עריכה: המפרט הסופי שלי עד 4200 ש"ח ! - עמוד 4 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עריכה: המפרט הסופי שלי עד 4200 ש"ח !

nivabotbol

Recommended Posts

יש ב-KSP לוח של Asrock שתומך ב-D805 ועולה רק 400 ש"ח.

קוראים לו ?775Dual-880Pro והוא מבוסס על שבב של VIA.

(Asrock היא חברת בת של ASUS לייצור הלוחות התקציביים ביותר שלהם)

הנה ביקורת על הלוח:

http://www.ocworkbench.com/2005/asrock/reviews/775Dual-880Pro/g1.htm

ניתן לראות שלרוב הביצועים שלו אינם נופלים משל לוחות המבוססים על צ'יפסט 955X.

יש ל-KSP גם לוח מדגם ?P5SD2-X של ASUS שעולה 490 ש"ח וגם תומך במעבד D805 ומבוסס צ'יפסט של SIS 656, אך בניגוד ל- הוא לא יתמוך גם במעבדים החדשים יותר של אינטל (כמו סידרת ה-D9XX עם ליבת הפרסלר) במקרה ותחשוב על שידרוג עתידי של מעבד משומש או משהו בסגנון.

יש להם גם את המעבד (D805), בחבילות מבצע שלהם, אז אני מאמין שיסכימו למכור לך אותו רק אם תקנה מחשב שלם (מה שאתה בכל מקרה מתכוון לעשות).

שווה לנסות להתקשר אליהם לדבר עם איש מכירות ולשאול.

לדעתי לך בכרטיס מסך על X800GT של Powercolor עם 256 מ"ב, ב-860 ש"ח זה מחיר נהדר ובזמנו רוב הכרטיסים הללו הגיעו עם ליבה שטובה להמהרה. בכל מקרה זו תמורה מצויינת למחיר.

עם מעבד וכרטיס כאלו תצטרך ספק כח נורמלי ואני חושש שהפתרון compucase 6a21 שלהם אולי לא יספיק, הוא מגיע עם ספק 400ARTF שיש לו 18A על ה-12V (ספק שאנשי המכירות יהיו יעילים מספיק במקרה הזה)

אני מאמין שבכל מקרה יהיה קצת קשה להכניס את הכל בתקציב.

אני מבין שאתה צריך גם הרכבה וגם זה עולה בין 160-200 ש"ח.

אגב אם אתה לחוץ בתקציב שים לב שה- תומך גם בכרטיסי AGP. אם יש לך כרטיס AGP פשוט שאתה יכול לשים בינתיים ולשדרג בשלב יותר מאוחר לכרטיס PCI-Express רציני אחרי שתחסוך, זה אולי יכול לעזור לך. שים לב שהחריץ AGP דיי מסורס כאן ולא מיועד למשחקים במיוחד.

אגב פתרון דומה יכול להיות לקחת לוח מבוסס 945G (כמו הג'יגהבייט ב-650 ש"ח) עם כרטיס מסך מובנה, ולהוסיף כרטיס מסך רציני יותר בשלב מאוחר יותר.

הנה ניסיון למפרט ב-isracomp.com (הם פשוט בין הזולים על הלוח ומעבד)

CPU Intel Socket 775 Pentium D 2.6 GHz #805 841

Mainboard Intel 775 775Dual-880Pro 350

Memory PDP 512 MB 533 MHz x2 599

VideoCard PCI-e PCX 6800GS 256 MB 1162

Hard disk IDE Maxtor 250 GB Cache 16 MB 6L250R0 629

Case Compucase 6CS3 170

Power Supply HEC 400TRT 291

Sum 4042

לא כולל הרכבה ולא כולל צורב

אני מניח שתצטרך לרדת בכרטיס מסך בשביל זה, למרות שדווקא הייתי שוקל ירידה בכונן הקשיח ל-160 ג"ב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 76
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

וואו תודה רבה לך !!

הייתי יורד קצת בכרטיס מסך לטובת צורב...:)

הלוח אם הזה טוב ל OC? או שהוא ממש עגלה?

עריכה*:

ראיתי שהלוח לא תומך SATA....וראיתי גם שלקחת הארד דיסק IDE...יש מצא למצוא לוח שתומך בזה בתוספת קטנה?

ובכמה ערוצים הוא תומך בכרטיס קול?

ניב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוח אכן תומך ב-SATA, סתכל על החיבורים בפינה:

Picture%204112%20copy.jpg

אין לו תמיכה ב-SATA300, מה שנקרא SATA-II, אבל זה לא עקרוני כי זה לא מראה שיפור בביצועים והכוננים הללו עובדים גם ב-SATA150.

באשר למקסטור - טעות שלי, קח WD2500KS שעולה רק עוד 5 שקלים והוא SATA.

מבחינת OC לא הייתי מצפה להרבה. למרות שהם הגיעו לבאס 230, אז סביר להניח שלא יהיה לך בעיה להביא אותו ל-166 ולקבל מעבד 3.3 ג"ה. עדיין זה לוח תקציבי בכל זאת.

הכרטיס קול הוא 8 ערוצים כמו שכתוב בביקורת (מבוסס על Realtek ALC850).

באשר לצורב - ראיתי שיש לך עכשיו שלושה כוננים אופטיים במחשב שלך, הייתי לוקח אחד מהם בינתיים ונשאר עם הכרטיס מסך החזק יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לך ותודה!

דיברתי עם ישרא-קומפיוטר, דיברתי עם אחד בשם מיכאל, בחור רוסי נחמד, הוא אמר שהרכבה לא עולה כסף עם אני לוקח את כל החלקים ביחד...כבר חסכתי 170-200 שקל...:)

הוא אמר שהלוח שבחרתי לא מתאים לOC והוא אמר שזה לוח די פשוט

הוא אמר שלוח שמתאים לOC המחירים שלהם הם מ600 ש"ח ומעלה....האם זה בולשיט או שהוא דובר אמת?

לקחת את הלוח הזה?

בקשר למעבד- שאלתי עם אני צריך לקחת מאוורר חזק יותר, הוא אמר שאני לא צריך ....לקחת מעבד יותר חזק?

הבחור לא ניסה לעבוד עלי או להכריח אותי לקחת דברים....ממש אחלה שירות...:)

ואני יקח את הצורב שלי, יצבע אותו לשחור (שיתאים למארז) ואיזה שבוע שבועיים אחר כך אני יקנה צורב רגיל (גם שחור) ויתקין לבד...

מישהו מכיר את החנות? היא אמינה?

ובקשר להארד דיסק- יש לו שם הארדק דיסק SATA 250 ג'יגה ב605 שקל....זה הכי זול שמצטתי...בלוג'יק אותו דבר כזה עולה 595....

יש דברים שלוג'יק יותר זולים (כמו הזכרונות,הארד דיסק,מארז) ויש דברים שישרא יותר זולים (לוח אם ,מעבד,כרטיס מסך)

ובקשר למארז- אין לי מושג שם באתר אילו של compucase באים עם ספק....והאם אני צריך ספק 400 וואט?

עם אפשר בבקשה מפרט סופי, עם הדברים הסופיים, אז תודה :)

ניב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא לקחת X800GTO שיותר זול?

http://www.skypc.co.il/scripts/prodView.asp?idproduct=1277

תסתכל על המק"ט, זו גירסת ה-128 מ"ב המסורסת.

חוץ מזה שהבן אדם דיי מעוניין לקנות הכל במקום אחד כולל הרכבה.

ניב - באשר לחנות, סורי אבל אין דיונים על איכות שירות בפורום. אישית לא ממש שמעתי על החנות עד כה ופשוט מצאתי אותם ב-ZAP. המחירים ממש זולים ואני תוהה איזה רווח החבר'ה הללו עושים בכלל אם גם ההרכבה בחינם.

באשר ללוח - הוא לא אוברקלוקר מצטיין, אבל הוא אמור להגיע בערך למה שהצליחו בביקורת.

מעבד חזק יותר - אין לך תקציב ואין צורך.

וכן רצוי מאוד ללכת על הספק 400W ע מעבד וכרטיס מסך שכאלו, והספק הזה כמינימום לדעתי. בכל מקרה על כל המארזים מצויין לך אם מגיע עם ספק או לא. המארז שבחרתי הוא ההכי זול, אם אתה מוכן להוסיף עוד איזה 90 שקל למארז 6A19 ללא ספק - לך על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי. כי דברים בחינם בדרך כלל אומרים שיש קאץ', השאלה מה הוא?

לא ניראה לי שיש איזה טריק...

החנות ניראית לי מאוד חדשה וקטנה....לא ניראה לי שמתחבא משהו מאחרוי זה....אולי הוא רק מתחיל את דרכו ורוצה לרכוש שם של חנות עם מחירים טובים וכ'ו...

ואין בKSP מעבד D805...חיפשתי במחלקת ולא מצאתי....אתם בטוחים שיש שם?

עוד מעט אני יגיש לכם את המפרט, אני יכתוב אותו לכאן, ותגידו לי מה לתקן ומה לא....

והאם לקחת יותר טוב למעבד?

בקשר לכרטיס- אני רוצה כרטיס שיהיה טוב ל3 שנים הקרובות....הGS ממש יקר....1150 שקל....מוגזם קצת...עדיף X800GT מKSP....

אני רוצה להגיע עד 4 אלף שקל...עם אפשר גם כונן פלופי וצורב פשוט שיכנס ב4 אז אני אשמח...כי חסכנו בכרטיס מסך, בהרכבה...וגם המחירים שם די זולים של המעבד הלוח ....

מצטער שאני משגע אותכם אנשים, אני רוצה לדעת מה הכי כדאי בישבילי כי זה מחשב ל 3 שנים...:) אבל תודה לכם שאתם עוזרים לי! באמת אתם אחלה ויש לכם פורום תותח!

ניב :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי חב'רה, עכשיו הלכתי לחנות בשם "מיתר מחשבים" ...תיראו איזה הצעות קיבלתי...ממש התלהבתי מהם:

ההצעות:

הצעה אחת: 3200

מעבד- 3200 VENICE

קירור למעבד THERMALTAKE M6

לוח אם DFI INFINITY NF4 ULTRA

זכרון GIEL 2X512 DDR3200+ ?Heat Spead

כונן פלופי 1.44 שחור

צורב 52X30X52

MAXTOR 250 GB SATA II 16MB

SAPPHIRE X800GT 128MB DDR3

מארז שחור ATX +מאוורר+ ידית

ספק כוח ENERMAX 350W

מקלדת

עכבר

ס"הכ 4100 ש"ח - תשלום במזומן .... (אפשר לנסות להוריד ל4 )

הערות למפרט AMD: האם המארז של החברה טוב? אני ראיתי אותו והוא אחלה אני לא צריך יותר מזה, האם הקירור סבבה? הוא יותר טוב ממה שמקבלים בסטוק או לשפר אותו עוד טיפה?

הצעה INTEL D805:

מעבד- Intel D805 2.66GHZ DUAL CORE

לוח אם: GigaByte 8I945PG

זכרון STARIX 512X2 DDR2 533

כונן פלופי 1.44

צורב 52X30X52

דיסק קשיח MAXTOR 250GB SATAII 16MB

SAPPHIRE X800GT 128MB DDR3

מארז שחור ATX +מאוורר+ ידית

ספק כוח ENERMAX 350W

מקלדת

עכבר

ס"הכ- 4050 ש"ח תשלום במזומן (אפשר גם להוריד ל4 )

* הערות למפרט אינטל : האם הלוח אם טוב מאוד? האם הספק מספיק חזק בשביל OC?*

ההרכבה בישבילי היא בחינם+ אחריות לכל המחשב ל3 שנים + התקנת ווינדוס+ התקנת צורב שיש לי - הכל כלול במחירים הנ"ל

מה אתם אומרים על ההצעות?

לפי דעתי ההצעה של הAMD ממש מפתה...והמחירים האלה הם רק בישבילי בגלל שאני מביא לו לקוחות .....

גם נוח לי לקנות שם כי זה מול הבית שלי- למקרה שיהיה לי בעיה אז אני לא יהיה תלוי בנסיעות וכ'ו....

מפרט כזה בדיוק בלוג'יק ללא שינוים היה עולה לי - 4710 ש"ח בדיוק....

מה לבחור?

תודה רבה מראש,

ניב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...