בעית מגנטיות במסך, נראה כתם על חלק מהמסך - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעית מגנטיות במסך, נראה כתם על חלק מהמסך

idan1836

Recommended Posts

אחי קח תמסך לחנות מחשבים או תחנות שקניתה מימנה והם תוך פחות מדקה מסדרים לך את זה זה בעיה ביכלל לא קשה פשוטה מאוד הבעיה גם היה אותה כמה דגוסים [DUGUS] או איך שרושמים חח והזזתי תכתם עם מגנט אצלי הכתם היה סגול כזה באצמע המסך והזזתי אותו עם מגנטים גם ניתקתי מהחשמל ותזיז תמגנט מליד המסך כי יוכל להיות שזה הבעיה שהמגנט לידו עדין עם כן תזיז אותו עם לא תנסה מנה שאמאתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום מגנט ליד המסך, שמתי בצד מגנט כדי למשוך את הכתם וזה עשה כתם באותו מקום והשאיר את הקודם !

זו לא שיטה טובה, אני אלך לחנות מחשבים או לטכנאי כלשהו ונראה איך יסתדר הכל.

והפתרון של הוצאה מהחשמל לא עוזרת, הזכרתי כבר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, קח את המסך למעבדת תיקונים, יש להם את המכשיר לתיקון מיגנוט (המכשיר ששאלת בהתחלה). קודם תברר אצלם כמובן (מה מי מו כמה למה).

ובקשר לשיטה שבקישור שנתתי, מהתגובות שיש שם, השיטה כן עובדת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרה לי אותו דבר רק עם , קירבתי מגנט למרכז המסך כדי להדגים למישהו כמה זה לא טוב לקרב מגנטים לטלוויזיה ( :kopfpatsch:)

ונתקעתי עם כתם באמצע המסך , אבל החדשות הטובות הם שעם הזמן (בערך שבוע) הכתם נעלם לגמרי

תן לזה זמן, אולי זה יעלם לבד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נקווה שיעלם למרות שלא נראה לי, אני אוציא את המסך ללילה מהחשמל היום ונעדכן בתוצאות (שקרוב לודאי, יהיו ללא שינוי).

ועם הכתם שיש לי, לא קירבתי לשניה את המגנט, זה היה לכמה שניות ארוכות ולא ידעתי שיקרה משהו כזה. :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשה מה שכולם אומרים לך במיוחד לאור זה שאני רואה שאתה בהיסטריה.

קח את המסך לטכנאי- אל תסתבך יותר מדי (במיוחד לא עם מדריך שבמקרה הטוב אדם לא מנוסה יכול לגרום נזק רב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז כמו שאמרו תיקח בד או ניילון עבה תשים על המסך שלא יקבל מכה כל שהיא ...

תיקח מברגה אפילו לא חייב להשתגע עם מקדחה

תדביק לה בקצה שני מגנטים ושלא יבלוט ממנה איזה שפיץ

ותעשה על המסך ותראה אולי תצליח ככה שום נזק לא יגרם זה בטוח ואין מה לפחד זה מברגה ... :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...