עזרה לגבי ארצות ייצור של מדיות VERBATIM DVD (אופיס דיפו). - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה לגבי ארצות ייצור של מדיות VERBATIM DVD (אופיס דיפו).

ice2k

Recommended Posts

אני רוצה לקנות שתי חבילות של VERBATIM 16X במבצע של השני בחצי מחיר באופיס דיפו. לא הצלחתי למצוא מידע עדכני בפורום לגבי החבילות שכדאי לקנות מבחינת MEDIA CODE. מבדיקה בסניף ראשל"ץ המדיות שנמצאות שם כרגע במלאי הן תוצרת TAIWAN או תוצרת INDIA , אין תוצרת יפן, ולמעשה אני לא בטוח מה בדיוק + ומה -. בכל מקרה רציתי לדעת מה הן המדיות הכדאיות יותר לקנייה ומה הקוד של כל ארץ ייצור , אני כמובן מעוניין במדיות עם קוד של מיצובישי (MCC).

תודה.

נ.ב. - עד כמה שאני זוכר במבצע הזה זה 90 לחבילה ז"א 135 לשתי חבילות (2.7 ש"ח לדיסק). האם יש כרגע בשוק עוד מדיות כדאיות לקנייה במחיר טוב ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מצטרף ומוסיף לשאלה:

אני ראיתי שקוד המדיה של ה- -R שמיוצרים בטיוואן הוא: Manufacturer Name: Mitsubishi Chemical Corp אז לגבי -r, אין לך מה לדאוג.

אני רוצה לשאול אם מישהו יודע מה קוד המדיה של ה- dvd+r שמיוצרים בהודו?? האם הם גם של מיצובישי?? (כי אני מעדיף את ה- +).

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אופיר 17 - תודה , זה בדיוק מה שרציתי לדעת - בעיקר שזה MCC ושמדובר במדייה איכותית ובדיוק את ה"-" אני מעדיף לקנות.

רק שאלה נוספת - האם קנית את הספינדל (25) לאחרונה ? תוכל לתת תיאור כללי שלו ושל הטקסט עליו רק בכדי שאהיה בטוח שאקנה את הדבר הנכון (אני מתכוון לקנות הרבה דיסקים).

שוטר8 - טוב לדעת שגם ההודו זה MCC, לפי זה אני מניח שמדובר גם כן במדייה טובה. בכל מיקרה התקיעות בנגן הDVD כנראה לא מעידות על איכות לא טובה אלא בעיות תאימות של נגני עם מדיות "+" , זו בדיוק הסיבה שאני מעדיף "-".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטרף ומוסיף לשאלה:

אני ראיתי שקוד המדיה של ה- -R שמיוצרים בטיוואן הוא: Manufacturer Name: Mitsubishi Chemical Corp אז לגבי -r, אין לך מה לדאוג.

אני רוצה לשאול אם מישהו יודע מה קוד המדיה של ה- dvd+r שמיוצרים בהודו?? האם הם גם של מיצובישי?? (כי אני מעדיף את ה- +).

תודה.

יש לי Verbatim DVD+R X8 מאופיס דיפוק של MCC ומיוצרים בהודו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הולי תודה - אך אני מתכוון לקנות את מדיות ה16X שנמכרות כרגע באופיס דיפו.

אינטגרל - תודה , למעשה אני מעדיף מדיות במחיר של בערך 70 ש"ח לחבילה של 25.

לפי מה שנראה אני אלך על ה16X שמיוצרים בTAIWAN , רק מקווה שאין פאשלות בסטוקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שנראה אני אלך על ה16X שמיוצרים בTAIWAN , רק מקווה שאין פאשלות בסטוקים.

לא צריכות להיות שום פאשלות, אילו הוורבטים הטובים שתמיד ישנם באופיס דיפו, תמיד שיש איזה אני קופץ על 2-3 חבילות של made in taiwan, אחלה מדיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני כשנה הבאתי קישור שמשווה בן המדיות

ןאז הוכח ש VERBATIM -RX8 הרבה יותר טוב מ VERBATIM DVD+RX8

השאלה הנשאלת אם זה אותה התנהגות ב X16

למי שימצא ראשון השוואה אשמח אם הוא יפרסם אותה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...