עתודה - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עתודה

netanel1

Recommended Posts

התחלתי השנה, אחרי שעשיתי מכינה שנה שעברה.

ובקשר לאילת בשבוע הראשון של הסמסטר, נדמה לי שיש כאן בלבול, זה לא היה שבוע ראשון אלא אחרון של סמסטר שעבר, סיימנו מועדי ב' וירדנו לאילת.

כמו שצריך לא ?

כבר עכשיו אנחנו מתכננים לרדת לסיני בפסח...

דרך אגב, הייתה עוד קבוצה במחלקה שלנו שיצאה לטיול שני בוגרים ועתודאי שיצאו לטיול בצפון, באותו סופ"ש גם... (מערכות מידע יודעים איך לחיות :hat:)

ומה שמך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

אתם כולכם לא מבינים נקודה אחת: מקצועות מדעיים הם מספיק קשים ומלחיצים. עתודה רק תורם ללחץ.

נגיד ונכשלת במקצוע. קורה לכולם. אם אתה עתודאי אתה משתין במכנסיים כי האח הגדול צופה בגליון ציונים שלך. הלוח זמנים הוא הרבה יותר נוקשה. כמעט ולא מאשרים לאנשים לחזור על שנה. לקחת סמסטר חופש להתרענן? שכח מזה.

אני רק רוצה לחדד את הנקודה הזו, כמה קשה לעשות את התואר בזמן הקצוב שהצבא נותן לך, מינוס סמסטר קיץ שאתה לא יכול לקחת בגלל האבטשים/טירונות

אני עכשיו במצב לא משהו, לא כזה שיעיף אותי, אבל כזה שדי יבטיח תואר עם ממוצע די רע (פחות מ80) אם אני לא לוקח סמסטר שיפורים מקיף

אני לא יכול לעשות את זה, כי סמסטר 4 של פיסיקה הוא גם אחד הקשים וגם אחד הכבדים, בנוסף לא סיימתי פרויקט של סמסטר 3 שעבר עכשיו לרביעי

על קיץ אין מה לדבר בגלל האבטשים/סדרת חילות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד"ר נוב, חבר אחד שלי נזרק אחרי סמסטר חמישי, אמצע שנה שלישית כי כל הזמן (5 סמסטרים) הייה לו ממוצע 67 בערך. וזה לקח 5 סמסטרים!

חבר אחר נזרק באמצע שנה שנייה אחרי שהוא נכשל באיזה 3 קורסים בסמסטר ראשון, עוד אי זה 2 בסמסטר שני, ולא הצליח לשפר את הממוצע גם בסמסטר שלישי.

היום לא זורקים כל כך מהר מהעתודה. גם אם נכשלת באיזה קורס אתה יכול לנסות לחזור עליו בשנה הבאה, או למשוך את הלימודים כמה שיותר, וכשמגיסים אותך לעשות הפסקת לימודים ל3 שנים, ולחזור לאותו מקום שבו עזבת (כל הקורסים מעל 65 או 70 ישמרו...).

התחלתי השנה, אחרי שעשיתי מכינה שנה שעברה.

ובקשר לאילת בשבוע הראשון של הסמסטר, נדמה לי שיש כאן בלבול, זה לא היה שבוע ראשון אלא אחרון של סמסטר שעבר, סיימנו מועדי ב' וירדנו לאילת.

כמו שצריך לא ?

כבר עכשיו אנחנו מתכננים לרדת לסיני בפסח...

דרך אגב, הייתה עוד קבוצה במחלקה שלנו שיצאה לטיול שני בוגרים ועתודאי שיצאו לטיול בצפון, באותו סופ"ש גם... (מערכות מידע יודעים איך לחיות :hat:)

שבו שעבר התחיל הסמסטר :nixweiss:

באבא ובאיה ;D

Moses Christ, מתי התחלת ללמוד?

לפני שנתיים צ'ופצ'יק הייה הרבה יותר מעניין. הייה שם מדור סטירה (בסוף...) קבוע של שני חברה מופרעים לגמרי (ולא מדור של דף שכל פעם הכותבים שלו מתחלפים...), ובמקום עלילות באבא ובאיה ( :bash:) הייה לפני 3 שנים את עלילות גמש (הגמל הרישמי של האגודה :smile1:) גם של איזה בחור ממש כישרוני... אחחחחחח היו זמנים ::)

אני רק רוצה לחדד את הנקודה הזו, כמה קשה לעשות את התואר בזמן הקצוב שהצבא נותן לך, מינוס סמסטר קיץ שאתה לא יכול לקחת בגלל האבטשים/טירונות

אני עכשיו במצב לא משהו, לא כזה שיעיף אותי, אבל כזה שדי יבטיח תואר עם ממוצע די רע (פחות מ80) אם אני לא לוקח סמסטר שיפורים מקיף

אני לא יכול לעשות את זה, כי סמסטר 4 של פיסיקה הוא גם אחד הקשים וגם אחד הכבדים, בנוסף לא סיימתי פרויקט של סמסטר 3 שעבר עכשיו לרביעי

תגיד, זה באמת בעייה בשבילך להפסיד 3 שבועות בקורס שאתה משפר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם כולכם לא מבינים נקודה אחת: מקצועות מדעיים הם מספיק קשים ומלחיצים. עתודה רק תורם ללחץ.

נגיד ונכשלת במקצוע. קורה לכולם. אם אתה עתודאי אתה משתין במכנסיים כי האח הגדול צופה בגליון ציונים שלך. הלוח זמנים הוא הרבה יותר נוקשה. כמעט ולא מאשרים לאנשים לחזור על שנה. לקחת סמסטר חופש להתרענן? שכח מזה.

כשאתה לא שולט בחיים שלך זה הופך את כל ההתנהלות שלך למסוייטת.

ובכן, עם זה אני בהחלט מסכים. נכשלתי במקוצע אחד ובעוד אחד יש לי ציון לא טוב שמוריד לי את כל הציונים לסביבות ה-70. אני מחכה לעוד 2 ציונים וממש מתפלל לקבל בהם ציונים גבוהים כדי להגיע לממוצע 70 כדי לא לקבל סימסטר על תנאי. זאת באמת בעיה. אבל מצד שני, או - Always look on the bright side of life - גם ככה לא היית רוצה לחזור על עוד שנה ולהאריך את התואר. ד"א, כל הציונים מועדי א', עוד לא הזדמן לי לעשות מועדי ב', לא שלצבא אכפת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה שמך?

אסף אלגאוי.

דווקא אני הבנתי שלתת סמסטר אחד נוסף של דח"ש למטרות שיפור והשלמות זו לא כזו בעיה לצבא, מה שכן אין לי מושג איך זה משפיע על שיבוצים.

דרך אגב, עכשיו חבר טוב שלי עף מפיזיקה אחרי שנכשל בשלושה קורסים כשאחד מהם היה קורס סינון של המחלקה, זה בהחלט לא סימפטי.

שבו שעבר התחיל הסמסטר :nixweiss:

הממ... כן, בבן גוריון הסמסטר התחיל בשבוע שעבר, ב 5.3 ובסוף שבוע שקדם לו היה אילת. זה תופס בתור שבוע שעבר, לא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובכן, עם זה אני הבחלט מסכים. נכשלתי במקוצע אחד ובעוד אחד יש לי ציון לא טוב שמוריד לי את כל הציונים לסביבות ה-70. אני מחכה לעוד 2 ציונים וממש מתפלל לקבל בהם ציונים גבוהים כדי להגיע לממוצע 70 כדי לא לקבל סימסטר על תנאי. זאת באמת בעיה. אבל מצד שני, או - Always look on the bright side of life - גם ככה לא היית רוצה לחזור על עוד שנה ולהאריך את התואר.

אל תדאג, גם עם ממוצע 68 הם יתנו לך שני סמסטרים לשפר...

אסף אלגאוי.

דווקא אני הבנתי שלתת סמסטר אחד נוסף של דח"ש למטרות שיפור והשלמות זו לא כזו בעיה לצבא, מה שכן אין לי מושג איך זה משפיע על שיבוצים.

דרך אגב, עכשיו חבר טוב שלי עף מפיזיקה אחרי שנכשל בשלושה קורסים כשאחד מהם היה קורס סינון של המחלקה, זה בהחלט לא סימפטי.

הממ... כן, בבן גוריון הסמסטר התחיל בשבוע שעבר, ב 5.3 ובסוף שבוע שקדם לו היה אילת. זה תופס בתור שבוע שעבר, לא ?

לתת סמסטר דח"ש נוסף זה כן בעייה. מקסימום, תשלים את התואר תוך כדי שרות... כמה יהייה לך, 2 קורסים לסיים? לא בעייה כזו גדולה...

ולא סוף שבוע לפני שבועיים זה לא שבוע שעבר ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק רוצה לחדד משהו בקטע החברתי, אני לא יכול להעיד בקשר לעתודה, אבל אני התחלתי ללמוד בגיל 19, עם אנשים שהיו מינימום בני 23, ולא, מהרגע הראשון לא הייתה לי בעיה כלשהי, ה4 שנים האלה לא ממש משחקים תפקיד, נכון אתה צעיר יותר, אבל זה לא קריטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקטע החברתי זה אכן בולשיט

לאנשים בני 23~25 לא ממש איכפת מהגיל יותר, אם אתה תשתחרר העניין הזה, תבין שרק לך היה איכפת מלכתכילה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה לכולכם שאתם עוזרים לי ובאמת יוצאים מגדרכם כדי לוודא שאני מבין את חומרת החוזה שאני הולך לחתום עליו ויש לי קצת חושבים לעבור עליהם עוד קצת אבל באמת תודה לכם ולצביקה זה לא שהתבאסתי זה פשוט שנסחבנו עם הפרויקט וכלום לא קרה איתו ובסוף לא יצא ממנו גרוש חוץ מכמה שעות על המחשב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אסף אלגאוי.

טוב, גיליתי עוד עתודאי :) צריך להגיד שלום...

אני מכיר אדם אחד שפרש מפיזיקה, אתה מדבר עליו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מכיר אדם אחד שפרש מפיזיקה, אתה מדבר עליו?

זה שאלה מכשילה? :smile1:

תגידו, איך היחס באוניברסיטאות השונות (ובטכניון) לפטורים מצבא שכבר לומדים בטכניון בגיל 18? כמו עם העתודאים? :s05:

אני מכיר אחד כזה, שלומד מדעי הבולשיט או משהו כזה, ולפי מה שהבנתי די כיף לו... הוא במחלקה עים 180 בנות, 30 בנים וחצי מהם לא סגורים על עצמם...

אבל זה ממש לא מייצג, וזה בבן גוריון שכפי שכתבנו פה הקטע החברתי במצב הרבה יותר טוב ממקומות אחרים בארץ...

תוספת: לכול מי שרוצה ללמוד מה באמת עושים באוניברסיטה: http://www.tzitut.com/Uni/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...