ארקדי המלך - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ארקדי המלך

DAVIDD

Recommended Posts

אני ראיתי- ואם פספסת את הפואנטה של הסרט אז חבל מאוד עלייך- הנאום בסוף שהוא דופק להוא בחקירה- ואיך שזה יצא נכון שאיזה גנרל בארה"ב פתאום גנז את החקירה...

אתה גם כנראה פספסת את הנקודה- שכשכל הממשלות המצטדקות באות נגד סחר בנשק- הסוחרות בנשק הכי גדולות בעולם אלה ארה"ב,רוסיה,סין, וגם נמצאת די גבוה בסולם העולמי- אז עכשיו אתה בא ומזכיר את אנגולה?

בוא ואשאל אותך, אתה יודע בכלל מה קרה שם? במה מאשימים אותו? למי הוא מכר נשק (אם בכלל) ולמה? לא- אתה בא קורא כתבה בעיתון ומזה מחליט שאתה הד"ר הבינלאומי בכל הנוגע לסחר בנשק בעולם.

אני לא בא להצדיק אותו כי אני לא מכיר אותו אישית (ואני בטוח שאף אחד כאן לא כתב עליו עבודת גמר)- אבל מה שכן אני יכול להגיד שהוא לא חייב לאף אחד כלום, שום שקל- אין חוק כזה "תרומה" - ועשירי ארץ יודעים את זה היטב- ועדיין הוא מזרים כסף בכמויות,

מה הסיבות שלו? אני לא אתווכח שכנראה זה לא בגלל שהוא דואג לעניים- אבל מה אכפת לך מה הסיבות שלו? הוא עושה (מסיבותיו האישיות) משהו שהרבה צדיקים (הומניטריים) בוחרים לא לעשות.

האמת לא אכפת לי בכלל אם הוא עושה את זה מטוב לב או כדי לקנות אהדה- WHATEVER - כל עוד אתם מקבלים מזה תמורה תגידו תודה- רוב עשירי הארץ עושים את מה שהם עושים בלי שתראו מזה טיפת תמורה אלא תעושקו בעוד איזה משהו.

ולסיכום- לא נאה לכם מה שהוא עשה? וואלה זכותכם- כשיגיע המונדיאל תראו ערוצים אחרים.... אבל זה בטח לא יקרה הא? כי אז תשכחו איזה צדיקים אתם.

הבן אדם לא חייב לאף אחד פה כלום- ועדיין עושה- לא משנה מה הסיבות שלו-תגידו תודה וזהו.

אםשר להגיד לו תודה על דברים אחרים... לא על החלטות והסכמים עסקיים שלו...כשהוא יתרום משהו אתה מוזמן לפתוח את הנושא על התרומה שלו... אבל חבל גם אז לפתוח את התרומה שלו כי כמעט כל העשירים בארץ תורמים בצורה כזאת או אחרת... שרי אריסון לדוגמא תורמ מיליוני שקלים כל שנה (מחיפוש קצר הגעתי לכתבה שהזכירה שהיא תורמת 20 מיליון דולר כל שנה...) וגם מיליונרים אחרים תומרים מספיק כסף... מה שונה בגאיידמק? הוא לא תורם יותר מהם... למה לו מגיע סיקור מיוחד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 105
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אםשר להגיד לו תודה על דברים אחרים... לא על החלטות והסכמים עסקיים שלו...כשהוא יתרום משהו אתה מוזמן לפתוח את הנושא על התרומה שלו... אבל חבל גם אז לפתוח את התרומה שלו כי כמעט כל העשירים בארץ תורמים בצורה כזאת או אחרת... שרי אריסון לדוגמא תורמ מיליוני שקלים כל שנה (מחיפוש קצר הגעתי לכתבה שהזכירה שהיא תורמת 20 מיליון דולר כל שנה...) וגם מיליונרים אחרים תומרים מספיק כסף... מה שונה בגאיידמק? הוא לא תורם יותר מהם... למה לו מגיע סיקור מיוחד?

למה אתם מייצגים את כל עשירי באמצעות שרי אריסון? אני לא מתווכח ולא שם את גאיידמק אל שרי הריסון- אני לא משווה ולא מעמת ביניהם. שרי הריסון תורמת המון- יפה מאוד, באמת יפה מאוד- אבל מפה ועד להגיד "הרבה עשירים תורמים" - ובכן אל תהיה כל כך בטוח.... למעשה רוב התרומות המאסיביות בארץ הן מגופים (חברות) ולא מאנשים פרטיים , ולא אל תגידו לי שבעל החברה תורם- כי זה הממון של החברה ולא של בעל החברה (וכן יש הבדל גדול מאוד....) ...

אני לא באתי לשבח אותו- להגיד תודה וכו'.. (וכן ראיתי שכתבתי תגידו תודה...התכוונתי יותר ל"תפסיקו להצטדק") .

אני אומר שוב- הוא יכל לתרום לעצמו ולמניעיו גם בלי שלכם ייצא מזה משהו- וזה אגב מה שרוב העשירים עושים- ושלא תבינו לא נכון- זו זכותם המלאה (לדעתי) - וואלה כסף שלהם שיעשו איתו מה שבא להם- אין חוק שמחייב אותך לתרום.- אבל אם בא אדם ועושה משהו אפילו אם למניעיו האישיים (במקרה הזה "פרסום" אמרתם?) - הוא יכול לעשות את זה מבלי שאתם תפיקו מכך תועלת- אבל במקום זה הוא עשה משהו שגם אתם מרוויחים ממנו, אז למה לא? להגיד "ארקדי המלך" זו הגזמה אבל גם לקטול אותו כאילו הוא חייב לכם משהו בכלל ולשפוט אותו כי כולכם מינימום עשיתם דוקטורט במשפטים ואתם מכירים את כל התיקים - וואלה הגזמה מטורפת.

זאת הבעיה כאן - ואני אפילו אתקן מההודעה הקודמת- עזבו אל תגידו תודה, אבל אל תבואו בתלונות על משהו שרובכם תשתמשו בו עם חיוך.

ואני בכלל שונא כדורגל והמונדיאל הזה מעניין לי את ה*** , ואני האחרון שאבזבז זמן על לצפות בו- ועדיין אני אומר- וואלה עשה משהו לצורך האישי שלו? זה תורם להרבה משפחות בישראל (שאין להן 800 שח לראות מונדיאל?) אז פנאן- אין לכם שום זכות לתקוף אותו. ואם בכל זאת כל כך מציק לכם? סבבה- מחאה - אל תצפו במונדיאל כשהוא ישודר בחינם (אני בטוח שהרבה כאן באמת יעשו את זה....אהה...נכון....)

ולגביי למה מגיע לו סיקור מיוחד- ובכן את זה תשאלו את התקשורת - לא אותו. (אותה התקשורת אגב שהפכה את כולם פה ל"יודעים הכל על ארקדי ועסקיו ה"מפוקפקים" )

ואני חייב לציין למרות שאני עומד מאוד חזק מאחוריי העמדה שלי - התגובה של FARKASH אני מוצא הגיון בה למרות שלכאורה היא די מנוגדת.

אם באמת ישנה בעיה כאן היא לא של גאיידמק אלא שהשלטון המפגר כאן התחיל להתרגל שכל פעם בא איזה מליאן ועושה חסד לעם במקום שהממשלה תעשה את תפקידה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתם מייצגים את כל עשירי ישראל באמצעות שרי אריסון?

למה? סתם כי שרי היא הישראלית הכי עשירה... כמו שרוצים להביא כדוגמא בן אדם עשיר נותנים את ביל גייטס...

אני לא מתווכח ולא שם את גאיידמק אל שרי הריסון- אני לא משווה ולא מעמת ביניהם. שרי הריסון תורמת המון- יפה מאוד, באמת יפה מאוד- אבל מפה ועד להגיד "הרבה עשירים תורמים" - ובכן אל תהיה כל כך בטוח....

טוב אז עשירים אחרים...

סמי עופר תרם 35 מיליון ש"ח לתרופותץ שאינן כלולות בסל בשנה שעברה... מספיק טוב? http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3065032,00.html

תביא לי שמות של מיליונרים ואני יביא לך תרומות שלהם....

למעשה רוב התרומות המאסיביות בארץ הן מגופים (חברות) ולא מאנשים פרטיים , ולא אל תגידו לי שבעל החברה תורם- כי זה הממון של החברה ולא של בעל החברה (וכן יש הבדל גדול מאוד....) ...

מה אכפת לי? תודה גם לגופים האלה... עכשיו מה הקשר?

אני לא באתי לשבח אותו- להגיד תודה וכו'.. (וכן ראיתי שכתבתי תגידו תודה...התכוונתי יותר ל"תפסיקו להצטדק") .

אין שום סיבה לא להגיד תודה כשהוא תורם המקרה הזה הוא לא תרומה... אין כאן שום תרומה... כשהוא יתרום נגיד כולנו ביחד תודה...

אני אומר שוב- הוא יכל לתרום לעצמו ולמניעיו גם בלי שלכם ייצא מזה משהו- וזה אגב מה שרוב העשירים עושים- ושלא תבינו לא נכון- זו זכותם המלאה (לדעתי) - וואלה כסף שלהם שיעשו איתו מה שבא להם- אין חוק שמחייב אותך לתרום.- אבל אם בא אדם ועושה משהו אפילו אם למניעיו האישיים (במקרה הזה "פרסום" אמרתם?) - הוא יכול לעשות את זה מבלי שאתם תפיקו מכך תועלת- אבל במקום זה הוא עשה משהו שגם אתם מרוויחים ממנו, אז למה לא? להגיד "ארקדי המלך" זו הגזמה אבל גם לקטול אותו כאילו הוא חייב לכם משהו בכלל ולשפוט אותו כי כולכם מינימום עשיתם דוקטורט במשפטים ואתם מכירים את כל התיקים - וואלה הגזמה מטורפת.

עוד פעם כשהוא יתרום נגיד תודה... זה לא תרומה

זאת הבעיה כאן - ואני אפילו אתקן מההודעה הקודמת- עזבו אל תגידו תודה, אבל אל תבואו בתלונות על משהו שרובכם תשתמשו בו עם חיוך.

אף אחד לא מתלונן... פשוט אומרים שהוא לא תרם כאן אפילו חצי שקל... תרומה אין כאן....

ואני בכלל שונא כדורגל והמונדיאל הזה מעניין לי את ה*** , ואני האחרון שאבזבז זמן על לצפות בו- ועדיין אני אומר- וואלה עשה משהו לצורך האישי שלו? זה תורם להרבה משפחות בישראל (שאין להן 800 שח לראות מונדיאל?) אז פנאן- אין לכם שום זכות לתקוף אותו. ואם בכל זאת כל כך מציק לכם? סבבה- מחאה - אל תצפו במונדיאל כשהוא ישודר בחינם (אני בטוח שהרבה כאן באמת יעשו את זה....אהה...נכון....)

זה שזה יעזור להרבה משפחות זה לא גורם לזה להיות תרומה... תרומה זה לא... על תציגו עסקים כתרומה....

ולגביי למה מגיע לו סיקור מיוחד- ובכן את זה תשאלו את התקשורת - לא אותו. (אותה התקשורת אגב שהפכה את כולם פה ל"יודעים הכל על ארקדי ועסקיו ה"מפוקפקים" )

אני שואל את מי שפתח את הנושא הזה... ואת כל מי שעושה ממנו משהו כזה מיוחד... אנשים אחרים תורמים יותר ממנו.... איןם כאן שום דבר יוצא דופן... תודה רבה לגאידמק... זהו נקסט... די הוא לא מיוחד בשום דבר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חלאס כבר, כמה אתם יכולים למרוח את הת'רד הזה..??

אין אף עסק בארץ שתורם "סתם".

תרומה נחשבת להוצאה מוכרת ומתקזזת לו במס הכנסה, כך שבמקום לשלם את זה כמיסים - הוא תורם את זה, עוזר לאנשים נזקקים, ואפילו מקבל אהדה.

מבחינתו - אחלה עיסקה. מבחינת האנשים שקיבלו את התרומה - אחלה מתנה.

תרומה....... לא תרומה.......... מה זה משנה? מה זה אכפת לכם מה הוא מרוויח או לא מרוויח מזה?

זה כסף שלו? כסף שהוא לא חייב לתת לכם? והוא מחליט לתת לכם? תגידו תודה ותסתמו את הפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא רק שזה לא תרומה זה שחושבים על זה יזיק מאוד בעתיד

תחשבו על זה נגיד ארקדי קונה מצרלטון תזכויות ומוכר בשקל סימלי לערוץ 1

צרלטון עשתה הרבה כסף וגם היא וגם המיתחרות שלה ירצו ליקנות עוד זכויות שידור בעתיד

ואתם חושבים שתמיד יהיה איזה ארקדי?

בדברים אחרים כמו תרופות מאוד יקרות לדוגמה זה לא ככה גם קשה הרבה יותר ליקנות קהל של חולים והמישפחות שלהם ולקבל פירסום גדול כל כך על זה

(אין שדרים שיזכירו כל מישחק שזה ביזכות ארקדי)

וגם לחברות התרופות זה לא יעזור לעלות תמחיר כי למי שאין ת20 אלף שקל בחודש לתרופות לא יהיה ת30 אלף שקל לתרופות

ותחשבו על זה אווווו ההההה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא היינו בכלל צריכים להגיע לזה שאנחנו צריכים נדבה בשביל לראות את המונדיאל, לאיפה לעזאזל הולך הכסף שאנחנו משלמים על האגרה? איזו תרומה יש בעד האגרה?

מצד אחד אני אומר תודה רבה לגאידאמק, מצד שני, זה לא טוב, זה הפתרון הכי נוח לרשות השידור, למשהו שהיינו צריכים לקבל בכל מקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה? סתם כי שרי היא הישראלית הכי עשירה... כמו שרוצים להביא כדוגמא בן אדם עשיר נותנים את ביל גייטס...

טוב אז עשירים אחרים...

סמי עופר תרם 35 מיליון ש"ח לתרופותץ שאינן כלולות בסל בשנה שעברה... מספיק טוב? http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3065032,00.html

תביא לי שמות של מיליונרים ואני יביא לך תרומות שלהם....

מה אכפת לי? תודה גם לגופים האלה... עכשיו מה הקשר?

אין שום סיבה לא להגיד תודה כשהוא תורם המקרה הזה הוא לא תרומה... אין כאן שום תרומה... כשהוא יתרום נגיד כולנו ביחד תודה...

עוד פעם כשהוא יתרום נגיד תודה... זה לא תרומה

אף אחד לא מתלונן... פשוט אומרים שהוא לא תרם כאן אפילו חצי שקל... תרומה אין כאן....

זה שזה יעזור להרבה משפחות זה לא גורם לזה להיות תרומה... תרומה זה לא... על תציגו עסקים כתרומה....

אוקיי נסביר-1) כשאמרתי שרוב התרומות נעשות ע"י חברות ולא ע"י אנשים פרטיים- התכוונתי שאל תתפוס מכל העשירים כאלה צדיקים שתורמים- רוב התרומות שנתרמות בארץ הן מחברות ולא מהאנשים-(אגב ממש ממניעים שיווקיים כי זה בסטנדרטים של חברות היום אחוז מסוים להפריש חזרה לחברה-למה שם אתה לא מתלונן שזה לשיווק ולא מטוב לב נטו?) וגם ממניעי מס הכנסה כאלה ואחרים שאני לא כל כך בקיא בהם - פשוט אתם אומרים כל כך הרבה עשירים תורמים- חברות תורמות- לא העשירים- ושום שרי אריסון- צדיקה סבבה? גם השני שהבאת- אחלה- העשירון העליון במדינה הזו לא מורכב משניהם...

2) אולי אני טועה- תרומה לא חייבת להתבטא במענק כספי גרידא - תרומה ככל הבנתי (אולי אני טועה ואתה בטח תתקן אותי) היא להביא "משהו" שמביא תועלת למישהו אחר - מבלי לחייב אותו על כך- ובכן אם ככה אני רואה את זה כתרומה- אפילו אם היא מהמניעים הכי אגואיסטים שיש.

למה כשחברה הולכת במסגרת יום "תרומה לציבור" לנקות איזה חוף, אתה חושב שאכפת לה מהחוף? לא-זה צעד שיווקי גרידא. אבל מישהו מתלונן על המניעים? מה זה משנה מה המניעים?!

ועפפתם קצת עם המניעים שלו- הוא בעצם רוצה להשתלט על העולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי נסביר-1) כשאמרתי שרוב התרומות נעשות ע"י חברות ולא ע"י אנשים פרטיים- התכוונתי שאל תתפוס מכל העשירים כאלה צדיקים שתורמים- רוב התרומות שנתרמות בארץ הן מחברות ולא מהאנשים-(אגב ממש ממניעים שיווקיים כי זה בסטנדרטים של חברות היום אחוז מסוים להפריש חזרה לחברה-למה שם אתה לא מתלונן שזה לשיווק ולא מטוב לב נטו?) וגם ממניעי מס הכנסה כאלה ואחרים שאני לא כל כך בקיא בהם - פשוט אתם אומרים כל כך הרבה עשירים תורמים- חברות תורמות- לא העשירים- ושום שרי אריסון- צדיקה סבבה? גם השני שהבאת- אחלה- העשירון העליון במדינה הזו לא מורכב משניהם...

2) אולי אני טועה- תרומה לא חייבת להתבטא במענק כספי גרידא - תרומה ככל הבנתי (אולי אני טועה ואתה בטח תתקן אותי) היא להביא "משהו" שמביא תועלת למישהו אחר - מבלי לחייב אותו על כך- ובכן אם ככה אני רואה את זה כתרומה- אפילו אם היא מהמניעים הכי אגואיסטים שיש.

למה כשחברה הולכת במסגרת יום "תרומה לציבור" לנקות איזה חוף, אתה חושב שאכפת לה מהחוף? לא-זה צעד שיווקי גרידא. אבל מישהו מתלונן על המניעים? מה זה משנה מה המניעים?!

ועפפתם קצת עם המניעים שלו- הוא בעצם רוצה להשתלט על העולם.

היום יש בחוק דבר מטומטם שלפי דעתי מקלקל חלק מהדמוקרטיה- שתרומות מסוימות מורידות מהמיסים של החברה

לפי דעתי צריך לשנות תחוק בישביל שמי שתורם זה ירד מהכיס שלו בילבד ואז נידע מי התורמים האמיתים

וזה גם יפחית מהכח של העשירים בשליטה בישראל

דבר כזה גם יעלה מאוד את קופת המדינה ואולי סוף סוך יהיה כסף לזקנים תרופות וכו ולא רק ללישכות מפוארות מכוניות פאר וכו לחכים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום יש בחוק דבר מטומטם שלפי דעתי מקלקל חלק מהדמוקרטיה- שתרומות מסוימות מורידות מהמיסים של החברה

לפי דעתי צריך לשנות תחוק בישביל שמי שתורם זה ירד מהכיס שלו בילבד ואז נידע מי התורמים האמיתים

וזה גם יפחית מהכח של העשירים בשליטה בישראל

דבר כזה גם יעלה מאוד את קופת המדינה ואולי סוף סוך יהיה כסף לזקנים תרופות וכו ולא רק ללישכות מפוארות מכוניות פאר וכו לחכים

דבר מטופש- שוב אתה בא ושופט מניעים. אתה יודע מה בוא נחוקק חוק כזה ואז רק הקמצוץ של ה"אמיתיים" יתרום- עשית המון כי עכשיו בכלל לא יהיה כסף מ"תרומות"...

למה לא לתת הקלה במסים? זה נותן תמריץ ל"תרומות" מהחברות ... יש יותר "תרומות".

לזקנים אין תרופות לא כי קופת המדינה קטנה- לזקנים אין תרופות כי יש לנו ח"כים שמעדיפים להוציא את הכסף על עצמם- ואם אכן נחוקק את החוק והקופה "תגדל" - אז לזקנים עדיין לא יהיו תרופות- אלא לח"כים פשוט יותר בתים ומכוניות. נהפוך הוא - עדיף שהכסף הזה נשאר הרחק מהישג ידו של השלטון- כך לפחות משהו מגיע לנזקקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר מטופש- שוב אתה בא ושופט מניעים. אתה יודע מה בוא נחוקק חוק כזה ואז רק הקמצוץ של ה"אמיתיים" יתרום- עשית המון כי עכשיו בכלל לא יהיה כסף מ"תרומות"...

למה לא לתת הקלה במסים? זה נותן תמריץ ל"תרומות" מהחברות ... יש יותר "תרומות".

לזקנים אין תרופות לא כי קופת המדינה קטנה- לזקנים אין תרופות כי יש לנו ח"כים שמעדיפים להוציא את הכסף על עצמם- ואם אכן נחוקק את החוק והקופה "תגדל" - אז לזקנים עדיין לא יהיו תרופות- אלא לח"כים פשוט יותר בתים ומכוניות. נהפוך הוא - עדיף שהכסף הזה נשאר הרחק מהישג ידו של השלטון- כך לפחות משהו מגיע לנזקקים.

אתה לא מבין שזה נותן כח עצום לעשירים שיכולים ליקנות דברים כמו פירסום חיובי וכח בלי לשלם מהכיס האמיתי שלהם

בימקום שהכסף ילך לכנסת שאומנם מאוד מושחתת אבל לפחות אנחנו בוחרים אותם בניגוד לעשירים

זה גם נותן להם יותר לחץ להפעיל על בתי חולים מוסדות לימודים וכו וכו

תחשוב שיש לך 2 אנשים שצריכים השתלת לב

בחור א תורם 010 מיליון שקל בשנה לבית חולים

ובחור ב תורם 10 פעם בכמה שנים

אם אחד מהם לא יקבל תלב החדש והיחיד שזמין כרגע או ימות אתה יכול להבטיח לי שלא יתנו תלב לבחור א כדי שהתרומות ימשכו

וצריך ליזכור שבחור א במיקרה הזה תורם רק בישביל ליתחמק ממס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך רק להגיד לו תודה על זה שהוא קונה את זכויות המונדיאל בשביל שאנחנו לא נצטרך לשלם 800 ש"ח , הייתם מעדיפים שנשלם 800 ש"ח?

אזרחים תמימים עובדים כל השנה קורעים את התחת שלהם פעם ב4 שנים יש מונדיאל מוציאים פתאום סכום של 800-1300 ש"ח , זה נראה לכם נורמלי?

המדינה אשמה.(טוב שיש את ארקדי במקרה הזה)

ואני לא מבין עוד למה אנשים לא יצאו להפגנות נגדם , זה פשוט מצחיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיבו דקה כולכם, ארקאדי לא הרוויח סכומים כאלה ביושר והוא ושאר המדינה יודעים את זה, אבל הסכומים האלה נגנבו ממדינה אחרת אז למי אכפת?

זה או שהוא יקנה אנשים במדינה אחרת או שהוא יקנה אנשים פה... אני אישית מעדיף פה! כן, אני לא מבקש מהבתי כנסת לקבל את הכסף שלו כי הוא מלוכלך אבל אני מבקש מהרפואה לקבל את הכסף! בקשר למונדיאל זה כבר ממש לכלוך ואישית אני לא מוכן לקבל את הכסף המסריח שלו... שיקנה בזה ערק וימרח על פי הטבעת אותי לא מעניין.... למה? כי פה הוא ממש מנסה לקנות את פשוטי העם והוא עוד מצהיר על זה וזאת בושה, זלזול - חוסר כבוד לישראלים [לא שיש מה לכבד אבל עדיין..]

זו לפחות דעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא היינו בכלל צריכים להגיע לזה שאנחנו צריכים נדבה בשביל לראות את המונדיאל, לאיפה לעזאזל הולך הכסף שאנחנו משלמים על האגרה? איזו תרומה יש בעד האגרה?

מצד אחד אני אומר תודה רבה לגאידאמק, מצד שני, זה לא טוב, זה הפתרון הכי נוח לרשות השידור, למשהו שהיינו צריכים לקבל בכל מקרה.

סוף סוך מישהו שמבין את הנקודה, המדינה מטומטמת, רשות השידור מטומטמת, ואנחנו מטומטמים שאנחנו מתווכחים פה על זה במקום להתחיל למחות באמת על חוסר היכולת של נציגינו להגן עלינו, ועל זריקת המזומנים של הציבור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...