למה אני צריך בכלל כרטיס קול תומך סראונד במחשב? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה אני צריך בכלל כרטיס קול תומך סראונד במחשב?

JUNGLE

Recommended Posts

למה אני צריך את זה?

הרי בימינו יש שני דרכים להשיג סרט-להוריד-ואז הוא לא תומך סראונד ממילא...

או דיוידי מקורי

אבל בשביל זה לא צריך תמחשב אפשר סתם דיוידי רגיל...

אז למה אני צריך סראונד במחשב?

למה לא לקנות כריס סטריאו וזהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם אני רוצה כרטיס בלי סראונד?

[ואני רוצה]

איפה אני יכול להשיג אחד במחיר של אלה שכן יש להם סראונד ולא באיזה 900 שקל?

[בסביבות 300-400]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה להאמין שכבר מיצרים כרטיסים כאלו, זה פשוט לא משתלם... ככה שכרטיס עם סראונד יצא לך בכל זאת יותר זול מאחרים אם תרצה ואם לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה טיפשי זה

90% מהאנשים עם כרטיס קול לא משתמשים בסראונד בכלל ...

טוב בכל מקרה אני צריך כרטיס קול סביר שיש לו spd אם כבר אני אחבר אותו למגבר אז שיהיה דיגיטאלי...

מה הכי מומלץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלי תומך בסראונד??

REALTEC AC'97 AUDIO

אני חושב שכן (לא בטוח ב100%)

ולנושא אתה יכול לבטל הגדרות של סראונד ולישמוע בסטריאו וזהו היום לכל נורמלי יש כרטיס קול שמספק את רוב האנשים

ולמי שצריך או ביגלל יותר פרימים ואיכות במישחקים או מכל סיבה אחרת יכול ליקנות כרטיס קול יותר טוב לצרכים שלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אני צריך את זה?

הרי בימינו יש שני דרכים להשיג סרט-להוריד-ואז הוא לא תומך סראונד ממילא...

או דיוידי מקורי

אבל בשביל זה לא צריך תמחשב אפשר סתם דיוידי רגיל...

אז למה אני צריך סראונד במחשב?

למה לא לקנות כריס סטריאו וזהו?

כמה דברים...

1) גם לא חוקיים שהדיבור אליהם אסור פה (אבל סתם בשביל דוגמא) יש בהם (לא בכולם) סראונד עם 5.1

2) דיוידי מקורי בלי כרטיס קול תומך סראונד = לא יהיה לך סראונד (אתה בשוק נכון?) ;)

3) סראונד צריך במחשב רק אם אתה זקוק לזה, צפייה בסרטים (שיש בהם סראונד), משחקים שיש בהם סראונד, שירים (שאותותו יכנסו חזק) תומכי סראונד וכו...

אצלי למשל אני עושה הכל עם המחשב, במיוחד רואה , אז סראונד זה חובה.

כל המחשבים שמיצורים כיום באים עם כרטיס קול און-בורד, ולכולם יש סראונד, אם יש לך רק 2 סטראופונים, אתה פשוט מקנפג במערכת ההפעלה שלך לשמוע בסטריאו זה הכל.

כרטיס קול (סראונד או לא) מוריד קצת מהעמסה של המעבד בזמן למשל משחקים, וכרטיסי קול (טובים) מיועדים לאדיופילים שכרטיס הקול שבא על הלוח אם לא מספקים אותם.

שלי תומך בסראונד??

REALTEC AC'97 AUDIO

יעזור אם תביא את דגם לוח האם שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה דברים...

1) גם לא חוקיים שהדיבור אליהם אסור פה (אבל סתם בשביל דוגמא) יש בהם (לא בכולם) סראונד עם 5.1

2) דיוידי מקורי בלי כרטיס קול תומך סראונד = לא יהיה לך סראונד (אתה בשוק נכון?) ;)

3) סראונד צריך במחשב רק אם אתה זקוק לזה, צפייה בסרטים (שיש בהם סראונד), משחקים שיש בהם סראונד, שירים (שאותותו יכנסו חזק) תומכי סראונד וכו...

אצלי למשל אני עושה הכל עם המחשב, במיוחד רואה , אז סראונד זה חובה.

כל המחשבים שמיצורים כיום באים עם כרטיס קול און-בורד, ולכולם יש סראונד, אם יש לך רק 2 סטראופונים, אתה פשוט מקנפג במערכת ההפעלה שלך לשמוע בסטריאו זה הכל.

כרטיס קול (סראונד או לא) מוריד קצת מהעמסה של המעבד בזמן למשל משחקים, וכרטיסי קול (טובים) מיועדים לאדיופילים שכרטיס הקול שבא על הלוח אם לא מספקים אותם.

יעזור אם תביא את דגם לוח האם שלך.

לא חידשת שום דבר.

דיוידי רגיל=מכשיר דיוידי לא הסרט.

אתה מסביר יותר מידי,לא ביקשתי פירוט על כל אלה,כולה מה בנאדם שלא רוצה סראונד יכול לעשות מבחינת קצת יותר איכותי מאון בורד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ענית לי על השאלה וחזרת על מה שרביד אמר.

והמלצת לי על הכרטיס קול אנבורד שלי,כאילו אני איזה אידיוט שלא יודע שאני יכול לשמוע בו סטריאו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ענית לי על השאלה וחזרת על מה שרביד אמר.

והמלצת לי על הכרטיס קול אנבורד שלי,כאילו אני איזה אידיוט שלא יודע שאני יכול לשמוע בו סטריאו.

אתה אידיוט אבל בלי קשר, אני לא המלצתי לך על כלום, שאלת? עניתי זה הכל.

יש לי רשימה נחמדה של אנשים עם יחס כמו שלך, ממני לא תקבל יותר תשובות, ככה נחסוך ממך את התשובות היותר מדי מפורטות ואני לא יחזור על תשובות בסדר?

לילה טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...