סרט "מי מאוהב באולמאט?" - עמוד 9 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סרט "מי מאוהב באולמאט?"

MOFRA

Recommended Posts

• תגובות 132
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כבר הצלחת לערוך פרופיל פסיכולוגי שלי? אתה ממש מוכשר. וגם ממש טועה.

העובדות הן שהאליטה התקשורתית והאליטה המשפטית הן ברובן שמאלניות. ואנשים, מה לעשות, פועלים בין השאר לפי השקפת העולם שלהם. אם רובם שמאלנים, פעולותיהם יהיו לעיתים קרובות נוטות יותר לשמאל מאשר לימין.

אני כבר הראתי את זה פעם אחר פעם. כל מה שהצלחת לומר בתגובה זה "לא נכון". אם יש לך ראיות, תציג אותן. אם אין לך, איך בדיוק אתה מתכוון להתווכח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הראית לי בעבר? ציטוטים של אנשים מהתקשורת

יופי.

ישב איזה בחור ימני ועשה עבודה (טובה) שבה הוא דג כל התבטאות שמתאימה לו

לצערי לא ישב בחור מהשמאל על פרוייקט כזה, כך שאני לא יכול "להחזיר לך"

די כבר עם ההתבכיינות הפתטית הזאת

דופקים אותכם, כולם נגדכם

כל היום אכלו לי, שתו לי. (נסה לדמיין את זה בסגנון אומלטה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד מהשמאל לא ישב ועשה רשימה כזו? מסכן. אוהב להרגיש מקופח ואומלל? :P

בוא נראה אותך: על כל שם של איש תקשורת (כתב, עורך או מגיש) שידוע כתומך ימין שתציג, אני אציג שני שמות של תומכי שמאל. נראה למי יגמרו השמות ראשון. מוכן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא הבן אדם לעשות איתו דו קרב כזה

כי אין לי מושג מה ההשקפות הפוליטיות של אנשי התקשורת השונים.

(ולך יש יתרון - אתה פשוט תתן לי את השמות של האנשים שמצוטטים ברשימה שלך)

אתה פשוט אוהב "לנצח" בויכוחים ע"י הסתמכות על עבודה שעשו אחרים

(בדיוק כמו עם הבג"צים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכנע בלי קרב, מה? פחדן. :P

אתה מוזמן להסתמך בעצמך על עבודה של אחרים. רגע, אין עבודה כזו? מעניין. מה, השמאלנים לא מסוגלים לחפש באינטרנט? או אולי אתה לא מוצא כי אין מה למצוא?

והבג"צים - זו בד"כ עבודה שלי. אני קורא עיתונים, אני זוכר מה שאני קורא, אני מוצא עיוותים. זה לא מסובך. נסה את זה פעם ואולי העיניים העצומות שלך יפקחו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, הם פשוט לא פתטים כמו הבכיינים מהימין

:)

וכן, אני מתקן את עצמי , אתה לא מסתמך רק על עבודה של אחרים, אתה מסתמך גם על עבודה שאתה עשית בעבר.

וכמובן שאתה מחליט במקרים האלה שההחלטה של השופטים לא נכונה, וזאת לאור הידע המשפטי הנרחב שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו, באמת. אני לא מסתמך על הידע המשפטי הנרחב שלי, אני מסתמך על הרקע המשפטי הנרחב של שופטי בג"צ בעצמם. הרי על כל מקרה בו הם פסקו לרעת הימין, הבאתי מקרה מקביל הוא הם פסקו לטובת השמאל. שלא לדבר על המקרים בהם באותה פסיקה היתה דעת מיעוט הפוכה.

אבל יודע מה, אני הולך לקשור לעצמי יד אחת מאחורי הגב: ברשימת אנשי התקשורת השמאלניים שלי לא יופיע אף אחד שכבר הופיע ברשימה אליה קישרתי בעבר. גם בלעדיהם אני עדיין יכול להביס אותך ביחס של לפחות 2:1. עכשיו אתה מוכן, או שאתה עדיין משתפן?

יש לך דרך פשוטה ומכובדת לצאת מזה - תודה שטעית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו, באמת. אני לא מסתמך על הידע המשפטי הנרחב שלי, אני מסתמך על הרקע המשפטי הנרחב של שופטי בג"צ בעצמם. הרי על כל מקרה בו הם פסקו לרעת הימין, הבאתי מקרה מקביל הוא הם פסקו לטובת השמאל. שלא לדבר על המקרים בהם באותה פסיקה היתה דעת מיעוט הפוכה.

אם המקרה היה באמת מקביל, הפסיקה היתה זהה.

זה שהCASE נראה לך זהה לא אומר שזה כך

אבל יודע מה, אני הולך לקשור לעצמי יד אחת מאחורי הגב: ברשימת אנשי התקשורת השמאלניים שלי לא יופיע אף אחד שכבר הופיע ברשימה אליה קישרתי בעבר. גם בלעדיהם אני עדיין יכול להביס אותך ביחס של לפחות 2:1. עכשיו אתה מוכן, או שאתה עדיין משתפן?

יש לך דרך פשוטה ומכובדת לצאת מזה - תודה שטעית.

אתה רוצה לקרוא לזה משתפן? אתה מוזמן

אני לא הבן אדם לעשות איתו דו קרב כזה

כי אין לי מושג מה ההשקפות הפוליטיות של אנשי התקשורת השונים.

עד כדי כך שאפילו אין לי מושג מה ההשקפה הפוליטית של המפורסמים ביותר

כך שגם גם אם "תנצח" , זה לא יהווה הוכחה לשמאלניותה של התקשורת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמת לב לכך שהטיעון שלך הוא בעצם טאוטולוגי?

בג"צ לא מוטה פוליטית. מכאן שכל הפסיקות שנראות מוטות פוליטית הן בעצם מאוזנות. מכאן שבג"צ לא מוטה פוליטית, כי כל הפסיקות שלו מאוזנות.

הבאתי כבר כמה דוגמאות בהן מקרים זהים הביאו להחלטות הפוכות. לעזאזל, בדוגמה של אקסלרוד/ג'אברין, כדי להוציא את ג'אברין זכאי, הם שינו את החוק! אפילו אהרון ברק נאלץ להודות שהעסק מסריח ויצר תקדים חדש (ומוזר) כדי לצאת מהפלונטר.

באמת, אתה אומר שאתה לא מכיר את פסיקות בג"צ, אבל אתה כל כך משוכנע שהוא מאוזן פוליטית ושום דבר לא ישכנע אותך אחרת. אתה אומר שאתה לא מכיר את עמדותיהם הפוליטיות של אנשי התקשורת בארץ, אבל אתה כל כך משוכנע שהתקשורת מאוזנת פוליטית ושום דבר לא ישכנע אותך אחרת. יש לזה שם: פנאט.

זה מדהים, אפילו כשבכירים בתקשורת מודים שהם שמאלנים ושהסיקור שלהם מוטה לטובת השמאל, אתה עדיין מכחיש. אם זה לא שיכנע אותך, שום דבר לא יכול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תהיה בריא עם "ההוכחות" שלך

מתוך אלפי פסיקות בג"צ יש לך 6,5 נגיד אפילו 10 מקרים.

שאתה, עם הידע המשפטי שלך החלטת שהן זהות לחלוטין.

נגיד שהן זהות, על איזה אחוז מדובר?

ולפי זה קבעת שבג"צ שמאלנים

אם הייתי משפטן ויודע בוודאות שאין גם פסיקות ימניות של בג"צ

עדיין זה היה CASE חלש, אבל זה היה איזה סוג של CASE

אבל אני לא משפטן, אז אתה בעצם מבסס את ההוכחה שלך על העובדה שאני לא מכיר פס"דים של בג"צ.

אין ספק

הוכחה ניצחת לכך שבג"צ שמאלנים

:-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...