נטורי קארטה, הארגון החרדי הקיצוני, קורא לאיראן להשמיד את ישראל - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נטורי קארטה, הארגון החרדי הקיצוני, קורא לאיראן להשמיד את ישראל

Merrymoon

Recommended Posts

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חפשו את המטורפים האלו בוויקיפדיה ותמצאו שהם קיבלו שוחד מארגוני טרור פלשטיניים. זה לא מצחיק, הם גורם עויין לכל דבר, צרייך לגרש אותם מהארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא אני לא מסכים עם זה, כל עוד הם בתוך ירושלים בשכונות שלהם, הם עושים פחות רעש מאשר הם מסתובבים חופשי (at large) ברחבי אירופה וארה"ב.

דווקא האלה שבפנים, פחות מזיקים מאלה שבחוץ.

http://www.nkuk.org/

16-CohenAtPanalSatarday.jpg

ממש מופע חבובות

וכמעט שחכתי

Congratulations and Well Wishes to Hamas

השנאה מעוורת את האנשים האלה, יום אחד הם ימצאו עצמם עם סכין עמוק בגב, ויפה שעה אחת קודם, שיתעוררו (ואולי בעצם עדיף שישנו, זה עוד יבוא להם בהפוכה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין אותי מה לכל הרוחות הם עושים פה? אם זה בניגוד לסימפטומים של מחלת הנפש שלהם אז שילכו להישחט ע"י ערבים או נאצים או השד יודע מה וירדו לנו מהוריד. יש לנו מספיק חרדים שאנחנו מפרנסים ש(עדיין) לא קוראים לחורבן .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם פשוט נמנעים מלירוק לבאר שממנה הם שותים (החרדים שעדיין לא קוראים להשמדת ...). כי חוץ מלקבל מיסים וקצת להיתנדב באירגוני צדקה (שבעיקר עוזרים לחרדים אחרים, והמתנדבים פשוט יושבים קרוב יותר לצלחת)... הם לא עושים כלום למען המדינה.

נטורי קרטא האלה יותר פסיכים מהאייטולות באירן. אני רק לא מבין למה הם תומכים בהם. האירנים וכל הערבים מסיתים נגד היהודים: שהיהודים רוצים להישתלט על העולם ולשחוט ילדים מוסלמים תמימים (שלא נשחטו ע"י מוסלמים תמימים אחרים...), ולא כמדינה... מבחינתם זה רק כלי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...