סרט "מי מאוהב באולמאט?" - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סרט "מי מאוהב באולמאט?"

MOFRA

Recommended Posts

זאת מדינה דמוקרטית

וגם מדינה יהודית.

ואל תכנס עוד פעם למגילת העצמאות בבקשה.

במדינה דמוקרטית לא ניתן לחוקק חוק לא דמוקרטי

פעם נוספת - מדינת היא מדינה יהודית ודמוקרטית.

שים לב: קודם כל יהודית, ורק אח"כ דמוקרטית.

20 דקות זה לא מזמן

בן כמה אתה? 14? תגיד תאמת.

:lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 132
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תגדיר את זה איך שאתה רוצה

אתה לא יכול לשלול מאנשים אזרחות על סמך מוצאם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה תתן לכל ערבי-ישראלי שרוצה אפשרות לשרת בצבא?

למרות שנדמה לי שהייתי ברור, אני אפרט...

הרעיון הוא להקים רשות שתנתב/תכשיר אנשים לשירות לאומי למדינה - אבל לא שירות כסת"ח כדי לסמן "וי" ששירתו. שירות אמיתי ותורם.

דוגמה לשירות כזה יכולה להיות עבודה בבניין. המשכורת תהיה מינימלית (לא מינימום! מינימלית - הכי מעט שניתן לשלם בשירות לאומי, במסגרת ההגיון, כפי שהמשכורת למשרתים סדירים בצה"ל אינה מינימום).

כך, קבלן בניין שבונה עבור המדינה (אם זה בניין ממשלתי, או שכונה בסבסוד הממשלה) יוכל לקבל עובדים מוזלים כאלה, ולהוזיל משמעותית את עלות הבניה.

דוגמה אחרת היא שירות בגוף כמו מע"צ - תוך הוזלה מסויימת של העלות של פרוייקטים.

עוד אפשרויות כמו שליחת עובדים זולים לעיריות לצרכי גינון וניקוי העיר, ויש המון אפשרויות - אם רק ננסה להיות פרגמטיים ויצירתיים וננסה באמת לבחון את הרעיון לעומק.

ולשאלתך (למרות שנדמה לי שהייתי ברור - גם קודם היה נדמה לי אותו דבר)...

לא, אני לא אתן לכל ערבי שירצה לשרת בצבא - מערכת הביטחון תחליט מי רשאי לשרת בתוכה ומי לא - לא אני צריך לקבוע את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יופי, עכשיו תחזור לבית ספר ותבקש מהמורה שתלמד אותך למה הזילזול שלך באנשיי שדרות מראה עד כמה אתה צעיר ומטומטם ולמה הוא גורם לי להתעצבן. תבקש שתסביר לך למה זכותם של ילדיי שדרות(אזרחיי ישראל) לחיות בשקט בלי שיפלו עלייהם קסאמים

מי טען אחרת ? :kopfpatsch:

זה לא מונע את העובדה ששדרות זה חור נידח.

1.כמו שOMRIJ אמר!

2.זה כתוב במסמך שאין לו בסיס חוקתי לכן הוא לא מחייב אף אחד אז בעיה שלך...תחשוב מה שבא לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות שנדמה לי שהייתי ברור, אני אפרט...

הרעיון הוא להקים רשות שתנתב/תכשיר אנשים לשירות לאומי למדינה - אבל לא שירות כסת"ח כדי לסמן "וי" ששירתו. שירות אמיתי ותורם.

דוגמה לשירות כזה יכולה להיות עבודה בבניין. המשכורת תהיה מינימלית (לא מינימום! מינימלית - הכי מעט שניתן לשלם בשירות לאומי, במסגרת ההגיון, כפי שהמשכורת למשרתים סדירים בצה"ל אינה מינימום).

כך, קבלן בניין שבונה עבור המדינה (אם זה בניין ממשלתי, או שכונה בסבסוד הממשלה) יוכל לקבל עובדים מוזלים כאלה, ולהוזיל משמעותית את עלות הבניה.

דוגמה אחרת היא שירות בגוף כמו מע"צ - תוך הוזלה מסויימת של העלות של פרוייקטים.

עוד אפשרויות כמו שליחת עובדים זולים לעיריות לצרכי גינון וניקוי העיר, ויש המון אפשרויות - אם רק ננסה להיות פרגמטיים ויצירתיים וננסה באמת לבחון את הרעיון לעומק.

ולשאלתך (למרות שנדמה לי שהייתי ברור - גם קודם היה נדמה לי אותו דבר)...

לא, אני לא אתן לכל ערבי שירצה לשרת בצבא - מערכת הביטחון תחליט מי רשאי לשרת בתוכה ומי לא - לא אני צריך לקבוע את זה.

אוקיי, אתה פשוט רוצה עבדים לתקופה של שנתיים-שלוש

תתן להם לעבוד בבניין, בכבישים, בגינון תמורת משכורת מינימלית

(במטרה כמובן שהם לא יסכימו)

ואז תתן להם את כל הזכויות שאתה נותן לחיילים. (אזרחות)

אם הם יבקשו הקלות ת"ש במסגרת השרות הלאומי שלהם? תתן להם?

(הרי לחיילים אתה נותן)

ומה תעשה כשהם יפנו לבג"צ ויתלוננו על חוסר השיוויוניות ?(יהודים לצבא ערבים לבניין)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועל סמך זה שהם רוצים להשמיד אותך?

מי טען אחרת ? :kopfpatsch:

אתה מכחיש שזלזלת באנשיי שדרות וקראת למקום "חור"?

למה מי אתה בכלל? אתה עבדת בשביל הבית שלך? אתה עשית בשביל להגן על הבית שלך מפני האויב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עבדים לתקופה של שנתיים 3? ומה זה בדיוק חיילים? יותר טוב???

לגבי פנייה לבג"ץ - זה כמו שאני אפנה לבג"ץ ואתלונן שלא קיבלו אותי למוסד בגלל סיווג ביטחוני. זה הרי מגוחך. טבעי יהיה, שבאופן סטטיסטי, הרבה יותר ערבים לא יעברו סיווג ביטחוני מאשר יהודים. ושופטי בג"ץ לא עד כדי כך אטומים כדי להבין את זה (אם כי השופט הכי שפוי, חשין, כבר פרש). אני לא הייתי דואג בקשר לזה...

המטרה שלי היא להשוות את הקושי בשירות לאומי לזה שבשירות בצבא, במטרה שיהיה שיוויון כדי שלא ישתלם יותר לעשות שירות לאומי מאשר לשרת בצבא. המטרה היא שלא יהיו כאן אנשים בארץ שירגישו פראיירים. כמובן, שזה גם יגרום לאנשים שלא אכפת להם מהמדינה לא להצביע - דבר מאוד חיובי לדעתי (אבל כמובן, נתון לויכוח).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מכחיש שזלזלת באנשיי שדרות וקראת למקום "חור"?

למה מי אתה בכלל? אתה עבדת בשביל הבית שלך? אתה עשית בשביל להגן על הבית שלך מפני האויב?

לא אני לא מכחיש המקום ההוא פשוט חור באמצע מדבר ומה שלא תגיד לא יעזור זהה עדיין יהיה חור עלי אדמות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתי אמרת שאתה יורד מהארץ?

בשביל מה לעזאזל צריך פה שוויון בין ערבים ליהודים? זאת מדינת היהודים ושהערבים ילכו לחפש דירה במקום אחר

הם גם ככה מרגישים פלסטינאים ותומכים בגלוי בראשות ובחמאס. בשביל מה אנחנו מתנהגים בצביעות ומשחקים אותה יפיי נפש כשהאוייב נמצא בפתח?(אל תענו לי על זה שמאלנים חמודים. לא מעניין אותי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתי אמרת שאתה יורד מהארץ?

בשביל מה לעזאזל צריך פה שוויון בין ערבים ליהודים? זאת מדינת היהודים ושהערבים ילכו לחפש דירה במקום אחר

הם גם ככה מרגישים פלסטינאים ותומכים בגלוי בראשות ובחמאס. בשביל מה אנחנו מתנהגים בצביעות ומשחקים אותה יפיי נפש כשהאוייב נמצא בפתח?(אל תענו לי על זה שמאלנים חמודים. לא מעניין אותי)

אין לך זכות להגיד לנו לשתוק ...

זה שטח לא יהודי...מותר להם לתמוך במי שהם רוצים,זאת מדינה דמוקרטית אם יש לך בעיה עם זה שאתה במדינה דמוקרטית ואתה המיאוט אתה תמיד יכול להגיע לחבריך ביראן(אהה כן אין לך חברים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב ש-90% מהאנשים פשוט מרגישים לא בנוח לנטוש דיעות וותיקות שלהם - כי לכאורה זה יאיר אותם באור טיפשי...

האמת היא, שהיאחזות מטופשת בדעות למרות הוכחות תמידיות באי נכונותן מאירה את האנשים באור חכם הרבה פחות.

לצורך ההקשר, בבחירות הראשונות שהצבעתי, הצבעתי מרץ (נדמה לי מרץ וברק, כשהוא היה מול ביבי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מנסה להציג את זה כאילו שאני גזען שרוצה לשלול לערבים את האזרחות שלהם רק בשל היותם אזרחים, בעוד שלמעשה המצב הוא שהם בכלל לא רואים את עצמם חלק ממדינת (כמו The Freedom), ומהווים איום ממשי על מדינת .

לגבי הקביעה שלך שלא ניתן לשלול את האזרחות, אני אומר שכן אפשר.

איזה אוייב? הוא הרי מזדהה עם האוייב. :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לך זכות להגיד לנו לשתוק ...

זה שטח לא יהודי...מותר להם לתמוך במי שהם רוצים,זאת מדינה דמוקרטית אם יש לך בעיה עם זה שאתה במדינה דמוקרטית ואתה המיאוט אתה תמיד יכול להגיע לחבריך ביראן(אהה כן אין לך חברים).

א. מיעוט (לא אמרנו כבר שאתה צריך לחזור לבית הספר? ::))

ב. אני אוהב את הארץ, את המדינה ואת העם היהודי. ניראה לי שאתה הוא זה שצריך לעזוב את הארץ לאיראן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עבדים לתקופה של שנתיים 3? ומה זה בדיוק חיילים? יותר טוב???

לגבי פנייה לבג"ץ - זה כמו שאני אפנה לבג"ץ ואתלונן שלא קיבלו אותי למוסד בגלל סיווג ביטחוני. זה הרי מגוחך. טבעי יהיה, שבאופן סטטיסטי, הרבה יותר ערבים לא יעברו סיווג ביטחוני מאשר יהודים. ושופטי בג"ץ לא עד כדי כך אטומים כדי להבין את זה (אם כי השופט הכי שפוי, חשין, כבר פרש). אני לא הייתי דואג בקשר לזה...

המטרה שלי היא להשוות את הקושי בשירות לאומי לזה שבשירות בצבא, במטרה שיהיה שיוויון כדי שלא ישתלם יותר לעשות שירות לאומי מאשר לשרת בצבא. המטרה היא שלא יהיו כאן אנשים בארץ שירגישו פראיירים. כמובן, שזה גם יגרום לאנשים שלא אכפת להם מהמדינה לא להצביע - דבר מאוד חיובי לדעתי (אבל כמובן, נתון לויכוח).

אתה משווה עבודה בבניין לקושי של שירות בצה"ל?

מה עם הג'ובניקים?

ומה תעשה עם הערבים עם הפרופיל הנמוך? ומה תעשה כשילכו לרופא ויוציאו פטורים ממאמץ?

אתה מנסה להציג את זה כאילו שאני גזען שרוצה לשלול לערבים את האזרחות שלהם רק בשל היותם אזרחים, בעוד שלמעשה המצב הוא שהם בכלל לא רואים את עצמם חלק ממדינת (כמו The Freedom), ומהווים איום ממשי על מדינת .

לגבי הקביעה שלך שלא ניתן לשלול את האזרחות, אני אומר שכן אפשר.

אתה? גזען? מה פתאום

ואני שמח שאתה טוען שאפשר לשלול אזרחות על סמך מוצא.

כבר אמרתי את זה מספיק פעמים, מזל שדברים לא עובדים לפי איך שאתה חושב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...