קשיים בהפצה של OBLIVION - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קשיים בהפצה של OBLIVION

tombcatz

Recommended Posts

ככה זה לפחות נראה

תאריך ההפצה הרשמי לארה"ב הוא ב-20,כלומר-היום...אם זאת-אף אחת מחנויות המשחקים לא התחילה לשלוח עותקים למי שהזמין,וכמו כן אף אחד לא הצליח להשיג עותק של המשחק עד עכשיו...למרות שהוא כבר אמור להיות בחנויות.

תאריך ההפצה הרשמי באירופה הוא ב-23,ככה שיכול להיות שבט'דה החליטו לדחות ביום-יומיים את ההפצה בארה"ב מבלי להודיע על כך.

מרגיז?מאוד,אני מת כבר להשיג ת'משחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעתי את הבאז מסביב למשחק... על מה הוא בכלל?

אני אצטט את עצמי מדיון אחר:

OBLIVION הוא המשחק הרביעי בסדרת ELDER SCROLLS,אחת מסדרות משחקי התפקידים הטובות בעולם [המשחק הקודם בסדרה היה MORROWIND]

מדובר במשחק בו אתה מפתח דמות באופן חופשי וכמו כן את היכולות שלה

אתה נמצא במדינה ע-צ-ו-מ-ה המאוכלסת בערים עם אנשים [בעלי אינטיליגנציה מלאכותית דינאמית חשוב לציין!],יערות,מדברים,הרים,מערות,מבוכים ומה שרק אתה רוצה

למשחק יש מאפיינים של MMORPG רק שפה אתה בעצם במשחק סינגלפלייר

אתה יכול לקחת משימות,להצטרף לגילדות [שמשנות גם את מהלך העלילה] ולפתח SKILLS בהתאם לדמות שלך...

אתה יכול לאסוף חפצים,לקרוא בספרים,לקנות קסמים [ולפתח בעצמך קסמים],לקנות בתים,לסחור,לגנוב,לרצוח,לעזור,להציל ומה שרק עולה לך בראש...זה בערך המשחק הכי חופשי שקיים בשוק [MORROWIND היה כזה,וOBLIVION הולך להיות אפילו עוד יותר חופשי]

תוסיף לזה מנוע גראפי מדהים,סביבות עוצרות נשימה,עלילה מצוינת,משחקיות מעולה,מערכת שלמה של מזג אוויר ושעות [שמתחלפות באופן תמידי בדומה לGTA] ,אינטילגנציה מלאכותית דינאמית מהפכנית ומנוע פיסי וקיבלת את המשחק האולטימטיבי!

ומה עוד?שהמשחק מפותח ע"י בט'דה [שתמיד קיימה את מה שהבטיחה ויצרה רק משחקי תפקידים מעולים] וכבר עכשיו המשחק הזה מוציא מעולה בביקורת

בOFFICAL MAGAZINE הוא קיבל 95,בPC GAMER UK הוא קיבל 96 במגזין אחר הוא קיבל 99 ובעוד מגזין הוא קיבל 94.

אם לסכם-המשחק הזה דומה לGOTHIC,רק שגותיק הוא כמו הבן הקטן של OBLIVION....יש לו עוד הרבה ללמוד מסדרת ELDER SCROLLS בכלל ומOBLIVION בפרט.

אולי כדי שתקבל את תפיסת העולם של המשחק אני אספר לך קטע ממשחק בMORROWIND [הכותר הקודם בסדרה]:

הצטרפתי לגילדת הגנבים,ובעודי צובר יותר ויותר כבוד בקרב הגנבים והפושעים הקטנים [פיתחתי דמות שהתמחתה בגניבה ובפריצת מנעולים,שובב שכמוני ^^...שלא נדבר על זה שנתפסתי איזה 7000 פעם ונכנסתי לכלא,ופעם אחת רצחתי את כל השומרים וברחתי מהאיזור לפני שנתפסתי] קיבלתי משימה עקומה ביותר-הייתי צריך ללכת ולדבר עם איזה בחור עשיר שנמצא במרח של איזה 5 ק"מ מהעיר [שכחתי את השם של העיר שהייתי בה...]

מכיוון ולא רציתי לבזבז כסף על מישהו שיסיע אותי לשם,החלטתי לעשות את דרכי ברגל...

בעודי הולך לי באמצע המדבר הצחיח,ובאמצע שביל בשום מקום עומד בחור בתחתונים ...הבחור טען כי חבורת מכשפות הרדימה אותו במהלך הלילה וגנבה לו את כל הכסף,הבגדים,והדבר הכי חשוב עבורו-גרזן הקסמים שלו...הוא הבטיח לי כי אם אני אעזור לו,הוא ייתן לי מגפי קסם.

החלטתי לעזור לו והתחלתי להתקדם מזרחה,לפי ההוראות שלו [והוא עוקב אחרי כמובן],לבסוף התקדמתי אל עבר חורשה ובה ראיתי חבורת נשים יושבות סביב מדורה,כשהתקרבתי,ארבעתן צרחו בקולות רמים ולפני שהבנתי מה קורה הן כבר ריחפו לעברו והחלו להטיל אלפי קסמים...מיד התחלתי לרוץ לכיוון המנוגד כשהן רודפות אחרי ואני על סף מוות...בשלב מסוים החלטתי ללכת "על החיים ועל המוות",הסתובבתי,שלפתי חרב והתחלתי להכות אותן אחת אחת...איכשהו הצלחתי לרצוח את ארבעתן,ומאחת מהן נפל גרזן הקסמים שלו...הבחור,כולו מאושר,ציפה שאני אחזיר לו את הגרזן...אבל גנב שכמותי-נראה לכם שאני אחזיר לו?הוא התחיל לתקוף אותו והרגתי אותו.

המשכתי בדרכי...ומסתבר שהדרך יותר מסובכת ממה שציפיתי שיקרה...ירד הלילה ונאלצתי ללכת לישון,הגעתי לאיזה עיירה נידחת ובה מצאתי מלון קטן...עלות השכרת חדר היתה גבוהה מדי אז פשוט הלכתי לקומה למעלה ופרצתי את הדלת של אחד החדרים...[וגנבתי את כל המנורות שהיו בחדר].

למחרת בבוקר המשכתי בדרכי,וחיפשתי מלאאא זמן עד שהצלחתי למצוא...וכשמצאתי-וואה וואה,איזה בית ואיזה חפצים בתוכו!פשוט ללקק את האצבעות!

דיברתי עם הבחור,הוא נתן לי הוראות להמשך המשימה,אבל לי כבר לא היה איכפת-היה לו בווילה הזו איזה 50 חדרים עמוסים בכל טוב...הלכתי לחדר הכי צדדי,חיכיתי שהשומרים לא ישימו לב והתחלתי לפרוץ תיבות...לבסוף יצאתי מהווילה עמוס בשלל [ובקושי יכלתי להתקדם מרוב עומס משקל על הדמות] והמשכתי לי בדרכי

ככה הולכים סיפורים,רק שזה נהיה יותר ויותר טוב במשחק...פשוט סיפור חיים שלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי בפורום הרשמי של המשחק שאנשים אמורים לקבל את המשחק כבר מחר ויש כאלה שאמורים לקבל כבר בשעות הקרובות.

אני אישית לא הצלחתי להתחבר לMORROWIND וניסיתי לשחק בו כמה פעמים לעומת GOTHIC שאהבתי מהרגע הראשון אבל אני מקווה שלפרק החדש של המשחק אני אתחבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע מוזר, המשחק הזדהב מזמן, ולשתי החברות מערך הפצה אימתני למידי

אבל יתכן שיש משהו בזה, גייםספוט הבטיחו מרתון אובילביון היום של 12 שעות, היום כמעט נגמר ואין כלום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע מוזר, המשחק הזדהב מזמן, ולשתי החברות מערך הפצה אימתני למידי

אבל יתכן שיש משהו בזה, גייםספוט הבטיחו מרתון אובילביון היום של 12 שעות, היום כמעט נגמר ואין כלום...

שמע,חנויות המשחקים הבטיחו שהמשחק יגיע לאנשים לפני שעות,והוא עדיין לא הגיע [גם לא בשעה המיועדת]

עוד טענה לחיזוק הענין:

בשבוע האחרון בט'דה משחררת כל יום טריילר חדש מהמשחק [כאשר בכל טריילר יורד יום,יעני 4 DAYS TO GO למחרת הטריילר יהיה 3 DAYS TO GO]

הטריילר האחרון שהופץ היה טריילר של TWO DAYS TO GO....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...