Elder Scrolls IV: Oblivion - הדיון הראשי - עמוד 109 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Elder Scrolls IV: Oblivion - הדיון הראשי

The_overclocker

איזה סקילים של לחימה עדיף לבחו ב-OBLIVION???  

1983 הצבעות

1. 1. איזה סקילים של לחימה עדיף לבחו ב-OBLIVION???

• destruction + conjuration
    • blade + block + heavy armor
    • blunt ( גרזנים ונבוטים ) + block + heavy armor

Recommended Posts

• תגובות 2.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא חשבת על זה? :o זאת אחת הטכניקות הידועות והישנות...

עוד מימי מורווינד, אח שלי היה משתלט על המחשב היחיד בבית כדי להראות לנו את הדמות שלו רצה מול קירות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה מגעילים אתם... עושים לבלינג אפ סתמי... עולים רמות על ידי שיחוק וחוויה... לא על ידי עזיבת המחשב בלילות שיעשה Sneak לעומת קיר ליד סוחר כלשהו -_-

כרגע שמרתי משחק וראיתי שכתוב לי את הPlay Time - יותר מ96 שעות! זה מטורף! וזאת לא הפעם הראשונה שאני משחק... זאת פעם שנייה... פעם ראשונה שיחקתי ממש אחרי שהוא יצא ואני חושב ששיחקתי עוד יותר... זה לא צחוק שלOblivion יש אורך חיים של מאות שעות... ועוד התוספים שיש לו... כל מי שמרגיש קצת משועמם או/ו רוצה משהו שונה - אני באמת ממליץ בחום על להתקין תוספים, יש כמה שהם פשוט נפלאים ואני לא מבין איך עוד לא שכרו את האנשים שיצרו אותם... התוספים הם ההבדל העיקרי בין גירסת המחשב לXbox והם מה שגורמים לגרסת מחשב להיות עדיפה בהרבה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאתה לא חושב שיעזור לנו יותר סקיל גבוה שיתן לנו יותר יעילות בקרב ובטיול ממקום למקום במקום ללכת שעות על גבי שעות כדי לאמן את האתלטיקה?

מי חסר חיים כדי לשבת ולאמן את זה עד 100, זה אחד הסקילים ההכי איטיים שיש בקטע של פיתוח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה באמת חושב שקמתי יום אחד, אמרתי לעצמי "אין לי חברים ואין לי חיים" ואז הרצתי את הדמות שלי במעגלים כדי לאמן לה את האתלטיקה?

אתלטיקה זה מקצוע שנחמד לקחת כMajor כי הוא די עולה מעצמו... כן קשה להביא אותו ל100 אבל זה גם לא באמת נותן לך הרבה... מה שאמרתי זה שבמקום למצוא כל מיני תכסיסים כאלה לעלייה מהירה בסקילס עדיף פשוט... לשחק במשחק... ולעלות רמות ככל שמשחקים יותר... זאת כל המהות של סדרת ES... ככל שאתה משתמש יותר בX , אתה תהיה טוב יותר בX...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...