שר החוץ הבריטי : אחרי איראן צריך לטפל בגרעין הישראלי . - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שר החוץ הבריטי : אחרי איראן צריך לטפל בגרעין הישראלי .

zorgi

Recommended Posts

קישור לכתבה ב YNET

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3226252,00.html

אומנם כרגע זה בגדר דיבורים אבל אל תישכחו שהדברים שלו משקפים את עמדת רוב אירופה.

יש עוד הרבה זמן עד שיתחילו להתעסק איתנו בעניין הזה אבל מתי שהוא זה יקרה ואנחנו לא יודעים מה בדיוק תהיה עוצמת הרצון שלהם לטפל בגרעין שלנו.

שילכו לכול הרוחות האירופאים האלה. יש להם את החוצפה לדבר אלינו כך, הבעיה שיש להם כוח ואנחנו צריכים להתחיל לחשוב כבר עכשיו מה לעשות ואיך להתמודד עם זה שייפנו אלינו ועד כמה ארצות הברית תהיה לצידנו בעיניין .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצרפתים בנו לנו את הכור, אבל מאז הוא "לא קיים", אז על מה הם מדברים למעשה, שיפרקו את הכור שלהם קודם, אנגלים פלצנים, שילכו לשתות תה בשעה 4.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תקחו את זה ללב. כולה עוד דיפלומט/פוליטיקאי שמנסה לצאת לידי חובה/למצוא חן בעיני מישהו אחר שהוא בעל אינטרס.

לא לימדו אתכם שכשפוליטיקאי/דיפלומט אומר משהו לרוב לוקח זמן רב עד שהוא באמת קורה? ;) [עיינו ערך הגרעין של איראן. דיבורים פקה פקה גם באירופה וגם בארה"ב ובעיקר באו"ם].

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אכן עלול לקחת עוד הרבה זמן עד שיתעסקו איתנו אבל שזה יקרה הם עלולים לידרוש מאיתנו לאפשר לפקחים לעשות סיורים בכור בדימונה ואז מדיניות העמימות לא תעזור לנו.

מה שאני הייתי מציע זה :

לקדם בברכה את דברם , לומר שאנחנו מסכימים לזה אבל, במיסגרת הסכם כלל עולמי כאשר בו כול מדינות העולם(כול מדינות ערב, סין,רוסייה,אירופהוכמובן בריטניה) יפרקו את הנשק הבלתי קובנציונלי שלהם(כולל כימי , ביולוגי גרעיני) ואז כמובן תהיה שותפה לזה. אני חושב שתגובה כזאת עשוייה להרחיק אותם מאיתנו לכמה עשרות שנים טובות . ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אכן עלול לקחת עוד הרבה זמן עד שיתעסקו איתנו אבל שזה יקרה הם עלולים לידרוש מאיתנו לאפשר לפקחים לעשות סיורים בכור בדימונה ואז מדיניות העמימות לא תעזור לנו.

מה שאני הייתי מציע זה :

לקדם בברכה את דברם , לומר שאנחנו מסכימים לזה אבל, במיסגרת הסכם כלל עולמי כאשר בו כול מדינות העולם(כול מדינות ערב, סין,רוסייה,אירופהוכמובן בריטניה) יפרקו את הנשק הבלתי קובנציונלי שלהם(כולל כימי , ביולוגי גרעיני) ואז כמובן תהיה שותפה לזה. אני חושב שתגובה כזאת עשוייה להרחיק אותם מאיתנו לכמה עשרות שנים טובות . ;)

יש כזה דבר, וישראל לא חתומה על האמנה למניעה הפצת גרעיני...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...