SLI של שני G70 במחשב נייד.. ! - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

SLI של שני G70 במחשב נייד.. !

rtr

Recommended Posts

מה את הדבר הכי חשוב לא אמרת , צבא!!!!!! שמירות בצבא , זה יכול להיות הדבר האולטימטיבייייי!!!

פעם מישהו הביא לבסיס שלי עם Geforce6800 Go ושיחקנו BF2 ו Q4 זה ממש ממש מעביר תזמן בלילות :)

גם מעביר את חשבון הבנק לחנות שממנה תקנה את המחשב ;D

לפי מה שזכור לי מחשב עם 68GO עלה 20000 שקל בארץ :-\

בכל מקרה, מדובר פה במחשב "נייד" שמציע ביצועים של מעל פי 3 מה-68GO....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ברוך בואי לפורום :)

הרבה אנשים אןלי לא מכירים,תחום הניידים לא כ"כ מפותח בארץ,בחו"ל יש המון מחשבים מסוג DESKTOP REPLACEMENT (תחליף שולחני) (כמו שלי יש)

פשוט מחשב רגיל במארז ...בתחום הזה יש גם כאלה שנקראים מכונות משחקים ניידות....יהיה לזה ביקוש..נייד זה לא רק לאנשי עסקים יש הרבה אנשים שמעדיפים להעלים את המחשב שצריך ובשביל זה לוקחים ...הסוללה כאן היא לא שיקול כיוון שבד"כ סוג המחשבים הזה קבוע בחשמל...זה לא מחשבים לעבודה ברכבת אלא להעברה מבית לבית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאריך של התגובה האחרונה:וגם הדיון לא היה ביכלל בעמוד הראשי....לזה קוראים הקפצה....

אלוהים אדירים... אויי לי דיון מלפני שישה ימים... אתה באמת חושב שאסור להגיב לדיונים שלא בעמוד הראשי? :screwy:

הקפצת דיונים:

אין לפרסם שתי הודעות רצופות בדיון, רק בשביל להביא את הדיון לראש הרשימה. הקפצת הדיון לא תביא תשובות יותר מהירות אלא תשיג תוצאה הפוכה בצורת התעלמות או נזיפה מצד המשתמשים.

אם אתה כבר כלכך רוצה "לציית" לחוקים, האוואטר שלך עובר על ההגבלות בפורום... :funn:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...