מוות לרוצחי זאבי! - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מוות לרוצחי זאבי!

borg

האם אתה בעד או נגד עונש מוות לרוצחי רחבעם זאבי ז"ל?  

650 הצבעות

1. 1. האם אתה בעד או נגד עונש מוות לרוצחי רחבעם זאבי ז"ל?

Recommended Posts

1. כן.

I REST MY CASE.

הבחור המצוטט מוכן שמחבלים יחיו בבית מלון, בתנאים יותר טובים מאזרחים שנמצאים מתחת לקו העוני, למשל, וכל זה - על חשבון כולנו. על חשבוני. על חשבונכם.

אחלה השקפת עולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 137
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתם לא מבינים שאם הם יהיו בכלא הישראלי אז ארגוני טרור יחטפו ישראלים בכל מקום בעולם, ואז תוך זמן קצר הרוצחים המתועבים האלה ישוחררו ויתקבלו בערים שלהם כמו מלכים? :s07:

אני גם מתנגד לעונש מוות, אבל רק בגלל שזה The easy way out.

תליה - אתה חש לחץ חזק על קנה הנשימה; אתה מחרחר, מתעוות ומתפתל בנסיון נואש לשאוף אוויר; אתה מאבד שליטה על הצרכים שלך, ומשתין ומחרבן בלי שליטה; אתה מאבד תחושה בגפיים, הראייה שלך מטשטשת, ובחרחור אחרון נופח את נשמתך, לאחר דקות ארוכות של עינויים.

כסא חשמלי - אתה קשור לכסא החשמלי בגפיים ובראש; זרם חשמלי במתח של 2,000 וולט עובר בגופך; הדם הזורם בורידים ובעורקים שלך מבעבע; העצבים שלך נשרפים ומשדרים למוח כאב עצום; אתה עף קדימה מהכסא, מוחזק רק ע"י הרצועות שקושרות אותך; אתה משתין ומחרבן בלי שליטה, ומקיא דם; האיברים הפנימיים שלך נשרפים; כעבור כ-10 דקות מייסרות, הלב שלך מפסיק לפעום ואתה מת; לפעמים אתה נשאר בחיים, וצריך לחשמל אותך שוב ושוב, עד שאתה מת.

זה עדיין נראה לך "The easy way out"? :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, מוות בתליה הוא מיידי כי זה גורם לשבירת המפרקת. שנית, גם אם אתה מתכוון לחנק, אף אחד לא מאבד שליטה על הצרכים שלו, הוא פשוט מאבד את ההכרה לאחר שתי שניות של לחץ במקום הנכון, ואם הלחץ ממשיך האדם פשוט מת תוך שהוא מחוסר הכרה.

לגבי כסא חשמלי, כנראה שהדגם שברשותך הוא מיושן, או שראית יותר מדי כמו גרין מייל ועיר החטאים.

יכולת להיות הרבה יותר מקורי, ולעשות מה שהמוסלמים בעירק ובאפגניסטן עושים, למשל לקשור את ידיו של אדם לשני רכבים שנוסעים לכיוונים מנוגדים, לשסף את הגרון, לכרות את הראש עם סכין ועוד הרבה דברים מגניבים.

על כל פנים, עצם העובדה שאתה רוצה שהמוות יהיה בייסורים ולא סתם מוות מעידה על כך שאין לך מקום בחברה האנושית. מצד שני, אם היית נולד, נניח, לפני 80-90 שנה, בגרמניה, כגרמני, אני משוכנע שהיינו קוראים אודותיך עד היום בספרי ההיסטוריה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלב רוצה לחסל אותם

השכל אומר נגד עונש מוות

מאסר עולם ללא חנינות וללא אפשרות להכלל בשום עסקת שבויים שעשויה להתרחש בעתיד

בעצם כשחושבים על זה, בשביל חלאות כאלה שמאמינים במות קדושים, גן עדן, בתולות וכל הבוג'ארז הזה, מאסר עולם בשבילם יותר קשה מאשר עונש מוות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בערך מה שכל שאר המחבלים קיבלו....

ואיפה חלקם אכשיו?

בחוץ מתכננים את הפיגוע הבא הוא מלהיבים צעירים לעשות כמותם!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון.

ותפסיק להיות שמאלני אידיוט, הימנים הם אנשים שפויים (בניגוד לשמאל שהוא הזוי), לא כאלה ש"שונאים ערבים ואוהבים את כל מי ששונא ערבים".

תפסיק להיות ימני סתום ולשייך כל רמיזה לפשרה

ישר לנטיות שמאלניות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ותפסיק להיות שמאלני אידיוט, הימנים הם אנשים שפויים (בניגוד לשמאל שהוא הזוי), לא כאלה ש"שונאים ערבים ואוהבים את כל מי ששונא ערבים".

וואו באיזה סרט אתה חי?

נראה לי מהזיות שלך אתה חושב שימנים שפויים...

טוב מה אני יגיד לך

אני נגד עונש מוות

הוא צריך לסבול ולהיות במאסר כל החיים שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפסיק להיות ימני סתום ולשייך כל רמיזה לפשרה

ישר לנטיות שמאלניות.

אתה זה שישר קפץ ודאג להזכיר רוצח ספציפי המשוייך לימין הקיצוני, כדי להראות כביכול שהימין סתם "שונא ערבים ורוצה להרוג את כולם", אבל כשזה נוגע לאיש ימין, לטענתך המגוחכת, הוא דווקא בעד כמה שיותר הקלות בעונש והתחשבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה זה שישר קפץ ודאג להזכיר רוצח ספציפי המשוייך לימין הקיצוני, כדי להראות כביכול שהימין סתם "שונא ערבים ורוצה להרוג את כולם", אבל כשזה נוגע לאיש ימין, לטענתך המגוחכת, הוא דווקא בעד כמה שיותר הקלות בעונש והתחשבות.

אני בכלל מחשיב עצמי כשמאלן יפה נפש מניאק וגם בעד לזמבר את הערבים, רק שזה צריך להעשות בגיבוי של המערב, אסור שניהיה מבודדים דיפלומטית כלכלית מאירופה וארה"ב כל עוד האחרונות לא ממש "נשכבות על הגדר" בגלל הסיכולים הממוקדים שלנו , יש לדעתי להמשיך אותם, ברגע שמבוקשים נלכדו חיים בידי כוחות הביטחון , אסור לנו להרוג אותם , להרוג מחבל שנלכד חי בידי כוחות הבטחון והתקשרות נמצאת כבר בסביבה , זה כבר ללכת עם הראש בקיר ונגרום לבעלי ברית שלנו לנטוש אותנו, צריך לשמור על האיזון המאוד דק הזה בין סתם פרובוקציה לבין חיסול מוצדק מטעמי הגנה עצמית, אני חושב ומקווה שאירועי הקריקטורות של יקרבו במידה רבה את העמדה של האירופאים הנוצרים לצדה של ישראל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מינימיזר,

אתה אולי צודק שהוצאה להורג בייסורים או משהו בסגנון היא לא מוסרית

ולא אתית, אבל זה אמצעי הרתעה

לגיטימי או לא, זה משהו אחר, ותלוי את מי אתה שואל

אפשר למשל את הגופה לקבור עם עור חזיר ואז לפי האמונה המוסלמית הם

לא מגיעים לגן עדן (או משהו כזה), שאפשר להגיד שזה יותר מוסרי כי אף אחד

לא סובל מזה, אבל גם זה יכול להיות לא בסדר, כי זה חילול באישור המדינה

של האמונה הדתית של אדם

אישית, אני חושב שצריך לגזור על רוצחי זאבי עונש מוות, כמו גם על

רוצחים רבים אחרים(כן, גם יגאל עמיר), וגם על עברות "פחותות" אחרות (כמו אונס למשל)

הרי אף אחד לא רוצה רוצחים שיסתובבו בינינו, אז אלא אם כן זה רצח

בנסיבות מקלות כלשהן (למשל אישה שרצחה את בעלה המכה והמתעלל)

אני חושב שלא צריכה להיות אופציה אחרת מלבד עונש מוות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

בורג , זה אכזרי. :nixweiss:

זה כלום לעומת מה שאני הייתי עושה! :angryfire:

קודם כל, מוות בתליה הוא מיידי כי זה גורם לשבירת המפרקת.

אם מפילים אותך, אז בד"כ המפרקת נשברת והמוות מיידי. אבל, אני מעדיף חנק איטי. :xyxthumbs:

לגבי כסא חשמלי, כנראה שהדגם שברשותך הוא מיושן, או שראית יותר מדי כמו גרין מייל ועיר החטאים.

מה אתה רוצה שאני אזמין בשבילם כיסא חשמלי חדיש? :-\

אני רוצה שהם יסבלו! :hat:

יכולת להיות הרבה יותר מקורי, ולעשות מה שהמוסלמים בעירק ובאפגניסטן עושים, למשל לקשור את ידיו של אדם לשני רכבים שנוסעים לכיוונים מנוגדים, לשסף את הגרון, לכרות את הראש עם סכין ועוד הרבה דברים מגניבים.

אתה לא מקורי! :nono:

אלא העינויים הכי קשים שאתה יכול לחשוב עליהם? :nixweiss:

על כל פנים, עצם העובדה שאתה רוצה שהמוות יהיה בייסורים ולא סתם מוות מעידה על כך שאין לך מקום בחברה האנושית. מצד שני, אם היית נולד, נניח, לפני 80-90 שנה, בגרמניה, כגרמני, אני משוכנע שהיינו קוראים אודותיך עד היום בספרי ההיסטוריה.

אני לא אנושי בגלל שאני רוצה נקמה? :s05:

אתה מעדיף להגיע עם חליה ועניבה ולהזריק להם זריקה קטלנית כמו "בן תרבות"? :-X

הלב רוצה לחסל אותם

השכל אומר נגד עונש מוות

אין כזה דבר! אתה לא יכול להתחייב שלא ישחררו אותם בעתיד באיזושהי עסקה עתידית. גם את את החוטפים של רון ארד אמרו שלא ישחררו. :s07:

אפשר למשל את הגופה לקבור עם עור חזיר ואז לפי האמונה המוסלמית הם

לא מגיעים לגן עדן (או משהו כזה), שאפשר להגיד שזה יותר מוסרי כי אף אחד

לא סובל מזה, אבל גם זה יכול להיות לא בסדר, כי זה חילול באישור המדינה

של האמונה הדתית של אדם

כבר חשבו על זה, אבל פוסק הלכה מוסלמי אחד הוציא פסק הלכה שהנפש מגיע לגן עדן לפני הקבורה, ולכן הקבורה עם חזיר לא מונעת ממנו מלהגיע לגן עדן. :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אישית, אני חושב שצריך לגזור על רוצחי זאבי עונש מוות, כמו גם על

רוצחים רבים אחרים(כן, גם יגאל עמיר), וגם על עברות "פחותות" אחרות (כמו אונס למשל)

הרי אף אחד לא רוצה רוצחים שיסתובבו בינינו, אז אלא אם כן זה רצח

בנסיבות מקלות כלשהן (למשל אישה שרצחה את בעלה המכה והמתעלל)

אני חושב שלא צריכה להיות אופציה אחרת מלבד עונש מוות

אני חושב שארה"ב היא המעבדה הכי אמינה לבדיקת אפקטיביות עונש המוות והנה אתה רואה את המסקנה החד משמעית שעונש מוות לא מרתיע רוצחים במילימטר

ולמה בעצם ? זה די ברור כי החוק נוצר ע"י אנשים שאינם רוצחים והחשיבה שלהם היא חשיבה של אנשים שאינם רוצחים ואת האנשים שאין להם פרופיל של רוצח חוק כזה באמת מרתיע, אבל את הפסיכופטים הרוצחים שהחוק נועד להרתיע אותם, דווקא אותם הוא לא מרתיע כי הם פשוט פסיכופתים ולא חושבים בצורה כמו מרבית האנשים שאינם רוצחים ואינם אנסים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...