מוות לרוצחי זאבי! - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מוות לרוצחי זאבי!

borg

האם אתה בעד או נגד עונש מוות לרוצחי רחבעם זאבי ז"ל?  

650 הצבעות

1. 1. האם אתה בעד או נגד עונש מוות לרוצחי רחבעם זאבי ז"ל?

Recommended Posts

אני חושב שארה"ב היא המעבדה הכי אמינה לבדיקת אפקטיביות עונש המוות והנה אתה רואה את המסקנה החד משמעית שעונש מוות לא מרתיע רוצחים במילימטר

אין לך אפשרות להוכיח את הטענה שלך. :nono:

העובדה שקיימים רוצחים למרות עונש המוות, לא נותנת אינדיקציה לגבי מספר הרוצחים הפוטנציאליים שעונש המוות אכן הרתיע, מאחר והם לא רצחו ולכן אין לך מידע עליהם.

עונש המוות אמנם לא מרתיע פסיכופטים ורציחות שמתבצעות בלהט הרגע, אבל אולי תתפלא לשמוע שלא כל הרוצחים הם פסיכופטים.

לסיכום, עונש המוות בהחלט מרתיע. אבל, מעבר להרתעה, אני מעוניין בנקמה! :angryfire:

דרך אגב, כבר היה ת'רד בנושא של עונש המוות, והת'רד הזה מדבר רק על עונש מוות לאנשים (סליחה, חיות אדם) ספיציפיים (טרוריסטים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 137
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

רציחות שמתבצעות בלהט הרגע לא מקבלות עונש מוות. רק רצח מתכונן תחילה... (וכן, אני רואה הרבה חוק וסדר).

בהתחשב בזה שבארה"ב שיעור הרצח הוא מבין הגבוהים במערב, והרבה יותר גבוה מקנדה (לקוח מבאולינג לקולמביין), לא הייתי אומר שעונש המוות יעיל.

אבל הדבר העצוב זה שלא נראה לי שעונש מוות ירתיע מחבלים מתאבדים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל הדבר העצוב זה שלא נראה לי שעונש מוות ירתיע מחבלים מתאבדים...

פעם נוספת - אני לא רוצה להרתיע מחבלים מתאבדים באמצעות עונש מוות. אני מעוניין בנקמה, ואני לא סבור שנקמה זה דבר פסול. :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לך אפשרות להוכיח את הטענה שלך. :nono:

העובדה שקיימים רוצחים למרות עונש המוות, לא נותנת אינדיקציה לגבי מספר הרוצחים הפוטנציאליים שעונש המוות אכן הרתיע, מאחר והם לא רצחו ולכן אין לך מידע עליהם.

יש מדינות בארה"ב בהם יש עונש מוות וכאלו שלא

שיעור מקרי הרצח בשני סוגי המדינות שווה כך שניתן לראות שזה לא מרתיע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Borg, רק שתדע. אצל כל ישראלי (לפחות כאלה שמצביעים מרצ וימינה... וכן אני חושב שקדימה היא מימין למרץ ובא לא נהפוך את זה לוויכוח YOU GET THE POINT) יש תדחף הראשוני לקחת איזה אלת בייסבול ולעשות, בא נקרא לזה "הום-ראן" על האשכים שלו.

אבל אז חלקנו לוקחים נשימה עמוקה, וחושבים מה זה יתן לנו. האם כאב של אנשים אחרים, ישפר את הצער שלנו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עונש מוות לא מרתיע באופן כללי, ועוד כאשר מדובר על מחבלים... הם מוכנים למות, ורוצים למות בתור שהידים אז מה בדיוק הקטע? כליאה בצינוק של 2 על 2 עם 10 דקות של אור ביום עונש הרבה יותר גרוע. הבעיה שבתי הכלא בארץ לא ערוכים לזה, כלא ביטוחני צריך להיות שכל אסיר נמצא בבידוד מוחלט בתוך הצינוק המסכן שלו, בלי שום מגע עם שום אסיר אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי קשר למה שנאמר מקודם... אהבתי לראות איך סעאדת וחבריו יצאו מוגי לב לאחר שהתראינו בכל כלי תקשורת ערבי אפשרי ואמרו שהם ילחמו עד המוות ויעשו זאת על מנת להרים ולהחזיר את הכבוד הפלסטיני ובלה בלה בלה ואז כשהם ראו איך "הקירות סוגרים עלי הם" הם נכנעו כמו שפנים ::)

לא שצה"ל והD9's שלו השאירו להם הרבה בררות, למות או להכנע (ויש שהיו מעדיפים לגמור את הסיפור באפשרות הראשונה) אבל אני לפחות לא היתי מתרעם בכלי התקשורת ואז עושה הפוך מה גם שאז היו לי 72 בתולות ... או שהם כבר לא מאמינים לבולשיט של עצמם ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על כל פנים, עצם העובדה שאתה רוצה שהמוות יהיה בייסורים ולא סתם מוות מעידה על כך שאין לך מקום בחברה האנושית. מצד שני, אם היית נולד, נניח, לפני 80-90 שנה, בגרמניה, כגרמני, אני משוכנע שהיינו קוראים אודותיך עד היום בספרי ההיסטוריה.

אוי, אתה כל כך עלוב...

http://en.wikipedia.org/wiki/Godwins_Law

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהה, עכשיו ממש עלית ברמה... ::)

כל הכבוד :yelclap:

(ולמי שהתעצל לקרוא את מה שנמצא בלינק, חוק גודווין מדבר על זה שההסתברות להערה בסגנון "זה בדיוק כמו שהנאצים עשו" ודומיה עולה ככל שת'רד נמצא פתוח יותר זמן... התייחסתי להערה של דן שהשווה מישהו לנאצים, בעקיפין... פרופוגנדה זולה, ולמען האמת לא כל כך קשורה. אני די בטוח שאם מישהו היה אונס באכזריות והורג את אחותו של דן (חס וחלילה טפו טפו טפו ואני אפילו לא יודע אם יש לו אחות) הוא היה רוצה לדעת שהבן אדם סבל קשות, למשל עונה למוות) - לרצות לראות אנשים סובלים כמחיר למעשה רע שעשו הוא לא ממש מהות הנאציזם, והוא דבר טבעי בחברה רודפת צדק).

אגב, אני אישית לא חושב שצריך לענות אותם למוות, כי אין בזה שום תועלת. אני הייתי מוציא אותם להורג - והדבר הכי גרוע שאני חושב שצריך לעשות זה לקבור אותם עטופים בעור חזיר... כי זה יהיה, אולי, אפקטיבי (אבל גם זה בסימן שאלה גדול).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...