד? לפי הנתונים את ההודעה הקודמת כתבתה בדיוק דקה ועשר שניות אחרי, אז ניתפסתה :nono:

מכמה דיונים שלוג'יק השתתף בהם (כנ"ל most wanted ועוד כמה) הוא תמיד מועיל בנושא העזרה לאנשים ובנוסף יש לו קצת ותק ואני באמת לא יודע מה אתה רוצה ממנו, הבן אדם פירסם כמה זה דיון חופשי של המשחק מה הבעיה? :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם כדאי לי להשקיע בדמות גם בקסמים כי עשיתי לוחם והמפלצות הרבה פעמים יותר חזקות ממני למרות שאני בדרגה 18

אם אתה לוחם אז תדאג קודם כל שכל מה שקשור ללוחם יהיה הכי חזק...אני לוחם בLVL 22 ואני קורע את כל המפלצות שיש במשחק בקלות(יש לי כוח-100 וENDURANCE-100...)ועכשיו רק התחלתי להשקיע בINT וכל השטויות(למרות שאני כבר הARCH MAGE ממזמן...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל שכתבתי הודעה אחת עם ,הייתי אומר שקצת קשה להכליל שאני כותב "הודעות בלי סיבה"

למה הוספתי את התגובה של התמונות רק אחרי שהגבתי לבן אדם ששאל אם זה יעבוד על MX440?

1)בזמן שהגבתי לו העליתי את התמונות

2)זה קצת מטומטם לדחוף נושא אחר לחלוטין בתשובה שלי לבן אדם.

ואפרופו אם מדברים על הודעות מיותרות - ^^^^^^^^

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עכשיו עושה משימות לאוניברסיטת הקוסמים..

ואני רוצה לדעת אם סיימתי את הקוואסט הראשי ?

ספויילר...

אני הגעתי שם למקדש בעיר הראשית ואז מרטין נהפך לציפור אש ענקית והרג את מי שיוצר את כל העולם הזה של אובליביון

ועכשיו מרטין מת ואין מלך.

וזהו זה הכל ? עכשיו אני צריך לעשות משימות של גילדות וכל מיני קווסטים צדדים כאלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עכשיו התחלתי לעשות משימות לגילדה של הרוצחים ואני משימה אחרי שנתנו לי להרוג משהו שהוא יושב בכסא

הם הבטיחו לי בונוס אם אני יעשה אותה בשקט אבל היכולת התגנבות שלי נמוכה האם אני יפסיד בונוס שווה אם אני לא יעשה אותה בשקט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עכשיו התחלתי לעשות משימות לגילדה של הרוצחים ואני משימה אחרי שנתנו לי להרוג משהו שהוא יושב בכסא

הם הבטיחו לי בונוס אם אני יעשה אותה בשקט אבל היכולת התגנבות שלי נמוכה האם אני יפסיד בונוס שווה אם אני לא יעשה אותה בשקט?

מצטרף לשאלה, אני בדיוק באותו מצב :) (אתה מדבר על המשימה של לרצוח את ההוא בכלא נכון?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...