מה אני יכול לעשות לגבי בן-אדם משוגע שמשקה ילדים באלכוהול? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אני יכול לעשות לגבי בן-אדם משוגע שמשקה ילדים באלכוהול?

[NOS]

Recommended Posts

אתמול הלכתי לאסוף אח בן דוד שלי ממסיבה (זה היה במשרד שעובר שיפוצים) ושנכנסתי ראיתי שולחן מלא באלכוהול כמו וודקה ובירה , 5 ילדים שוכבים על הרצפה לא יכולים לזוז כמעת, קיא בכל מקום, בנות ובנים חצי ערומים, ריח של סיגרים, חבורה של ילדים יושיבים סביב נרגילה ועוד הרבה דברים מזעזעים ( אין לי שום דבר נגד ערום \ אלכוהול \ נרגילה ) אבל שמדובר בילדים בני 14 זה כבר מוגזם!

ומה שהכי עיצבן אותי זה שמי שאחראי על המסיבה הולך עם חיוך ומצלם ! הוא אפילו אמר אני צריך תמונה שלכם עם סיגרים :pissed: בזמן שהבן שלו שוכב על הרצפה ומקיא את הנשמה !!

:bash: :bash:

כמעת הבאתי לו מכות אבל לא רציתי לרדת לכזאת רמה , עכשיו שאני חושב על זה הייתי צריך לקרוא למשטרה

מה אני יכול לעשות לגבי אחד כזה ?!?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 94
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

צילום ילדים בני 14 ככה זה אחלה של ראיה נגדו במשפט באשמת פדופיליה...

וגם לספק להם אלכוהול, נרגילות וסיגריות זה לא בדיוק חוקי, לא שלמישהו אכפת מזה בכלל...

אהה כן, ותרביץ קצת שכל לבן דוד שלך (דגש על ה"להרביץ")

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה יכול לעשות? תלונן על זה בפורום מחשבים.

או, שבפעם הבאה שתראה את זה קורה, תתקשר למשטרה מיד ותדווח על זה (באנונימיות ומטלפון ציבורי, אם אתה לא רוצה להכנס לזה יותר מדי, ואפשר להבין אותך). כמו שזה נראה הוא במקרה הטוב משכר קטינים ובמקרה הרע - תשלים לבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אני מקווה שהלכת וסיפרת את כל מה שראית שם לדודים שלך ואמרת להם לבדוק טוב טוב לאן הם שולחים את הילדים שלהם לבלות.

אח"כ מכירה, נתינה וכו' של אלכוהול וסיגריות לקטינים זאת עבירה פלילית וכשהבנאדם נתן לילדים אלכוהול והלך עם ... זה קצת מסריח ונדמה כאילו הוא רוצה מהם טיפה יותר מזה שיהיה להם קצת "גוד טיים" אם אתה מבין את כוונתי. אז קודם כל, לך למשטרה עם הדודים שלך ובן דוד שלך וספר מה ראית. יכול להיות שהוא משדל שם ילדים שיכורים לשחק לו בבולבול, וכשאתה שותק אתה בעצם מגן עליו. תן לחוק לעשות צדק איתו (בתקווה שהם באמת יעשו משהו...).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתה כתבה בעיתון לפניי איזה שנה על איזה מורה אחד שהיה משכר את התלמידים שלו וכשהם היו שיכורים,

הוא היה מפשיט אותם ומצלם אותם בתנוחות מסויימות!

וכל התלמידים אמרו שהוא חבר שלהם וזה...

היה לו חתיכת אלבמום ענק של מלא כאלה!

לא זוכר מה נסגר איתו! אבל בטוח הוא בכלא או משהו!

ובקרש לנושא שלך:

אני גם מציע ללכת למשטרה!

צריך לכלוא את ה**-**** הזה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ללכת למשטרה.

אסור לו לספק אלכוהול לילדים מתחת לגיל 18 , לגבי הסיגריות אני לא כ"כ בטוח , יש מלא ילדים בני 12-13-14 שמעשנים חופשי , כאילו המשטרה לא שמה , אני רואה מלא מכולות מוכרים סיגריות לילדים קטנים , למרות שזה שצריך תעודת זהות כדי לקנות סיגריות ( 16 ומעלה.. ) אבל אף אחד לא שם על זה.

כנ"ל נרגילות.

סתכל , הבן אדם שעשה את המעשה הזה האבא של החבר של הבן דוד שלך הוא פושע , נקודה.

אנשים כאלה צריכים לזרוק לכלא , ילדים בני 14 ? אלכוהול סיגריות נרגילות ?

זה פשע. לא כדאי להשאיר בן אדם כזה מסתובב חופשי , חולרה פשוט. לאיפה הגענו?

אין פה עניין של הלשנה , אם אתה רוצה לטובת הילדים האלה כדי שזה לא יקרה עוד פעם , תתלונן במשטרה. אתה מוכן שזה יקרה לבן דוד שלך או אח שלו אני יודע מי עוד פעם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מחוק או מה?

הלכת להביא קרוב משפחה קטין ממסיבה של חבר שלו שבה ראית ילדים בני 14 מעשנים ושותים בהדרכה של אבא של הקרוב משפחה שלך

בזמן שהוא מצלם אותם?

ולא עשית כלום?

אתה ממש דפוק או מה?

אני ממש לא תומך במשטרה/ כנופיה של , אבל קטינים צריכים הגנה מעוגנת בחוק מסיבה טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...