AMD 3200 או Intel 805D ? - עמוד 6 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

AMD 3200 או Intel 805D ?

nivabotbol

Recommended Posts

• תגובות 164
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה יודע להרכיב לבד ?

ככה זה יוצא הרבה יותר זול (קצת באלגן אבל זה שווה בסוף איזה 200-300 ש''ח)

שמתורגמים לכפולי עם לוח נורמלי וכרטיס מסך חזק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע להרכיב לבד....:(

אנשים, אני מבקש ממכם מחשב במקום אחד מלבד כרטיס מסך....אפשר בבקשה הצעות....תודה חברים...

חשבתי אולי לקחת מחשב טוב ובלי כרטיס מסך טוב ...אולי איזה 6200 (כי אני לא גיימר) וב600 שחסכתי מהכרטיס אשפר לשפר את הלוח ולקנות מסך CRT....אתם לא חושבים?

ובעתיד אני יקנה כרטיס מסך טוב..

ניב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק...

הרכיבו לי מפרט בisracomp.com ב4 אלף בול...אבל עם 6800GS....ושמו שם לוח של 350 שקל....מה כדאי לעשות?

למה אני צצריך יקר? עם מצאתי לוח תומך דואל קור, אז למה אני צריך שיהיה יקר? 350 לא מספיק?

האם הלוח שמצאתי טוב לOC?

ועם הלוח כ"כ חשוב, אפשר לקנות כרטיס פחות טוב וספק פחות טוב ולהעלות בלוח.....אבל בחנות שציינתי אין X800GT...בעיה

תודה

ניב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק...

הרכיבו לי מפרט בisracomp.com ב4 אלף בול...אבל עם 6800GS....ושמו שם לוח של 350 שקל....מה כדאי לעשות?

למה אני צצריך יקר? עם מצאתי לוח תומך דואל קור, אז למה אני צריך שיהיה יקר? 350 לא מספיק?

האם הלוח שמצאתי טוב לOC?

ועם הלוח כ"כ חשוב, אפשר לקנות כרטיס פחות טוב וספק פחות טוב ולהעלות בלוח.....אבל בחנות שציינתי אין X800GT...בעיה

תודה

ניב

אפשר לראות את הלוח הזה שהציעו לך ב350 שח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הלוח: 775Dual-880Pro

הנציג מישרא-קומפיוטר אמר לי שהלוח ממש לא טוב....תכנסו לאשכול שפתחתי בפורום "מפרטים"...קוראים לו "המלצה למחשב עד 6 אלף ללא מסך"....כי כבר ערבבנו בין שני הנושאים....

המוכר בישרא אמר לי שלוח נורמלי שמתאים לOC מתחיל ב600 שקל ומעלה....זה סתם בולשיט? עם הלוח שבחרתי אפשר לעשות OC?

הייתי רוצה לקבל ממכם מפרט משם...אין לי מושג מה לקחת

ניב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנציג מישרא-קומפיוטר אמר לי שהלוח ממש לא טוב....תכנסו לאשכול שפתחתי בפורום "מפרטים"...קוראים לו "המלצה למחשב עד 6 אלף ללא מסך"....כי כבר ערבבנו בין שני הנושאים....

המוכר בישרא אמר לי שלוח נורמלי שמתאים לOC מתחיל ב600 שקל ומעלה....זה סתם בולשיט? עם הלוח שבחרתי אפשר לעשות OC?

ניב

לוח לא משהו.. עדיף לוח מבוסס 945...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניב

המוכר צודק

הלוח המינימלי לOC זה לוח מבוסס 945P

והוא עולה 620~

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז במה לבחור? אין תקציב....

או שאני יכול לרדת מהGS ולקחת כרטיס מסך אחר...כמו הX800GT ולחסוך ככה 300 שקל ולקנות לוח טוב ב650....

מישהו בבקשה, אבל בבקשה יכול להרכיב לי את המפרט +הכרטיס מסך שיהיה מKSP?

תודה רבה!!!

ניב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...