Elder Scrolls IV: Oblivion - הדיון הראשי - עמוד 39 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Elder Scrolls IV: Oblivion - הדיון הראשי

The_overclocker

איזה סקילים של לחימה עדיף לבחו ב-OBLIVION???  

1983 הצבעות

1. 1. איזה סקילים של לחימה עדיף לבחו ב-OBLIVION???

• destruction + conjuration
    • blade + block + heavy armor
    • blunt ( גרזנים ונבוטים ) + block + heavy armor

Recommended Posts

טוב אני על סף הסרת המשחק מהכונן !! זה הדבר הכי באסה בארץ להיות ערפד !! לכל מי שמופיע לו במחלות מחלת המופיליה או משהו דומה ישר ללכת לרפות !! ובחיים אבל בחיים לא ללכת לישון עם המחלה הזאת !! (אלא אם כן למישהו בא להפוך להיות ערפד..)

אני כבוע שבוע (בחיים האמיתיים שלי) מנסה למצוא 5 אבני GRAND SOUL GEM (ריקות. היא לא מקבלת מלאות. ניסיתי.) כ"שוחד" למכשפה המז*****ת הזאת שתגלה לי את התרופה לערפדיות..

מצאתי עד עכשיו 4 בלבד בכל מיני מערות וחסרה לי אחת !!! רבק !! איפה יש ??!! נמאס לי מהחרא הזה!! זה כבר לא מצחיק.. מי חשב על השטויות האלה??!! למה אי אפשר לשלם לב* ז**ה הזאת איזה 1000 זהב ושתעזור לי!!? למה לעשות דווקא ??!! נמאס לי!!!

בנתיים מצאתי 3 אבנים בשתי המנהרות שנמצאות ליד הבית שלה בהרים.. וקניתי עוד אחת ב MARKET DISRICT..

למישהו יש מקום שהוא יודע בוודאות שיש שם אבן כזאת ??! זה יעזור לי לא רק במשחק אלא גם בחיים !! תודה!! דחוף!!

ממליץ על קב"ן :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם אתה כבר נראה כמו ערפד נראה לי שכבר עברו לך 3 ימים , כנראה לא שמת לב , הדרך היחידה שלך להיפטר מזה זה לעשות את הקווסט לריפוי

רגע, מה אתה אומר, גם כשאני מקבל את המחלה אז אני עדיין לא נראה כמו ערפד?

וזה באמת נשמע מוזר, אבל הייתי בן-אדם רגיל, הלכתי לישון למשך שעה והיה כתוב לי על איזה חלום שכתבתי ( בקיצור נשך אותי ערפד ) וגם נראתי כמו ערפד, באותו רגע בדקתי ולא הייתה לי שום מחלה בשם הומופיביה, אבל אני חושב שהיו דברים אחרים שקשורים לערפד, ולמרות זאת באותו רגע שתיתי את השיקוי שמרפא מחלות ולא קרה כלום, נשארתי אותו דבר. מה לעשות???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה כבר נראה כמו ערפד נראה לי שכבר עברו לך 3 ימים , כנראה לא שמת לב , הדרך היחידה שלך להיפטר מזה זה לעשות את הקווסט לריפוי

אההההה, עכשיו הבנתי, רק אחרי שאמרתה לי ( לפחות הסקתי את זה ממה שאמרתה ) שכשאתה חולה בהומופוביה אז אתה עדיין לא נראה כמו ערפד, אז הבנתי שהייתי חולה במחלה לפני שידעתי, וכשהלכתי לישון רק אז עברו ה-3 ימים ונהפכתי לערפד. אז בקיצור עשיתי load לשמירה שלפני שהלכתי לישון וראיתי שבאותו זמן באמת הייתי חולה בהומופוביה, אז שתיתי את השיקוי ונרפאתי מהמחלה, ועכשיו אני מניח שאחרי שאלך לישון אני לא אהפך לערפד.

תודה רבה אחי :xyxthumbs: סוף סוף :D

ורק שני דברים לפעם הבאה, אפשר לחלות בהומופוביה רק בשינה? ואם לא אז איך? וכשנהיים חולים במחלה אז מקבלים הודעה כזאת שאומרת לך שאתה חולה, או שצריך לבדוק לבד???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol:

הרגתם אותי.. נראה לי באמת אני אלך לקב"ן.. סתם, כבר יש לי 4 אבנים עכשיו - רק עוד אחת וזהו.. תודה על כל העצות אבל אני לא אוהב צ'יטים וכאלה אני אוהב לשחק נקי..

בכל מקרה אני אחפש באמת באוניברסיטה שם.. אני אוטוטו מקבל PASS לשם.. ואז אני אוכל להכנס לשם בסבבה..

ולבחור ששאל איך יודעים כשננשכים על ידי ערפד - אמורים לראות בצד שמאל למעלה (כשנלחמים עם ערפדים כמובן) מן הודעה כזאת (לא זוכר מה המלל בדיוק) שאומרת לך שקבלת את ההמופיליה הזאת.. בכל מקרה מומלץ לאמץ דרך קבע ולבדוק אם יש מחלות לפני שהולכים לישון (ככה אני עושה מעכשיו) כדי למנוע אי נעימויות בהמשך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אההההה, עכשיו הבנתי, רק אחרי שאמרתה לי ( לפחות הסקתי את זה ממה שאמרתה ) שכשאתה חולה בהומופוביה אז אתה עדיין לא נראה כמו ערפד, אז הבנתי שהייתי חולה במחלה לפני שידעתי, וכשהלכתי לישון רק אז עברו ה-3 ימים ונהפכתי לערפד. אז בקיצור עשיתי load לשמירה שלפני שהלכתי לישון וראיתי שבאותו זמן באמת הייתי חולה בהומופוביה, אז שתיתי את השיקוי ונרפאתי מהמחלה, ועכשיו אני מניח שאחרי שאלך לישון אני לא אהפך לערפד.

תודה רבה אחי :xyxthumbs: סוף סוף :D

ורק שני דברים לפעם הבאה, אפשר לחלות בהומופוביה רק בשינה? ואם לא אז איך? וכשנהיים חולים במחלה אז מקבלים הודעה כזאת שאומרת לך שאתה חולה, או שצריך לבדוק לבד???

לפני שנדבקת במחלה כתוב לך "YOU HAVE CONTACTED VEMPIRISM"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהה, תודה.

אבל נדבקים תוך כדי לחימה עם ערפד?

3 דרכים להדבק:

1)להלחם עם הרפד ולחטוף יותר מדי מכות ממנו

2)להרוג ערפד ולהתחיל להתעסק עם הגופה שלו הרבה [לפתוח את הרשימת חפצים שלו ולסגור אותה כמה פעמים]

3)להצטרף לDARK BROTHERHOOD ואחרי משימה מסויימת מציעים לך להפוך לערפד...אם אתה מסכים בפעם הבאה שתלך לישון ערפד ינשוך אותך וימיר אותך לערפד

עכשיו,אחרי שנדבקת יש לך 3 ימים לרפא את עצמך באמצעות CURE DESEASE

אם לא ריפאת את עצמך,המחלה הופכת לקבועה...וכדי להרפא אתה צריך לעשות קווסט ע-צ-ו-ם [ושלא תחשבו שהקווסט נגמר אחרי שנותנים את ה-10 סול ג'מס למכשפה,הקווסט רק מתחיל אחרי שנותנים לה את הסול ג'מס]

עכשיו,כשאתה ערפד כל העסק מתחלק ל-4 שלבי "ערפדות":

כדי לעלות שלבים בערפדות אתה צריך להרעיב את עצמך כמה שיותר זמן [ככל שאתה אוכל פחות דם אתה עולה בשלבי ערפדות...]

25%-הדרגה הכי נמוכה,במצב הזה אתה נראה יחסית אנושי ואתה יכול לדבר עם אנשים אחרים,אין לך נזק מהשמש ונוספת לך יכולת מיוחדת חדשה אחת וכמו כן יש לך +5 לכל היכולות

50%-אתה הרבה פחות אנושי,אנשים כבר פחות יחבבו אותך,יהיה לך נזק של נקודת פגיעה מהשמש בכל שניה וגם הWEAKNESS TO FIRE יתחזק לך...מצד שני אתה מקבל עוד יכולת חדשה ו-+10 לכל התכונות

75%-במצב הזה עדיף שכבר לא תסתובב הרבה ברחובות...לפחות לא באור יום-הדמות תהיה מעוותת למדי והנזק מהשמש יהיה 4 נקודות פגיעה לשניה...החולשה לאש תתחזק ואנשים די ישנאו אותך...מצד שני-אתה מקבל איזה +20 לכל התכונות ועוד יכולת נוספת חדשה

100%-אתה ערפד מלא,אף אחד לא ידבר איתך ומגע עם השמש יגרום לך ל8 נקודות פגיעה בכל שניה..משהו רצחני...הWEAKNESS TO FIRE יהיה 100% ויש מצב שגם שומרים ירדפו אחריך [לא בטוח בנוגע לזה]

במצב הזה אתה מקבל איזה +30 לכל התכונות ועוד יכולת רצחנית חדשה

כדי לרדת ברמות ערפדות אתה פשוט צריך לשתות דם

בקיצור-הערפד זה מעין איזון בין כוח עצום לבין יכולת ללכת ביום ולהיות בקשר עם אנשים

זה למה לטעמי זה מוסיף ה-מ-ו-ן למשחקיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי וואי אז אני בצרות אם זה המצב!! לא ידעתי שזה הולך ומחמיר, עד עכשיו!! אני כבר בשלב של ה75 אחוז!! ואני לא יכול בקושי להסתובב בחוץ..זה פשוט סיוט..

איך מבטלים את זה??! אין לי כח לקווסט עם המכשפה כי אני לא מוצא עוד אבן (יש לי רק 4).. אני כבר כמה ימים מחפש עוד אבן ולא מוצא ופשוט נמאס לי מהמשחק בצורה הזאת.. איך בכלל שותים דם כמו שאמרת מקודם?? וכשהופכים לערפדים ב100 אחוז אי אפשר לבטל את זה חזרה או מה??

כי אם כן אז הגיעו מים עד נפש ואני כנראה אמחוק את המשחק.. :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב"מדריך" שהוא עשה הוא כתב שכן אפשר לרדת ברמה של "הערפדות" שלך.

אם אתה רוצה לשתות דם אז אתה צריך לבוא למישהוא כשהוא יושן, ללחוץ עליו ויש לך את האפשרות למצוץ לו דם ( כתוב FEED או משהוא כזה ), יכול להיות שיש עוד אפשרויות אבל זוהי האפשרות שאני מכיר :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי וואי אז אני בצרות אם זה המצב!! לא ידעתי שזה הולך ומחמיר, עד עכשיו!! אני כבר בשלב של ה75 אחוז!! ואני לא יכול בקושי להסתובב בחוץ..זה פשוט סיוט..

איך מבטלים את זה??! אין לי כח לקווסט עם המכשפה כי אני לא מוצא עוד אבן (יש לי רק 4).. אני כבר כמה ימים מחפש עוד אבן ולא מוצא ופשוט נמאס לי מהמשחק בצורה הזאת.. איך בכלל שותים דם כמו שאמרת מקודם?? וכשהופכים לערפדים ב100 אחוז אי אפשר לבטל את זה חזרה או מה??

כי אם כן אז הגיעו מים עד נפש ואני כנראה אמחוק את המשחק.. :'(

תמיד אפשר לרדת ברמת הערפדות

ואם אתה רוצה להתנקות מהמחלה,אבל אין לך כוח לקווסט,יש פקודה בקונסול [לא זוכר אותה,אני אחפש לך] שמביאה לך שיקוי שמרפא את המחלה בכל מצב [אבל זה גם מחסן נגדה,אז לא תוכל להדבק בחזרה...זה בעצם השיקוי שמשיגים בסוף הקווסט]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה מדריך קצת יותר מפורט [אם כי מזכיר את שלי] בנוגע לערפדות:

Vampires

Just as Morrowind had vampires, Oblivion also has them, and they are fully playable as well. As I almost always play vampire characters, this was of great interest to me. I find it hugely satisfying to slurp blood from innocents! There are several important differences between Morrowind's and Oblivion's vampires, which I will detail here. There are no vampire specific quests for them unlike Morrowind, apart from finding the cure, though there are various quests that involve vampires and vampire hunters in one form or another. This will deal mainly with the mechanics of being a vampire, and how to play as one and get the most out of it.

how to become a vampire

There are two ways to catch the disease 'Porphyric Hemophilia' (vampire disease):

Allow a vampire to beat on you, or kill the first one you see and keep accessing the inventory until you see the message that you've caught it.

After completing Vicente Valtieri's quests, he will offer you the 'Dark Gift'. This is the only time you can actually be bitten in your sleep. He will explain that all you need do is sleep, he pays you a visit and bites you. When you wake, you have the disease.

At this stage, it can be easily cured just like any other disease; by drinking a cure disease potion, using a spell, or even eating an ingredient with that ability. I found that eating mandrake cured it the first time. This doesn't prevent you catching it again, all it does is remove the disease before you turn.

It takes three days for the disease to turn into full vampirism, once you rest after this time, you will have a dream and wake as a vampire and can no longer use a cure potion to be rid of it.

where to find vampires

The list has been updated:

Fort Hastrel just north of Kvatch.

Fort Vlastarius east of Skingrad.

Memorial Cave east of the Arcane University. Part of the Virtuous Blood quest.

Crowhaven Castle north-west of Anvil.

Fort Carmala south of Chorrol and right next to Hackdirt.

Under Arena Bloodworks in the Imperial City.

Dark Brotherhood Sanctuary in Cheydinhal player is given the offer of an embrace if doing the Dark Brotherhood quests.

Redwater Slough East of Bravil, the head vampire's ashes are required for Vampirism Cure quest.

once you`re a vampire

Once you've woken from that first dream, you are now a vampire, requiring to drink blood if you want to keep your looks and play out in the sun. All your other mortal requirements cease to matter, only the blood hunger drives you now. You can choose to go without, the longer you go without feeding, the more monstrous you become, losing your healthy appearance and the use of most services and shops. Then there's the sun damage problem, which hurts more as you become hungrier. On the plus side, you do get some very juicy bonuses, stronger, faster, with several new abilities to go with it. Basically, it's a trade-off - good bonuses go with bad weaknesses.

Even at this point, you can gain your looks back by feeding again, though you will lose all but the first level of bonuses by doing so. This allows you to use services and shops again, or explore out in the sun. I consider this the best compromise if you're doing a lot of outdoors work.

stages of vampirism

There are four stages of vampirism, each with additional bonuses and abilities, as well as weaknesses. These are detailed below:

Level 1 (25% Vampirism)

You have had your fill of blood within the last 26 hours.

Lesser Power: Hunter's Sight - can cast over and over and costs 5 magicka per cast. 30 second duration of Detect Life 100 ft and Night Eye on Self.

Sun Damage 0

Weakness to Fire 20%

Fortify Willpower 5

Fortify Speed 5

Fortify Strength 5

Fortify Sneak 5

Fortify Mysticism 5

Fortify Illusion 5

Fortify Hand to Hand 5

Fortify Destruction 5

Fortify Athletics 5

Fortify Acrobatics 5

Resist Disease 100

Resist Normal Weapons 5

Resist Paralysis 100

At this stage, you can walk safely in the daylight with no pain. You look mortal enough (although my Khajiit's fur went paler and she got red eyes at this stage - doesn't seem to bother anyone!), and people will deal with you without penalty. This stage is also useful for anything that requires you to be out during the day, or for if you just wish to take in the sights and admire the landscapes. You can maintain this form by feeding once every 24 hours.

Level 2 (50% Vampirism)

You have not fed properly for around 26 hours. Occurs after resting.

Greater Power: Vampire Seduction - costs 0 Magicka, but can only be used once per day. 20 second duration of Charm 50 pts on Touch.

Sun Damage 1 per second.

Weakness to Fire 30%

Fortify Willpower 10

Fortify Speed 10

Fortify Strength 10

Fortify Sneak 10

Fortify Mysticism 10

Fortify Illusion 10

Fortify Hand to Hand 10

Fortify Destruction 10

Fortify Athletics 10

Fortify Acrobatics 10

Resist Disease 100

Resist Normal Weapons 10

Resist Paralysis 100

At this point you are starting to look rather gaunt and ill, the disposition of NPC's towards you drops slightly, but they will still talk to you and provide services. You start to take sunlight damage, though this is controllable with a healing spell. Any constant effect restore health item will keep you 'alive'.

Level 3 (75% Vampirism)

You have not fed for 25 hours since gaining level 2. Occurs after resting.

Greater Power: Reign of Terror - costs 0 Magicka, cast once per day. 60 second duration of Silence 20 ft and Demoralize up to Level 6 on Touch.

Sun Damage 4 per second.

Weakness to Fire 40%

Fortify Willpower 15

Fortify Speed 15

Fortify Strength 15

Fortify Sneak 15

Fortify Mysticism 15

Fortify Illusion 15

Fortify Hand to Hand 15

Fortify Destruction 15

Fortify Athletics 15

Fortify Acrobatics 15

Resist Disease 100

Resist Normal Weapons 15

Resist Paralysis 100

You are looking quite undead at this point, and NPC's will remark upon it in passing. You may need to employ the charm spell on people to get services from them, although any who like you should still deal with you. Click for an example of facial degradation.

Level 4 (100% Vampirism)

You have not fed for 25 hours since gaining Level 3. Occurs after resting.

Greater Power: Embrace of Shadows - costs 0 Magicka, use once per day. Night-Eye for 90 seconds on Self and Invisibility for 180 seconds on Self.

Sun Damage 8 per second.

Weakness to Fire 50%

Fortify Willpower 20

Fortify Speed 20

Fortify Strength 20

Fortify Sneak 20

Fortify Mysticism 20

Fortify Illusion 20

Fortify Hand to Hand 20

Fortify Destruction 20

Fortify Athletics 20

Fortify Acrobatics 20

Resist Disease 100

Resist Normal Weapons 20

Resist Paralysis 100

At this point you are, as Vicente Valtieri puts it, a social pariah. No-one will offer you services unless they really like you, such as members of the same guild as you. Your face is a monstrosity and you sport the teeth of a . I found I could still talk to many NPC's like this, even though it was quite obvious that I was undead. Sun damage really hurts.

feeding

This is a relatively simple process, but as with pick-pocketing, it runs the risk of you being caught. You can feed on any sleeping person, even multiple times, without killing them - I don't think the game actually lets you drain somebody dry. Feeding is only really necessary if you want to move around in daylight, and is at worst only a minor inconvenience.

To feed, simply walk up to any sleeping person and activate them. A window comes up asking you what you wish to do, feed or pick their pockets. Click on feed, and you see yourself leaning over your victim and chowing down.

(Thanks to Kallale, APY, Korana and Jason Nicholas for the extra info I used to compile this.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסתבכתם עם הערפדות הא? לפני מס' דפים שאלתי על האבנים שצריך למצוא... קיבלתי תשובה שעבדה : קנה אותם בגילדות קוסמים שברחבי המפה.

פשוט סע לכל עיר וקנה אבן אחת בכל עיר עם גילדה של קוסמים. אני מצאתי 1, קניתי את ה-4.

בקווסט שאחרי זה צריך למצוא 5 שום (אפשר לקנות), ~6 nightshade - מסתובבים במפה וקוטפים פרחים סגולים כאלה, שבדרך כלל נמצאים מסביב לסלעים (אפשר גם למצוא בכמה גילדות של קוסמים). צריך להרוג איזה ערפד "מיוחד" שמסומן במפה ולהביא את האפר שלו. דבר אחרון - לדקור Argonian עם סכין שקיבלת מהמכשפה (ארגוניין הם האנשי לטאות האלה), אם לא רוצים להסתבך או להרוג פשוט נותנים דקירה קטנה לבחור, רצים לשומר - משלמים כנס פעור ונגמר הסיפור.

קיבלתם עכשיו 2 שיקויים, אחד בשבילם - חד פעמי - שווה איזה 4000g ועוד אחד שאפשר לעשות איתו quest ולרפות איזה בת של משהו. אם אתה כבר לא ערפד, הבחור יתן לך 1000g, אם אתה ערפד הוא יציע לרפות אותך לאחר שלמד את השיקוי. (אולי אפשר למכור את השיקוי ביותר מ-1000 :) ).

בכל מקרה, המכשפה תתן לך עכשיו שיקוי חינם כל פעם שאתה צריך, וכנראה גם הבחור מה-quest מרפא אותך חינם... ככה שאתה מסודר "לכל החיים" וערפדים לא מזיזים לך, להיפך, אתה עוד כנראה יכול לעשות את הקומבינה עם הבחור מה-quest שירפא אותך ותמכור את השיקוי מהמכשפה . יכול להשתלם ;) (במידה והבחור לא נותן הצעה חד פעמית כתגמול ל-quest שלו.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במשימה הראשית, עברתי את השלב בו מרטין מבקש חפץ דיאדרי (נתתי לו חרב שמצאתי האחד המקדשים הדיאדריים) ועכשיו הוא מבקש ממני להשיג את תמיכת הערים מסביב למלחמה הסופית שתתרחש ב BRUMA. ניגשתי לעיר הקרובה וביקשתי עזרה מהרוזנת של CHORROL, שבתורה טענה שתתן עזרה אך ורק אם אסגור את שער האוביליביון הקרוב לעירה. נכנסתי לשער הזה ושם נתקעתי. יש מגדל מרכזי שמוקף בכ 5-6 מגדלי משנה. ביקרתי בכולם ופתחתי את כל השערים בקומת הקרקע - מה הלאה? אפא מוצאים את ה SIGIL STONE וסוגרים סופית את שער האובליביון הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...